Treść opublikowana przez ajax
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Jutro zapytam ile kosztuja dokladnie i ile trzeba poczekac. Przerabiania sobie nie wyobrazam - albo profi robota od podstaw albo zakupiony gotowiec. Mowimy o bezpieczenstwie! Zdjecie Ci zrobie, jak kolo zdejme
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Wiesz, wydaje mi sie, ze obie opcje nie sa zadowalajace. Pierwsza sam skresliles. Druga wydaje mi sie nieco dziwna bo prowadzi do niestandardowych zmian w Twoim samochodzie - a trzeba dazyc do serii - tylko po to, zeby za chwile nie okazalo sie, ze przez jakas modyfikacje nie podpasuje Ci cos, co masz w glowie i pasuje wszystkim innym. Jezeli chodzi o modyfikacje to mozna podtoczyc dystans od wewnatrz zwiekszajac przy tym poczatkowa grubosc od zewnatrz. Tak wlasnie wykonane sa dystanse z USA. Zapytam jutro SIDa bo On wlasnie zamontowal 15mm wykonane w tej technice. Ja nie wydalem zbyt duzo pieniedzy - tylko troszke wiecej niz na normalne. Problem bardziej polega na czasie oczekiwania - okolo 2 miesiace. Masz czas?
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Potrzebujesz specjalne dystanse z frezem ( ja mam sprowadzone 12,5 mm z USA ) albo poprostu grubszy dystans. Na allegro sa tylko standardowe dystanse i musza miec odpowiednia grubosc, zeby pierscien centrujacy nie oparl sie na piascie. Z tego co pamietam, to minimalna grubosc to 17 mm ( prawdopodobnie, bo nie pamietam ile mi podczas liczenia wyszlo ). Dystansu 10 mm nie zalozysz, bo nie da sie z w/w podowow chyba, ze bez centrowania. Niestety piasta jest za plytka, zeby zalozyc taki dystans i jeszcze starczylo na centrowanie felgi. Niestety ori felgi audi maja frez 4-5mm a dopiero pozniej centrowanie, wiec piasta musi porzadnie wystawac. Najgrubszy dystans bez centrowania to okolo 5mm, zeby piasta osiadla 2 mm w feldze. Dobry tokarz powinien bez problemu problem ogarnac i przygotowac Ci te 15mm Pozdrawiam
-
Metallica w Warszawie!
Ciezko to opisac slowami - taka impreze trzeba przezyc
-
Metallica w Warszawie!
Byłem! A w srode bede
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
Kolego, dostanie Ci sie za te lampki i dywaniki Ale najwazniejsze, zeby Niunia podobala sie Tobie
-
RS4 Cantona
A gdzie te filmiki, bo tyle o nich mowicie a ja nigdzie ich nie moge namierzyc? Hmmm blyszczy sie jak lustereczko - jakie zabiegi wykonales na lakierze?
-
RS4 Cantona
A ja oblookam na zywo w poniedzialek! Moze sie nawet przejade? W bagazniku
-
Nimbus Grau Perl Effekt
oj kórwa szkoda gadac ;( Z zapasu?
-
[ALL B6] Zmiana 2,5 na 1,9
Wiesz, ja sie na tym nie znam, ale jak wstawisz 1.9 TDi to juz nie bedzie S4
-
Strefa Śmiechu
- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Za klamoty Pozniej tylko szukac kto zrobi to za darmo Zeby nie bylo totalnie OT Mysle, ze decyzja Nowaka jest jego decyzja - i czy Wam sie podoba czy nie, czekamy na 24" z naciagnietym kondomem Mam tylko dwie prosby : 1. Zakladaj dresy TYLKO z trzema paskami 2. Nie zmieniaj forum Czekam na nowy watek- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
To moj projekt i prawie go skonczylem.... przeciez Nowak nie bedzie robil czegos, co juz raz zostalo zrobione!- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Napiszesz scos wiecej na PW bo tez chcialem sobie takie scos zmodzic?- Muzyka w naszych autkach
Audi i Rammstein...- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Daniel, przez weekend tak dales w palnik, ze nie widziales wiadomosci czy mnie unikasz?- SPOTY RADOMSKIE
Wiem, ze to nie moj watek i wogole nie wiem co ja tu robie... ... ale zauwazylem tutaj pewne seksistowskie sklonnosci i nie moglem ich przemilczec!- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Ciesz sie Daniel, ze na dolnym slasku nie mieszkasz, bo codziennie tarasowalbym Ci wjazd do grazu moja fura, z zapytaniem na mordzie " Pomozesz mi?" P.S. Zrobisz takie heble do mojego? Dogadamy sie na priv!- M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
Zmieniejsza je przegladarka podczas wyswietlania. Waga kazdego ponad 3MB i jest wysylana. 30 sec, wtedy timeout i jak jerst tyle zdjec to tylko do polowy sie wyswietlaja. Nie ma znaczenia, jak ustawisz, zeby sie wyswietlaly. Musisz je zmniejszyc siakism programem graficznym! Pozdro i smaczengo jaja- M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
Kosiniak, Ty wiesz, ze jak wrzucasz takie fotki to nikt ich praktycznie nie widzi? :gwizdanie:- Spoty wrocławskie
To ja moge byc odpowiedzialny za druga polowe sukcesu!- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Spalanie srednie z przejazdzki po Wroclawiu 34l / 100 km Ja w przeciwienstwie do Ciebie mam sie czym pochwalic... bo jechalem!- Muzyka w naszych autkach
To Panowie "umpa, umpa" posluchajcie, czego slucha sie w szybkich samochodach http://www.youtube.com/watch?v=Rpw7KyeoPEU http://www.youtube.com/watch?v=wcP5yezHarw- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Po co to wszystko jak mozna kupic gotowe blotniki z Rs4? Zreszta, to poszerzenie Nowaka jest bardziej delikatne niz w RS4- Zatrzymany kierowca Srebrnego Audi A4 wymachiwal mieczem SAMURAJSKIM
Mnie to bardziej ciekawi jaki ma silnik pod maska Pewnie z 1.8, co? :gwizdanie: - [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46