Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. o tym właśnie mówiłem
  2. Panowie już coś wiadomo?[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 13:45_________________________________________________dobra widzę to jest 5 kwietnia, oki.
  3. ŚLICZNA!!!
  4. szybko było, ale tak. Czy to musi w nocy jakoś błysnąć, żeby była fotka? w Wawie to się cięzko dopytać, z resztą na Siekierkowskim to niewidać w nocy co po drugiej stronie się dzieje. p.s. tyle jak jechaliśmy ja, Ty, Korzeń
  5. a co to jest, na statywie, czerwone okienko i stało wczoraj na siekierkowskim o ok. 20, chyba przy srebrnej cordobie? :gwizdanie: p.s. zaczełem stronę nr 2500 :oklaski:
  6. już na allegro były kiedyś i za 800 zł, podobno padły bardzo szybko :gwizdanie:
  7. zapytaj Kabaret Moralnego Niepokoju
  8. mam jeszcze pomysł na nowy nick dla Tomasz, ale już pewnie za póno: SIKIRATKA
  9. cudowne
  10. spokojnie najpierw umyj, a potem sobie vaga podłączysz :gwizdanie:
  11. tak, na Spocie Go nie było?
  12. a najlepiej wygląda o 2 w nocy po 4 "koncertach" [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 10:57_________________________________________________ BRZYDALLLL
  13. bezwstydnicy
  14. sensacja!!! w niedzielę w galeri mokotów widziałem Dodę z Radziem, powiem szczerze bez zazdrości, na początku nie poznałem, małe pokurczę, podchodzące z buzi pod "szlaufa" z nie naturalnie ( nieproporcjonalnie do ciała) dużymi piersiami i tyle
  15. a ja znalazłem minus... gumowe dywaniki
  16. to już przestaje być śmieszne: piraci, wariaci, ludzie giną, piesi, rowerzyści i te ich "gadzety" łącznie z wideo rejestratorami, a gdzie KU...RWA MAĆ drogi, o tym jakoś cicho i to wszędzie w prasie, radiu, telewizji i tym głupim sejmie o tym na samym końcu, a jak już zrobią to i tak studzienki wystają i po 4 latach do remontu. Temat rzeka szkoda nerw i klawiatury :wallbash:
  17. a to Twoja ta eseczka...
  18. ja też widziałem ten film... to chyba "Młode Wilki"?
  19. 2 szt (jedna mocuje wahacz, druga amortyzator)
  20. kurde, a co z tymi ATE na wielowahaczowym zawieszeniu?
  21. -wypłynie? -oni nigdy nie wypływają
  22. no może trochę przykurzone i kolorek słabo zgadłem, szkoda, że CB nie masz byśmy pogadali, pozdrawiam
  23. dokładnie u mnie było to samo, po umyciu (jeszcze nie adoptowałem) wróciło mi 5 lat życia
  24. no właśnie bo jak już nóweczki tarcze i klockek też nowy potrzeba :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.