Treść opublikowana przez kaczmar13
-
[B5 AEB] Szarpie kilkakrotnie podczas jezdy przy dodaniu gazu.
w ten sposób podchodząc do sprawy.....to może szklana kula, albo wróżenie z fusów ?? a tak poważnie, to zacznij po prostu od podpięcia Vaga i zobacz co pokaże.
-
[ALL B5] Głośniki
odseparowane zawsze będą grały lepiej, ale są droższe i wymagają więcej pracy przy ich instalowaniu....Twój wybór
-
[ALL B5] Głośniki
da radę i 16 ale trzeba zrobić panel mocujący do drzwi, przy 13 montowanych do tapicerki wygłuszanie nie ma większego sensu. Poszukaj na forum, było gdzieś opisane jak zrobić z przodu 16 pod fabryczną tapicerkę.
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
przy glebie 40-60 spokojnie możesz dać 20mm, z tyłu i 30mm spokojnie wejdzie bez tarcia.
-
Cicho grające głośniki tylne
głośniki z tyłu w sedanie mają własny wzmacniacz tak jak napisałeś, sterowany jest niskim sygnałem z radia i pominięcie wzmacniacza nic nie da chyba że podepniesz je pod normalne wyjście głośnikowe ale radio fabryczne pewnie ma tylko przód na końcówce.Może nie działają ze wzmacniaczem bo radio nie podaje prądu na wzmacniacz.
-
[ALL B5] Głośniki
:hi:Z przodu głośniki masz z trzema mocowaniami, które w dodatku są pod różnym kontem, ciężko Ci będzie zamontować to co pokazałeś a i efektu nie ma się co spodziewać. Lepiej upchnąć tam 16 w panelu pod tapicerką. Moim zdaniem wymiana fabrycznych 13 na inne 13 nie ma większego sensu, jeśli już to same gwizdki bo fabryka jest beznadziejna. Tył tak samo chyba na trzy uchwyty ale już 16 tylko mocowane zdaje się też do tapicerki więc i tu zmiana będzie minimalna
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
a baryłką "od stali" alu nie przykręcasz ??? moskal, są felgi alu na baryłkę a są i na stożek
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
do tego jeszcze kwestia jakie felgi...ori mają śruby z baryłką, uniwersalne w większości mają stożek. Dobór długości śruby to nie wszystko
-
[ALL B5] Problem z dystansami
z tego co widzę to kupiłeś RH CUP felga z rantem i niestety ta felga optycznie wydaje się mniejsza niż jest więc musisz dobrać dystans tak żeby wystawić ją maksymalnie jak się da do zewnątrz. Jak chcesz ją kłaść na ziemię to tak jak moskal mówi ET40 będzie bezpiecznie, ale jak posadzisz około -60 to i ET35 da radę spokojnie. Kwestia jeszcze tego jaka opona. Ja mam przód podobnie jak moskal przy feldze 8J ET32 ale guma jest 215/45 i lekko się rozchodzi, więc jest więcej miejsca. Na Twoim miejscu zrobił bym inaczej, kupił bym dystans 25mm żeby wyszło ET35 i skręcił gwinty, i będziesz wiedział czy za szeroko czy nie, jak za szeroko to dystanse do tokarza i po kłopocie...w ten sposób optymalnie dobierzesz sobie ET
-
[ALL B5] Problem z dystansami
nie wiem , od serii z 80mm , od przedniego błotnika do ziemi 59cm ja mam w Avusach ET45 i jest git , nic nie trze a koło ładnie sie chowa nie strugaj rysia no nisko jest, ale mam podobnie, koło z przodu lekko chowa się w błotnik 8" szeroko i ET32 i nie obciera, pewnie z ET45 bezpieczniej na zakrętach dla błotnika, ale jak jest w miarę równo to nie ma problemu
-
[ALL B5] Problem z dystansami
ale cały czas tak bedzie ??? przy takiej feli to musi być gleba jak c**j :kox: jak chcesz uwalić tak jak u mnie to musisz mieć ET45 Moskal, to ile Ty masz posadzoną tą esę ???? daj jakąś fotę
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
tak, mam LZ5T z 96r, avancik 1.8T tyle że ośka nie Q
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
kwestia gustu....ale dla mnie to tandeta...
-
[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
zrobione ładnie...ale cały urok tych felg był w polerce
-
[ALL B5] Wyząbkowane opony,jest na to rada?
można to zniwelować, zamiana lewa na prawą i "lekko" upalona się wyrówna....ale już nie będzie tych 6,5mm hehe
-
[ALL] ET35 vs. ET 56-20mm dystans
teoretycznie założenie dystansu powoduje zwiększenie siły działającej na łożysko niczym dźwignia skoro odsuwasz zewnętrzną krawędź felgi, ale 2 cm to chyba nie jest taka różnica, która może powodować nie wiadomo jakie spustoszenie. Osobiście śmigałem na dystansach 2cm dwa lata(tył) i jakoś łożyska dawały radę a 2 lata to było 60 tyś. km. Teraz drugi sezon felga 8j ET32 + 10mm dystans i dają radę. Ważne tylko żeby dystans był dobrze zrobiony z odpowiedniego materiału i do tego odpowiednie śruby
-
[ALL] Boschmann
boschmann-a nie warto dźwięk do bani i kiepska trwałość
-
[ALL B5] Montaż radia
nie trzeba, przepinasz kostki i gra
-
[ALL B5] Jak wymienić drążek kierowniczy?
bez odpowiednich narzędzi będzie ciężko :gwizdanie:
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
TaTechnix jest Niemiecki a MTS Polski....a pewnie i jedno i drugie robione w Chinach hehe
-
[ALL B5] Sportowe zawieszenie MTS kilka niejasności
ja mam z tyłu w swoim avancie MTS-y od prawie dziesięciu miesięcy i jest ok przejechane ponad 20 tysięcy km., działają świetnie, ale wcześniej jeździłem na 1BE i uważam że są bardziej miękkie od MTS. Na plus dla MTS oczywiście. Do tego MTS (tył) daje możliwość regulacji wysokości. Aktualnie mam z tyłu MTS-y ze sprężyną 1BA, i jest w miarę nisko i cywilizowanie twardo. Za taką kasę chyba trudno będzie znaleźć coś lepszego
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
ładny kolorek...ten sam lakierek co na mojej do tej felgi to koniecznie gleba i będzie
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
jeden woli chrom drugi czarny mat...kwestia gustu. Można zrobić całkiem czarną i będzie o ile całość się zgra. ja osobiście popieram pomysł....czarna bez chromu na dobrym kole i solidnej glebie...ewentualnie jasny środeczek do tego jako kontrast
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
na Allegro było tego pełno, o ile dobrze pamiętam to po 60 zł za kpl.
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp