Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Z tym dostosowanie przycisków do radia to nie wiem, nie pomogę Przed założeniem kiery może warto byłoby gdybyś wysłał ją do kolegi z forum do obszycia skórą, bo jest trochę styrana IMO te repliki RS4 są ładniejsze niż te fele od merca, które planujesz wrzucić, ale to tylko moja skromna opinia
  2. Jeśli się nie mylę to te przyciski służą tylko do ręcznej zmiany biegów w automacie
  3. Ja mam wolne, więc mógłbym zawitać jak coś... Sent from Lumia 920
  4. Skoro taka seria wyszła na hamowni to może warto byłoby przyjrzeć się silnikowi i jego osprzętowi
  5. Co polecacie do Chemical Guys PETE'S 53 tak żeby drastycznie nie zmniejszyć trwałości tego wosku? Narazie stosuję sam wosk, ale wiosną chciałbym coś do niego dołożyć...
  6. Blachu odpowiedział(a) na budtom temat w Audi A4/S4 B6
    Rób czarnucha
  7. Ja na 1be i 225/40/18 jeszcze znoszę ten "komfort" Myślałem nad springami eibach prokit (-30mm), ale jak widzę jak u Ciebie siadło auto na sportline to chyba zmieniam zdanie ciekawe tylko jak amory długo wytrzymają przy takim obniżeniu...
  8. Blachu odpowiedział(a) na tomaszz226 temat w Audi A4 B6
    To niech kolega sprawdzi, czy ma głośniki z tyłu, subwoofer na tylnej półce itp Ale faktem jest, że były B6 tylko z audio z przodu...
  9. Jeśli chodzi o kumho to mam na tyle model exsta xt (7mm bieżnika) i na mokrym są słabiutkie Kilka razy zarzuciło mi tyłkiem na zakręcie, gdzie na praktycznie łysych bridgestone potenza nie było mowy o takim czymś... Na wiosnę te opony robią u mnie out Co do naciągu to z przodu mam wyżej wymienione bridgestony i na feldze 8,5 cala ładniej widać ten naciąg, niż na kumho. Nie jest jakiś duży, ale jest
  10. Wesołych!
  11. Ładnie siadła na tych springach eibach sportline a jak z komfortem, prowadzeniem, wybieraniem nierówności w porównaniu do 1be? Gdy z tyłu wejdą 3 osobo to nic nie obciera podczas jazdy?
  12. Koledzy, będziecie jeszcze coś organizować przed końcem roku? 29 czy 30? Będę wtedy w domu, no i chciałbym w końcu zjawić się na spocie Sent from Lumia 920
  13. Blachu odpowiedział(a) na tomaszz226 temat w Audi A4 B6
    Były B6, które wychodziły tylko z głośnikami z przodu...
  14. Taki spot się szykuje, a ja w robocie Powitać
  15. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Blachu odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi przyszła po 12dniach:wink: To byłoby zajefajnie jak tak szybko
  17. Blachu odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Może ktoś orientuje się ile trwa oczekiwanie na wydanie karty kierowcy? Wiem, że w teorii do 26 dni roboczych, ale jak to wygląda w praktyce?
  18. Ja nie wiem kiedy wrócę z delegacji, ale coś czuję że dopiero w poniedziałek wieczorem Sent from Lumia 920
  19. To kiedy Pany ten spot? Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- Sent from Lumia 920
  20. Wiele osób na forum ma setup w którym głośniki bose z przodu grają pod radiem i nikt nic nie zauważył by coś złego działo się z radiem czy odtwarzanym dźwiękiem... Długotrwałe słuchanie muzyki na maksa nie powodowało żadnych "anomalii" w systemie audio, sprawdziłem to nie raz. Jedynie subwoofer bose na zwykłym wzmacniaczu, przy potencjometrze ustawionym na co najmniej 50%, po kilku minutach zaczynał wydawać z siebie dziwny tekturowy bas. Jednak po wymianie wzmaka na bose wszystko było ok. I nikogo nie zniechęcam do założenia pełnego bose Sent from Lumia 920
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana
  22. Kuzyn niedawno wydał ok 400 zł na wzmacniacz (używka) i dwa głośniki i gra mu to mizernie Gdy ktoś wsiądzie do mnie do auta i posłucha jak gra bose to jest pod wrażeniem... Wiadomo, cudów nie można oczekiwać, ale jest fajnie, głośno i czysto
  23. To trochę daleko jest... Różnią się wyglądem oraz wtyczką - ten czarny ma 25 pin, a srebrny ma 32 pin. Po za tym grają identycznie. Wtyczka do wzmacniacza też jest w komplecie? ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- Jak coś to radio concert 2 jest w dziale sprzedam na forum ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- za 500 zł złoży lepszy zestaw? Nie jestem w temacie car audio na bieżąco, ale nie wydaje mi się
  24. a kostkę do czarnego wzmaka 25 pin posiada ktoś? Najlepiej z kabelkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.