Treść opublikowana przez Blachu
-
Piłka nożna
:kox: HD Mario Mandzukic amazing goal Eintracht vs Bayern Munich 0-1 17-08-2013 Goals Highlights - YouTube
-
Zapaszki do auta
Mnie osobiście ten chemical guys stripper scent trochę rozczarował nawet nie chodzi o trwałość... Koledzy jak go stosujecie? Psikacie pod dywaniki, czy jeszcze gdzieś?
-
[B6 AWX] Niebieski dupowóz 1.9 TDI 130 by grampp
masz jakiś link do aukcji z tymi felami?
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
"awaryjności" ? :decayed:
-
nr czesci do siedzen od rs4b7
Tak to jest od rs4 b7. Strona prawa, bez poduchy. Skóra valcona, czerń metalizowana.
-
zaślepka do haka w zderzak
Zwykły zderzak i s-line mają tą samą zaślepkę. Jedynie ta od zderzaka S4 ma inny numer.
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Mam sprawę Braciak upatrzył sobie auto w Siemianowicach Śląskich i czy któryś z kolegów miałby czas, chęci by zerknąć na nie na żywo i powiedzieć czy warto jechać 300 km w jedną stronę po nie? Oczywiście nie za free Niestety nie jest to Audi uparł się na Hondę W tą sobotę planuje po nią jechać...
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Wpadłem, gdy trafiłem na to forum a gdy już wylądowałem na podwórku u Dominika to nie ma odwrotu i w przyszłości będzie trzeba modzić dalej przed tym wirusem nikt się nie uchroni tymbardziej że w mojej padlinie jest jeszcze co robić
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Na wstępie jeszcze raz wielkie dzięki dla kolegi Domin79 za kawał dobrej roboty :notworthy: Miło było poznać Podziękowania również dla kolegi Harry19-19 z którym dzielnie walczyłem z tapicerkami drzwi Tak więc do auta wpadł: - wzmacniacz BOSE ( głośniki wymieniłem na bose jakiś czas temu, przód gra pod radiem - taki setup pozostanie. W przyszłości pomyślimy nad tubą z Q5 ) - elektryczne szyby z tyłu Teraz kilka fotek nie mam ich dużo, bo nie było ściemniania Jeszcze raz wielkie dzięki Dominik :notworthy:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Na mecie jaki rezultat z 535d? Kto był pierwszy i o ile?
-
B6 DIVISION
Do zacisku S4 minimum 17
-
B6 DIVISION
Ciekawe czy dziś będzie lepiej grzało wczoraj u mnie w centrum w cieniu 38, a na słońcu 51
-
[B6 AWX] Srebnulka by Luki :)
Dawaj foty
-
Montaż el. szybk tylnich
tylko że wtedy musiałbyś wymienić w tapicerce drzwi kierowcy cały ten "podłokietnik" z panelem przycisków pod 4 elektryczne szyby... nie wiem, czy gra warta świeczki, bo dołożysz niewiele PLN-ów i masz komplet 4 boczków na drzwi w takim samym stanie napisz w sprawie boczków do kolegi Wojtek_A4, i zorientujesz się jakie to koszta.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Dokładnie bez "CCCO" wygląda... ale to kwestia gustu
-
B6 DIVISION
U siebie od 2 lat z klimą nic nie robiłem i działa ok w taką pogodę działa, chłodzi bez zarzutu, z nawiewów nie czuć też brzydkiego zapachu... Ale w przyszłą wiosnę już wybiorę się w końcu do aso na jej serwis
-
B6 DIVISION
Ja mam 2.7 z przodu i 2.6 z tylu i nie narzekam , jest troche twardawo ale opony srodkiem nie zbiera , ciut mniejsze spalanie bo mniejszy opor toczenia i lzej sie kreci na prakingach zwlaszcza. Byłem u znajomego i w przednich kołach było 2.1 podbiliśmy trochę, do 2.3 - zobaczę jak będzie, najwyżej jeszcze się dopompuje... Po zrobieniu kilkunastu km wyczułem, że kiera jest nieco "lżejsza"
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
z rana Koledzy jakie macie ciśnienie w przednich kołach? Opona 225/40/18. Ile powinno być barów w takiej oponie?
-
Audi A4 B6 granatowa baza do modów
ładnie się prezentuje Swoją drogą jak patrzę na te foty, to sobie myślę: brat bliźniak mojego B6 prawie, bo moje A4 jest czarne
-
Montaż el. szybk tylnich
Musisz kupić inną tapicerkę drzwi (wersja pod elektryczne szyby). Tak jak w tym linku: AUDI A4 B6 B7 TAPICERKA DRZWI BOCZKI S-LINE BOSE (3433551586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak będziesz ich szukał to odezwij się do kolegi z forum: http://a4-klub.pl/members/wojtek_a4-35/ ma pewnie jakiś komplet
-
Montaż el. szybk tylnich
Tutaj masz temat odnośnie tego moda: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/ Ja już mam wszystkie "graty" skompletowane, za kilkanaście dni będę u kolegi z forum, który mi to założy a co do kosztów to za wszystkie części trzeba dać ok tysiaka
-
B6 DIVISION
w końcu trochę chłodu
-
Piłka nożna
Pierwszy mały zimny prysznic dla Bayernu Mecz zawalony przez Starke, van Buytena... ale jak wszyscy wrócą do zdrowia to maszynka do wygrywania "zatrybi" o to jestem spokojny. Tak więc bez obaw Panowie
-
nr czesci do siedzen od rs4b7
Cena to ok 1210 zł u gajosa