Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :kox: HD Mario Mandzukic amazing goal Eintracht vs Bayern Munich 0-1 17-08-2013 Goals Highlights - YouTube
  2. Mnie osobiście ten chemical guys stripper scent trochę rozczarował nawet nie chodzi o trwałość... Koledzy jak go stosujecie? Psikacie pod dywaniki, czy jeszcze gdzieś?
  3. masz jakiś link do aukcji z tymi felami?
  4. Tak to jest od rs4 b7. Strona prawa, bez poduchy. Skóra valcona, czerń metalizowana.
  5. Zwykły zderzak i s-line mają tą samą zaślepkę. Jedynie ta od zderzaka S4 ma inny numer.
  6. Witam Mam sprawę Braciak upatrzył sobie auto w Siemianowicach Śląskich i czy któryś z kolegów miałby czas, chęci by zerknąć na nie na żywo i powiedzieć czy warto jechać 300 km w jedną stronę po nie? Oczywiście nie za free Niestety nie jest to Audi uparł się na Hondę W tą sobotę planuje po nią jechać...
  7. Wpadłem, gdy trafiłem na to forum a gdy już wylądowałem na podwórku u Dominika to nie ma odwrotu i w przyszłości będzie trzeba modzić dalej przed tym wirusem nikt się nie uchroni tymbardziej że w mojej padlinie jest jeszcze co robić
  8. Na wstępie jeszcze raz wielkie dzięki dla kolegi Domin79 za kawał dobrej roboty :notworthy: Miło było poznać Podziękowania również dla kolegi Harry19-19 z którym dzielnie walczyłem z tapicerkami drzwi Tak więc do auta wpadł: - wzmacniacz BOSE ( głośniki wymieniłem na bose jakiś czas temu, przód gra pod radiem - taki setup pozostanie. W przyszłości pomyślimy nad tubą z Q5 ) - elektryczne szyby z tyłu Teraz kilka fotek nie mam ich dużo, bo nie było ściemniania Jeszcze raz wielkie dzięki Dominik :notworthy:
  9. Na mecie jaki rezultat z 535d? Kto był pierwszy i o ile?
  10. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do zacisku S4 minimum 17
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe czy dziś będzie lepiej grzało wczoraj u mnie w centrum w cieniu 38, a na słońcu 51
  12. Dawaj foty
  13. tylko że wtedy musiałbyś wymienić w tapicerce drzwi kierowcy cały ten "podłokietnik" z panelem przycisków pod 4 elektryczne szyby... nie wiem, czy gra warta świeczki, bo dołożysz niewiele PLN-ów i masz komplet 4 boczków na drzwi w takim samym stanie napisz w sprawie boczków do kolegi Wojtek_A4, i zorientujesz się jakie to koszta.
  14. Dokładnie bez "CCCO" wygląda... ale to kwestia gustu
  15. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U siebie od 2 lat z klimą nic nie robiłem i działa ok w taką pogodę działa, chłodzi bez zarzutu, z nawiewów nie czuć też brzydkiego zapachu... Ale w przyszłą wiosnę już wybiorę się w końcu do aso na jej serwis
  16. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 2.7 z przodu i 2.6 z tylu i nie narzekam , jest troche twardawo ale opony srodkiem nie zbiera , ciut mniejsze spalanie bo mniejszy opor toczenia i lzej sie kreci na prakingach zwlaszcza. Byłem u znajomego i w przednich kołach było 2.1 podbiliśmy trochę, do 2.3 - zobaczę jak będzie, najwyżej jeszcze się dopompuje... Po zrobieniu kilkunastu km wyczułem, że kiera jest nieco "lżejsza"
  17. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2,3 Dzięki
  18. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana Koledzy jakie macie ciśnienie w przednich kołach? Opona 225/40/18. Ile powinno być barów w takiej oponie?
  19. ładnie się prezentuje Swoją drogą jak patrzę na te foty, to sobie myślę: brat bliźniak mojego B6 prawie, bo moje A4 jest czarne
  20. Musisz kupić inną tapicerkę drzwi (wersja pod elektryczne szyby). Tak jak w tym linku: AUDI A4 B6 B7 TAPICERKA DRZWI BOCZKI S-LINE BOSE (3433551586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak będziesz ich szukał to odezwij się do kolegi z forum: http://a4-klub.pl/members/wojtek_a4-35/ ma pewnie jakiś komplet
  21. Tutaj masz temat odnośnie tego moda: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/ Ja już mam wszystkie "graty" skompletowane, za kilkanaście dni będę u kolegi z forum, który mi to założy a co do kosztów to za wszystkie części trzeba dać ok tysiaka
  22. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w końcu trochę chłodu
  23. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pierwszy mały zimny prysznic dla Bayernu Mecz zawalony przez Starke, van Buytena... ale jak wszyscy wrócą do zdrowia to maszynka do wygrywania "zatrybi" o to jestem spokojny. Tak więc bez obaw Panowie
  24. Cena to ok 1210 zł u gajosa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.