Treść opublikowana przez Blachu
-
Poduszki pod silnikiem i skrzynią
Poduszka pod silnik (prawa) - 8E0 199 382 K, wycofano w 1.11.2008 i zastąpiono - 8E0 199 382 AB poduszka pod silnik (lewa) - 8E0 199 379 AB, wycofano w 1.11.2008 i zastąpiono - 8E0 199 379 BF
-
B6 DIVISION
Sprawdziłem w etce i faktycznie zastąpiono ją poduszką z końcówką BF. Więc wychodzi na to, że w aso dostaniesz tylko tą z końcówką BF jak mylę się to niech ktoś mnie poprawi...
- B6 DIVISION
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
obowiązkowo i będzie cacy jak u mnie Jaka skromna PS: postaraj się jak najszybciej założyć temat swojej Laluchny
-
Jaki nr czesci pas przedni a4b6 1.9 tdi awx Moze ma ktos sprzedac
8E0 805 594
-
Zaslepka ucha do ciagniecia z przodu zderzaka
To jest numer tej zaślepki W aso dostępna jest tylko do malowania.
-
Poduszka powietrzna
Kolego taką poduszkę szukaj na allegro ( od B7). Ceny od 400 zł (nie pamiętam dokładnie, może mniej nawet, więc sprawdź sam ). A co do kwoty za taką poduszkę w aso to ok. 2700 zł.
-
B6 DIVISION
Prawie udało mi się kupić ori listwy drzwiowe od S4... za 400 zł (gość nie wiedział chyba ile to warte). Parę dni temu dzwonię jest wszystko ok. Dziś zadzwoniłem, by wszystko ustalić i dowiaduję się, że nie są na sprzedaż
-
wkładka zamka klapy avant 2002r
107 827 573 BD - cena u gajosa to ok 584 zł Jak będziesz zamawiał w serwisie, pewnie będziesz musiał czekać tydzień, aż zostanie dostarczony od producenta z Niemiec. Przy zamówieniu będziesz musiał podać w aso numer VIN pojazdu - według niego zamówią Ci tą wkładkę.
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
B6 1.9 tdi z DE zrobione niby na 240 PS (do "setki" 6,7s) ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Widziałem kiedyś lepszy filmik z czasami 0-100 i 100-200, ale nie mogę go znaleść
-
Numer odmy A4 2.0 AlT
Dopiero teraz zobaczyłem, że w Divisionie ogarnąłeś sprawę z numerem tej części... Ale wstawię go dla potomnych 06B 103 211 H
-
Numer odmy A4 2.0 AlT
Napisz numer tego elementu o który Ci chodzi
-
B6 DIVISION
Przecież to jak za darmo , ale czy jeszcze je ma Koledzy, dzwonić i brać Człowiek ma jeszcze trochę tego. Sam przed chwilą zamówiłem jeden Domin Zamówiłem:decayed: Dzwonie do typa a on"panie co jest jak aukcja była wystawiona to nikt nie licytował a teraz 5 telefonów w 12godzin":decayed: Haha dobre człowiek powinien być zadowolony, że interes mu rozkręcamy, a nie snuć jakieś podejrzenia jak wczoraj zadzwoniłem drugi to też był zdziwiony
-
B6 DIVISION
Ja dodzwoniłem się za 3 razem (po 30 min). Wysłałem sms-a, płacę przy odbiorze. Teraz czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, nie lubię jak ktoś kręci
-
B6 DIVISION
Przecież to jak za darmo , ale czy jeszcze je ma Koledzy, dzwonić i brać Człowiek ma jeszcze trochę tego. Sam przed chwilą zamówiłem jeden Domin
-
Śruba fotela
Nr. 1 - N 909 369 01 Nr. 5 - 8E0 881 090 Nr. 9 - 8E0 881 333 Nie wiem, czy wszystkie te numery potrzebne Ci - jakbyś jeszcze jakiś potrzebował z tego zrzutu powyżej to daj znać
-
Montaż 2.7 Biturbo do nadwozia B6
Sorry za offtop Niedawno kolega z forum sprzedał B6 avant 2001r, 3.0 benzyna, na dobrym wypasie (s-line itp). Razem z zimówkami poszła za 28-29k (nie pamiętam dokładnie), gość pojechał po nią z Olsztyna, aż na Śląsk... Jak możesz sprowadzić taniego dawcę i samemu zrobić sporo roboty to nie zastanawiaj się. Tym bardziej, że przy tym silniku masz najkrótszą drogę do takiego swapa (tak mi się wydaje). Jak dobrze pójdzie ze sprzedaży części to swapa masz prawie jak za "free" Jak chcesz coś więcej się dowiedzieć na ten temat to pytaj Nosba http://a4-klub.pl/members/nosb-4903/
- B6 DIVISION
-
bi xenon
Prawa ma nr. 8E0 941 158 B, a lewa: 8E0 941 159 B - jeśli o to Ci chodzi to raczej możesz pojedynczo brać...
-
B6 DIVISION
Bez względu na kolor? Tzn. Widziałem listwy w kolorze nadwozia i w szarym/grafitowym (innym niż reszta nadwozia)...
-
B6 DIVISION
Koledzy w jakiej cenie "chodzą" listwy drzwiowe S4?? Chodzi mi o cały komplet, oczywiście nie z aso
-
bi xenon
Tutaj masz lampę bix
-
[B6 AVF] A4 1.9TDI Avant
Mody na plus kolego Co dalej masz w planach?
-
subwoofer, głośnik niskotonowy nie gra tak jak powinien
Tutaj masz info na temat wymiany nagłośnienia na bose: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/ Tak w skrócie to wyrzucasz stary wzmak, zakładasz ten od bose. Musisz kupić kostkę/wtyczkę do tego wzmaka. Następnie przepinasz kilka pinów z starej kostki do nowej (lutowanie kabli). Tak wygląda wzmak bose: http://imageshack.us/a/img43/1073/zdjcie3242.jpg a tak wtyczka: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/nowa-wtyczka-kostka-wzmacniacza-bose-254362/ Ogólnie wszystko co potrzebne kupisz na forum. A co do konsultacji z jakimś specem to może uzupełnij dane w profilu
-
subwoofer, głośnik niskotonowy nie gra tak jak powinien
Kolego też mam system audio z aktywnym tyłem i u mnie sub też słabo gra siedząc jako kierowca bas jest najbardziej odczuwalny z głośników przednich drzwi, oczywiście sub na półce z tyłu też tam "robi swoje", ale nie słyszę go za bardzo z tej pozycji. Gdy w korektorze zmienię dźwięk na sam tył, to robi się ciszej, niż przy ustawieniu samego przodu. Wydaje mi się że ten typ po prostu tak ma... tzn. podstawą są głośniki w przednich drzwiach, które dają mocny dźwięk i bas, a te z tyłu i sub są tak jakby dopełnieniem tego. Jak chcesz bardziej usłyszeć głośniki z tyłu i sub to załóż wzmacniacz od bose Wiele osób to przetestowało i różnica jest duuża, nawet na seryjnych głośnikach. ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- Ehh dopiero teraz przeczytałem pierwszego posta. Jednak nadal myślę, że powinieneś spróbować wymienić wzmak na bose...