Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Poduszka pod silnik (prawa) - 8E0 199 382 K, wycofano w 1.11.2008 i zastąpiono - 8E0 199 382 AB poduszka pod silnik (lewa) - 8E0 199 379 AB, wycofano w 1.11.2008 i zastąpiono - 8E0 199 379 BF
  2. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdziłem w etce i faktycznie zastąpiono ją poduszką z końcówką BF. Więc wychodzi na to, że w aso dostaniesz tylko tą z końcówką BF jak mylę się to niech ktoś mnie poprawi...
  3. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będzie dobra
  4. obowiązkowo i będzie cacy jak u mnie Jaka skromna PS: postaraj się jak najszybciej założyć temat swojej Laluchny
  5. To jest numer tej zaślepki W aso dostępna jest tylko do malowania.
  6. Blachu odpowiedział(a) na dawid.bary temat w Audi A4 B6
    Kolego taką poduszkę szukaj na allegro ( od B7). Ceny od 400 zł (nie pamiętam dokładnie, może mniej nawet, więc sprawdź sam ). A co do kwoty za taką poduszkę w aso to ok. 2700 zł.
  7. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prawie udało mi się kupić ori listwy drzwiowe od S4... za 400 zł (gość nie wiedział chyba ile to warte). Parę dni temu dzwonię jest wszystko ok. Dziś zadzwoniłem, by wszystko ustalić i dowiaduję się, że nie są na sprzedaż
  8. 107 827 573 BD - cena u gajosa to ok 584 zł Jak będziesz zamawiał w serwisie, pewnie będziesz musiał czekać tydzień, aż zostanie dostarczony od producenta z Niemiec. Przy zamówieniu będziesz musiał podać w aso numer VIN pojazdu - według niego zamówią Ci tą wkładkę.
  9. B6 1.9 tdi z DE zrobione niby na 240 PS (do "setki" 6,7s) ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Widziałem kiedyś lepszy filmik z czasami 0-100 i 100-200, ale nie mogę go znaleść
  10. Blachu odpowiedział(a) na Wandej temat w Audi A4 B6
    Dopiero teraz zobaczyłem, że w Divisionie ogarnąłeś sprawę z numerem tej części... Ale wstawię go dla potomnych 06B 103 211 H
  11. Blachu odpowiedział(a) na Wandej temat w Audi A4 B6
    Napisz numer tego elementu o który Ci chodzi
  12. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież to jak za darmo , ale czy jeszcze je ma Koledzy, dzwonić i brać Człowiek ma jeszcze trochę tego. Sam przed chwilą zamówiłem jeden Domin Zamówiłem:decayed: Dzwonie do typa a on"panie co jest jak aukcja była wystawiona to nikt nie licytował a teraz 5 telefonów w 12godzin":decayed: Haha dobre człowiek powinien być zadowolony, że interes mu rozkręcamy, a nie snuć jakieś podejrzenia jak wczoraj zadzwoniłem drugi to też był zdziwiony
  13. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dodzwoniłem się za 3 razem (po 30 min). Wysłałem sms-a, płacę przy odbiorze. Teraz czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, nie lubię jak ktoś kręci
  14. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież to jak za darmo , ale czy jeszcze je ma Koledzy, dzwonić i brać Człowiek ma jeszcze trochę tego. Sam przed chwilą zamówiłem jeden Domin
  15. Blachu odpowiedział(a) na majkel20 temat w Audi A4 B6
    Nr. 1 - N 909 369 01 Nr. 5 - 8E0 881 090 Nr. 9 - 8E0 881 333 Nie wiem, czy wszystkie te numery potrzebne Ci - jakbyś jeszcze jakiś potrzebował z tego zrzutu powyżej to daj znać
  16. Sorry za offtop Niedawno kolega z forum sprzedał B6 avant 2001r, 3.0 benzyna, na dobrym wypasie (s-line itp). Razem z zimówkami poszła za 28-29k (nie pamiętam dokładnie), gość pojechał po nią z Olsztyna, aż na Śląsk... Jak możesz sprowadzić taniego dawcę i samemu zrobić sporo roboty to nie zastanawiaj się. Tym bardziej, że przy tym silniku masz najkrótszą drogę do takiego swapa (tak mi się wydaje). Jak dobrze pójdzie ze sprzedaży części to swapa masz prawie jak za "free" Jak chcesz coś więcej się dowiedzieć na ten temat to pytaj Nosba http://a4-klub.pl/members/nosb-4903/
  17. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki panowie
  18. Blachu odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    Prawa ma nr. 8E0 941 158 B, a lewa: 8E0 941 159 B - jeśli o to Ci chodzi to raczej możesz pojedynczo brać...
  19. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bez względu na kolor? Tzn. Widziałem listwy w kolorze nadwozia i w szarym/grafitowym (innym niż reszta nadwozia)...
  20. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy w jakiej cenie "chodzą" listwy drzwiowe S4?? Chodzi mi o cały komplet, oczywiście nie z aso
  21. Blachu odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    Tutaj masz lampę bix
  22. Mody na plus kolego Co dalej masz w planach?
  23. Tutaj masz info na temat wymiany nagłośnienia na bose: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/ Tak w skrócie to wyrzucasz stary wzmak, zakładasz ten od bose. Musisz kupić kostkę/wtyczkę do tego wzmaka. Następnie przepinasz kilka pinów z starej kostki do nowej (lutowanie kabli). Tak wygląda wzmak bose: http://imageshack.us/a/img43/1073/zdjcie3242.jpg a tak wtyczka: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/nowa-wtyczka-kostka-wzmacniacza-bose-254362/ Ogólnie wszystko co potrzebne kupisz na forum. A co do konsultacji z jakimś specem to może uzupełnij dane w profilu
  24. Kolego też mam system audio z aktywnym tyłem i u mnie sub też słabo gra siedząc jako kierowca bas jest najbardziej odczuwalny z głośników przednich drzwi, oczywiście sub na półce z tyłu też tam "robi swoje", ale nie słyszę go za bardzo z tej pozycji. Gdy w korektorze zmienię dźwięk na sam tył, to robi się ciszej, niż przy ustawieniu samego przodu. Wydaje mi się że ten typ po prostu tak ma... tzn. podstawą są głośniki w przednich drzwiach, które dają mocny dźwięk i bas, a te z tyłu i sub są tak jakby dopełnieniem tego. Jak chcesz bardziej usłyszeć głośniki z tyłu i sub to załóż wzmacniacz od bose Wiele osób to przetestowało i różnica jest duuża, nawet na seryjnych głośnikach. ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- Ehh dopiero teraz przeczytałem pierwszego posta. Jednak nadal myślę, że powinieneś spróbować wymienić wzmak na bose...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.