Treść opublikowana przez dawid7737
-
Regulacja biegu jalowego
Ja mam podniesione do 950 z tego co mówił mi Kropa przy strojeniu i brak drgań teraz
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Motul 8100 xcess 5w40 od samego początku jak mam auto i zero problemów, ostatnio przed modami zrzuciłem miskę by wyczyścić smok ( znalazłem trochę kruszek plastiku z bagnetu i odmy którą zmieniłem). Auto co jakiś czas upalane i wymiana aktualnie co ok 8k km.
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja na gazie i po strojeniu na 230/350 mam ngk prf6q od jakiś 20 tysi ale niedługo będę zmieniał i na pewno dam ngk prf7q z racji że są lepsze gdy auto ma większą moc a jeszcze będzie korekta, ale do serii czy na gazie czy nie prf6q i nie ma problemu
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Macie jakieś sprawdzone welury zbliżone grubością i materiałem do ori tak by nie był ten taki nitkowaty ostry materiał? bo muszę jakieś zamówić miałem z allegro takie za 70/80 zł i po półtorej roku od kierowcy się przedziurawił już trochę
-
Wyciek Płynu
Najczęściej jest to obudowa termostatu, troszkę rozbierania i zobaczysz cz to obudowa tu masz poradnik jak wymienić termostat/obudowę http://www.audizine.com/forum/showthread.php/189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Kolejne fanty które bardzo cieszą tym razem w ładniutkim stanie bixy z prawie nowymi żarnikami bosma 6000K, podziękowania dla lukiego [emoji16] w drodze już są adaptery pod soczewki b8 i oczekuje na odpowiedź kojaka co z soczewkami [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zmiana oswietlenia
Wymienisz normalnie jak żarówkę chiński xenon jest w formie h7 (jeśli mowa o zwykłych halogenowych lampach) także wystarczy że poodpinasz prztwornice wywalisz ją i podepniesz kostkę pod żarówkę
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
O to musze ją zamówić, właśnie dziś kumplowi montowałem soczewy z b8 lift i szukam do tych moich już też od razu dam i będzie idealnie, bo odbłyśnik pewnie już troche wypalony
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Kurde wczoraj wsadziłem bixy ale jeszcze ori i nie myślałem że tak szybko się przekonam do zmiany na b8 hehe zaczynam szukać, za***isty mod
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
Jak możesz to zarzuć linkiem tu albo na pw do dokładki też chce zamówić do siebie, co do bixów ładniutko świecą barwa idealna jak mi się podoba prawa lampa wypolerowana a lewej narazie nie ruszam jutro foty wrzucam do mojego tematu
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Tyyy mów mi tu jak ten zderzak się trzyma bez tych wzmocnień bo też chce tak zrobić u siebie jak sline dam
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Ładna furka grzybek również posiadam i daje rade
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
Chętnie przygarnę taki moduł bo z tego co pamiętam mam low, szkoda że nie wiedziałem jak lampy mi wysyłałeś haha dokładka sline ori?
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Tak nówki dokładnie po 90sztvpo zniżkach [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
Noo powiem Ci wynik za***isty, godny pozazdroszczenia
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Aktual, wpadły nowe cewki z audi r8[emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
Obstawiam że z s3 8p, z tfsi są te czerwone które większość pakuje też je daje bo na moich seryjnych wypada zapłon także od razu lepsze te bardziej odporne na temperaturę
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Tak też chyba zrobie musze zadzwonić do gregora pogadać [emoji3] a na auto wpadł wosk soft99 fusso i na szyby glaco na felgi również fusso. Zdjęcia z kropelkowania może jutro zrobię [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] CARACTERE 1.9 AVF by Adakiahz
Szalejesz [emoji41] w niedziele sprawdze czy wszystko dobrze ogarnięte [emoji28] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dzięki Panowie [emoji3] no niestety kiepsko jak na te graty tuner dał troszku d*** wpadnie wydech i kilka innych gratów to pojade do ctr’a chyba że się zbiorę i gregora odwiedze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
A więc tak troszkę podłubałem wpadł fmic 230x550x65 (rury 2.5”), tip 50mm-2.5”, hybryda od Geremiego no i strojenie digitun. Na pewno będę chciał ugrać troche więcej tylko zrobie wydech wrzucę kolektor wydechowy hiflow i wałek adr. No i by moment trzymał trochę dłużej [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Masz numer starego licznika i nowego jaki ma numer?
-
Dobrzy chiptunerzy
Okolice Katowic 1.8t + hybryda gdzie najlepiej stroić CTR, Frog(tutaj digitun stroi) albo VTR bo nie wiem co jeszcze albo który z nich
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To nie wiem w końcu co najlepiej pakować tą hybryde czy brać k04-064 albo jakiś garret? ale chciałbym się wyrobić w 9 tysiącach z setem także nwm co brać
-
B6 DIVISION
Zaciski są w zestawie pisałem z gosciem to co na foto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk