Treść opublikowana przez szakal222
-
Jaki silnik do gazu 1.8T
No za dzisiejsze ceny lpg robisz ,minimum 300km za 70 zl ,to warto chyba jak ktos duzo jezdzi
-
Jak prawidłowo odpowietrzyć układ hamulcowy z ABS
Jak dev napisal ,bedzie syfon na przewodach i po jabkach
-
Jaki silnik do gazu 1.8T
Z tym 190 kunia ,czyli bex to z czesciami niektorymi problem ,ale to potwierdza pewnie zaraz koledzy z forum cala reszta jak najbardziej ok ,szukaj najmocniejszego bo te 150 kunia troche slaby do tej budy ,a jak bedzie jeszcze Q , to juz naprawde trzeba go dusic,druga sprawa to szukaj zadbanego bo beda koszta i zlosc z ciaglymi awariami dupereli
-
Czym grozi...
Ja tez zalozylem gorne wszystkie ms i 30 tys narazie jest ok ,a po dzirawych drogach jezdze regularnie
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
No teraz wiem skad 13,5 lpg sie bierze przy normalnej jezdzie,ale jest jeden plus,szerszy kapec lepiej trzyma ,a pocisnac lubie ,tymbardziej ze mieszkam w gorach,trakcja musi byc
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
Niewiem jam z taka mala szerokoscia ,nigdy nie mialem mniej niz 215 ,ale fakt wiekszy kapec to wieksza sila potrzebna do ruszenia
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
MoZe byc ja mialem w tym roku takie letnie 17 zalozone ze z gory nie chcial ,sie toczyc ,a na zimowkach szedl normalnie
-
Otwierająca się klapa bagażnika
Gdzies zwarcie sie robi ,poszukaj najpierw na gumowej przelkotce w klapie
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Tak ,ja nie mam dokladnego limitu km ,jak cos. Kuleje to wymieniam
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Szarpanie,prychanie ,spadek mocy ,zwiekszone spalanie
-
Tacierzyństwo
Ja tez gratuluje ,fajny szkrab ,oby zdrowo sie chowal bo to najwazniejsze
-
1.8T ANB - jak napiąć pasek rozrządu bez przyrządu
No bo to jest latwe
-
Audi A4 1.8T BFB szarpie przy przyszpieszaniu.
Dlatego mowie ze reset bledow i wtedy vag
-
Tacierzyństwo
Moj dla odmiany to zdolny manualnie nawet juz tynk mp rzucal i kafelki klejil
-
1.8T ANB - jak napiąć pasek rozrządu bez przyrządu
Ja tez robilem bez przyrzadu ,naciagnelem reka albo jakos tak ,nie pamietam juz bo to 60tys temu ,naciag sprawdzilem reka pasek lekko ma sie uginac wokol wlasnej osi
-
Audi A4 1.8T BFB szarpie przy przyszpieszaniu.
Czujnik g28 tez tak mialem ,ale lepiej pojezdzic i sprawdzic czy blad od niego sie pojawi ponownie
-
Wyciek płynu chłodzącego
Korek 35 zl wymien bo lubia sie sypac
-
Jakie świece do 2.0 ALT LPG
To fakt swiece do lpg to sciema ,porownalem do lpg i zwykle roznic nie widze ,oprocz lzejszego portfela
-
nagłe zwiekszenie nadmuchu
U mnie tez dziala to zawsze
-
Nie zapala, żarzy sie kontrolka ładowania
Dzieki ,zycze szerokiej drogi i braku awari
-
Świece zapłonowe
Ale nie zaplonowych masz kolego cewki i to je sie wymienia ,jezeli cos kuleje
-
Świece zapłonowe
W sklepach motoryzacyjnych maja katalogi to dobiora, Najlepiej bierz denso,beru,ngk ,lub ori
-
Nie zapala, żarzy sie kontrolka ładowania
To nie bedzie rozrusznik ,gdzies ci prad fiksuje ,a od kabli od kogos normalnie odpali ,wez kogos i sprawdz dziwne to ,bo ewidentnie gdzies prad w ch,,, leci
-
Nie zapala, żarzy sie kontrolka ładowania
Rozrusznik dobrze kreci?,bo wyglada mi to na jakies zwarcie
-
W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
Tak spruboj w moim ,musze robic taki trik jak w b5 z dziurka w nagrzewnicy Poza tym wszystko dzoiala dobrz