Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. U mnie nie bylo. W 1,8t .niewiem jak w innych
  2. Ktos go nie lubil,albo cwanie sprzedal padlo
  3. Ja ostatnio tankuje na watisie i jest cacy ,na tesco nie dosc ze weszlo mi niby 48 litry a mam zbiornik 44 ,to jeszcze cos padlo z gazem i teraz podszarpuje na wolnych ,pojawilo sie to zaraz po zatankowaniu ,musze prawie nowe filtry powymieniac teraz
  4. W rurce od nagrzewnicy kolego ,u mnie nie bylo sam sobie zmodyfikowalem i jestem happy ,bo przez to samo odpowietrzanie pekla mi glowica jak sprytny mechanik robil
  5. Zzawieszenie,cheble ,jakies zaworki itd .a wiadomo tu 100 tam 50 gdzie indziej wiecej i sie zbiera do kupy
  6. Wystarczy termostat i cewki ,lub turbo ,jak jest mega parch to sporo wydasz jak nie i zostalo ci tylko to wymienic to wiezz co masz i zostawiasz
  7. Przeplywomierz sam wymienisz. 5 minut roboty ,pojedz tylko na vaga jak nie masz
  8. U mnie tak bylo tyle ze w 1.8t ,walilo tymi kontrolkami od walnietej przeplywki ,upewnij sie podlaczajac vaga,i sprawdz bloki engine oraz abs esp ,skasuj bledy jezeli wywali 2 raz to bank to zreszta opis i kod bledu to powinien opisac
  9. Metalowa sruba nacieta ,wymien podkladke na miedziana jesli nie pomoze dokrecenia
  10. Odpowietrz na rurce najpierw ,pozniej zdejmij gorny waz od nagrzewnicy ,ja sobie zrobilem dzirke w rurce ,ale nie trzeba, podnies zbiorniczem na maxa do gory,i uchylaj waz zeby powietrze zeszlo ,tak pare razy az przestanie pokazywac sie powietrze ,ja robilem to nau odpalonym silniku odpalalem i gasilem pare razy klimatronik na max temperature ,jak chcesz to napisz na pw podam ci nr tel, do mnie zadzwonisz i wytlumacze ci dokladnie
  11. szakal222 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Na zdrowie wpadlo cos jeszcze? I na co sie polasil
  12. szakal222 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Przynajmniej reka ryba wali ,i kolejna sztuka zlapana,zawsze to cos
  13. Muyslalem ze nasze swiecie w powiecie lubanskim
  14. U mnie tak padl .palil normalnie nagle zonk,jedz gdzie sprzedaja akumulatory to ci sprawdza pod obciazeniem tylko najpierw podladuj go
  15. Czesc z ktorego swiecia ?
  16. A w polsce dasz im 1000zl za poprawki ,apozniej bedziesz uzeral sie z usterkami 3 miesiace bo ktos spartoli robote ,tak dla kontrastu ,zeby zylo sie lepiej ,
  17. No u mnie tak od 2000-4000 tys przy odpalaniu nie
  18. U mnie sie nic nie dzieje oprocz metalicznego rzezenia jak w poldku
  19. szakal222 odpowiedział(a) na jankesik1995 temat w Audi A4 B5
    Sa mozliwosci ale to przekroczy wartosc bryki,nie ,warto. Rob swapa jak koledzy pisza
  20. szakal222 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja na kopyta i blachy Dzis zlapalem rekordowo malego szczupaka cale 18 cm jak on ta gume zagryzl to niewiem,sandaczy dalej zero
  21. Noi w to jestem w stanie uwierzyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Ja tez ,moje na autostradach w de ,palilo 44 l na 300 km ,predkosci od 180 do 210 ,nie liczac ograniczen na pokladzie tylko ja i maly bagaz,silnik seria 150 konia i Q
  22. szakal222 odpowiedział(a) na damian1019 temat w 1.8T
    Albo z rurki olejowej do turbo kapie i wiatr roznosi jak w moim przypadku
  23. szakal222 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi tez slabo szlo ,walily tylko duze ale nie za czesto,,ale wlasnie dzieki temu nalowilem sie bo walki z rybami byly ostre,nie zlapalem w tym roku ani jednego sandala, podejrzewam ze to przez te upaly

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.