Treść opublikowana przez szakal222
-
Sezon Rowerowy 2016
A moze manitou ja zawsze na tym latam i nie ma Z tym problemu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
kod silnika 1.8T
A no tak sorki moj blad Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
- kod silnika 1.8T
-
[ASN] jakie macie ładowanie ?
No aku mam roczne .i zawsze naladowane bo wale dlugie odcinki Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
[ASN] jakie macie ładowanie ?
U mnie w 1.8t 13.8 i jest ok .ale czesto spotykalem sie z tym ze jest 14.4 Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
wspomaganie słabnie
No to juz wybor autora niech jeszcze poszpera po necie .zeby babola nie strzelic Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
wspomaganie słabnie
Dlatego napisalem o maxxusie zielonym.jak widac jednej reguly nie ma Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
wspomaganie słabnie
Tylko to tez chore bo tak na korku czy w manualu masz napisany mineral.a czerwony to syntetyk i wtedy wlasnie padaja pompy od czerwonego .tylko sie mocniej zagrzeje plyn np.od upalania.nigdy nie wiadomo co zalac ja leje maxxusa mineral i wszystko ma sie dobrze .a na czerwonym padaly pompy jak muchy.spec a fybryka to dylematWysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Powłoka na szyby
W kauflandzie jak caly ich asortyment Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
wspomaganie słabnie
Mozesz najpierw zalac swiezym plynem mineralnym zielonym g02000 .jezeli nie pomoze to pompa siada .a pasek nie piszczy. Bo jezeli tak to pompe tez slabo bedzie napedzal Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana rozrządu ADR
Wymien bo jak sie zerwie bedziesz prul jeszcze raz wszystko .lepiej zapobiegac niz leczyc Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana rozrządu ADR
Wymien wszystko dla swietego spokoju .a robota latwa sam zrobisz .o ile nie masz 2 lewych rak Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
proszek do chłodnic
Ja w mojej stosowalem i nic sie nie stalo.musialem w trasie sie poratowac bo cieklo ma oringu a do domu daleko .w sumie pomoglo nie zaszkodzilo i jezdze tak juz 3 miesiac.bylo to w plynie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
brak biegow
MoZe gdzies ja skleszczylo .przekichane rizbiorka skrzyni Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Ja tam wole narty wiecej frajdy mi daja.jezdze na kopie .lub do czech jezdze czasami .najbardziej lubie jezdzic nie po trasie tylko obok trasy po lasach Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
zapadnięta poduszka powietrzna pasażera
To sie ciesz Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Rabbi...Ty chyba nie za bardzo rozumiesz co to znaczy "lepszy"? Lepszy jest Motul od Castrola. A syntetyk jest RZADSZY i BARDZIEJ PŁUCZĄCY niż półsyntetyk. Wytlumacze ci pierwszy znacznik przed w to gesrnienie oleju im nizsza tym lepsza .drugi rzad cyfr oznacza odpornosc na splywanie i lepkosc oleju w wysokich temperaturach .im wyzsza tym lepsza .daje to tyle ze silnik nie zrywa filmu olejowego tak latwo i ci sie nie zaciera.a syntetyk daje to ze ma duzo dodatkow ktore chrania czyszcza twoj silniki dluzej taki olej trzyma swoje prarametry.a castrol to syf ktory sie spala osadza nagar i robi problemy ze smarowaniem
-
zapadnięta poduszka powietrzna pasażera
Mi kiedys jebla w galancie.na podpietym aku montowalem juz nie wspomne ze dostalem w ryj klapka od kokpitu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala po wymianie silnika
A sprawdz czujniki walu jezeli sa i walka rozrzadu tzw.halla Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
zapadnięta poduszka powietrzna pasażera
Podlacz na odpietym aku Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Remont silnika
U mnie tez wywalilo turbo oleju zostal litr .i tez sam zgasilem z czystej ciekawosci zobaczylem na bagnet .u mnie sie udalo i silnik ma sie dobrze .kupilem dewke 5 litrow wrocilem do domu 20 km i zostalo 2 litry.wymienilem turbo ilatam .sprawdz dolej byle jakiego oleju i obserwuj czy nie zre Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
zapadnięta poduszka powietrzna pasażera
Bo ktos wlutowal opornik i widzi ze jest poduszka a w realu brak Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Remont silnika
Turbo wywalilo olej albo w wydech Albo w dolot Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
brak biegow
A wodziki pod autem sprawdziles Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Poduszki powietrzne co trzeba wymienic po wystrzale
Ok bede dzialal dzieki za podpowiedzi Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2