Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobike

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobike

  1. Ten S4 wymiata na śliskim ale tak się zastanawiam gdzie wszedł ten trzeci torsen?, wiadomo jeden w skrzynie a drugi w dyfer w moście. Swypnięte z S2 przez TapaTalk4
  2. Macie może ujęcie z boku, jak koła pracują? Swypnięte z S2 przez TapaTalk4
  3. Jak raz się łączy a raz nie to kabelek jest pewnie winny, albo konfiguracja złącza w kompie i programie, pobaw się z próbkowaniem i skonfiguruj porty dobrze.
  4. Tu filmik z V8: Na śniegu jak tylnonapedowiec. Ciekaw jestem co by dał drugi torsen z przodu
  5. spróbuj innym programem np. vag com 3.11en tylko pełną wersją bo to może być wina programu lub kabelka, pomijając oczywiście uwalony sterownik poduszek co jest w tym przypadku bardzo prawdopodobne.
  6. płyn sprawdzałeś w zbiorniczku (hamulcowy) może jest za mało
  7. Te zawory się łatwo czyści, ja w swoich dodatkowo zrobiłem polerowanie sworzni i jakąś oliwkę która nie zniszczy membrany.
  8. W BS widać że zawór długo steruje sztangą zanim ciśnienie się ustabilizuje
  9. Tobike odpowiedział(a) na asterix24 temat w 1.9TDI
    Zrób logi i umieśćw dziale diagnostyka. Jak kopci na czarno to dostaje za dużo paliwa i nie może go spalić.
  10. odma może puścić olej w dolot więc po procesie spalania w cylindrze nie wyglądał by tak jak ten z silnika wydech był czyszczony z oleju? bo zapewne musi się wypalić teraz, ubywa oleju z silnika?
  11. Kodowanie widać w okienku jak się podłączysz do sterownika pod numerem sterownika airbag Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4
  12. Sprawdź kodowanie sterownika i taśmę w kierownicy. Swypnięte Topatalkiem GT-I9100
  13. Przesuwałeś w tym czasie fotele? Jakie masz kodowanie sterownika airbag?
  14. gazowo olejowe się wysuwają, olejowe pozostaną w pozycji w jakiej się je zostawi.
  15. Spróbuj na włączonym zapłonie jak się połączysz odpalić auto bez odłączania vaga.
  16. Korkiem zawsze spuscisz więcej niż byś chciał grawitacja zrobi swoje, pozatym się pobrudzisz i to mocno. Swypnięte Topatalkiem GT-I9100
  17. w którym miejscu na miarce masz poziom oleju? ponad zakreskowane czy ponad zagięcie bagnetu?
  18. Zadko się zdarza żeby wysprzęglik zablokował się na wciśniętym sprzęgle, jeżeli obroty ci rosną a auto nie przyspiesza to tarcza i docisk są już zużyte. Nie zaszkodzi jak odpowietrzysz sprzęgło i sprawdzisz czy pompa i wysprzęglik działają poprawnie.
  19. Napisz kolego czy nowe jarzma pomogły na telepanie autem.
  20. Tobike odpowiedział(a) na Majkel.a4 temat w 1.9TDI
    po 10 latach można ją wymienić, w środku jest zawór który puszcza opary jak się zrobi ciśnienie w silniku
  21. kolektor awx nie ma wyjścia na egr jak w seryjnym. nagar z silnika to albo zdemontować głowicę albo kręcić wałem i po kolei każdy cylinder jak zawory się zamkną.
  22. trzpienie mają taką budowę że są podpiłowane i wyglądają jak kwadratowe, więc podejrzewam że wymiana na nowe nie rozwiąże twojego problemu. felgi masz oryginalne, jak nie to czy na pierścieniach centrujących?
  23. jak na zimno to się dzieje to pompa sprzęgła lub wysprzęglik, odpowietrz najpierw układ.
  24. Nie, pęd powietrza jest w przeciwną stronę i kształt obudowy też może być odwrócony. Jak chcesz kupić to taki jak powinien być.
  25. Sprawdź czy masz koła dobrze dokręcone i w drodze powrotnej nie przekraczaj 160km/h , wątpię żeby ktoś znał sprawdzonego mechanika tam a i naprawy przez nich zrobione mogą być kosztowne i nie trafione.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.