Treść opublikowana przez feniks
-
B6 DIVISION
ale tylko, jak fotelik tyłem zamontowany No gdzie, tak nie można przewozić w żadnym aucie z poduchą.... Piszesz, że się przyda, młodego wozisz z przodu. Dedukuję, że już nie jeździ w pierwszym foteliku-nosidełku, więc nie wiem po kiego Ci wyłącznik. Dzieciaki przy poduszce pasażera możesz wozić zawsze i wyłącznie w fotelikach normalnie(nie tyłem) zamontowanych. A tyłem nie, bo w razie wybuchu wbije fotelik w fotel. U mnie mam już czasami dość młodego z przodu, 4lata w maju skończył i całą drogę nadaje: czerwone, wyprzedzaj, inną piosenkę, nie tędy itd...
-
Audi A4 WW. Audi S4
nic nadzwyczajnego, u mnie też jest S4
-
B6 DIVISION
ale tylko, jak fotelik tyłem zamontowany
-
System operacyjny Android
Najpierw sprawdź czy będziesz się umiał dogadać z androidem LG, bo np mnie drażni kilka rzeczy w ich interfejsie - może jestem fanbojem, ale samsungowy TouchWiz najbardziej mi leży Brałeś pod uwagę Galaxy Alpha? Samsung mi nie leży, a Alpha poza budżetem. Bawiłem się Sony xperią,miałem Htc,Samsunga, Nokie różniaste, Alcatela One T Max to i z LG na andku dam radę ciekawi mnie w jakiej monecie (odezwę się, jak już $ firma przeleje i pomyślimy)
-
B6 DIVISION
Jest sens zmieniać Symphony na Bns 5.0 lub Rns D przy Bose i słuchaniu audio mp3 przez emulator obecnie, w planach mam wrzucenie bluetootha jedynie? (Rns-e wydaje mi się przy tych $, to zbędny wydatek w porównaniu do potrzebnych mi funkcji, filmy młody z tableta ogląda, kamera mi nie potrzebna, navi mam na andku w tel)
-
System operacyjny Android
Za tydzień mam zamiar zmienić staruszka samsunga i wstępnie do kwoty ~1,5kPLN wybrałem Lg G2, czy coś innego szukać?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
z AGM Bosch to S6, S5 to zwykły
-
B6 DIVISION
z kanału od spodu, od strony silnika Dzięki a np tak żeby dobrać to sprzęgło jest inny sposób....Wandej możesz coś ogarnąć? ylo kilka rodzajówSent from my Iphone 6 No właśnie wiem że jest kilka rodzajów ale jak dobrać? policz rowki i zmierz średnicę, szerokość koła pasowego
-
B6 DIVISION
z kanału od spodu, od strony silnika
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ale silnik jakiś od niego padł jednemu userowi podobno Osobiście raz tylko zalałem Motula do benizin i tak pukających szklanek zimą, nie słyszałem przy żadnym innym oleum. Ale po primo to nie było Audi i po secundo był to 10W40 6100 i tercio silnik był po kapitalce z pierścieniami włącznie, na mobilu/valvo pracował jak pszczółka, aż go nie rozbiłem- Czujnik zderzeniowy gdzie jest ?
To pewnie wtyczka poduchy fotela kierowcy, żółta wtyczka pod nim. Po rozpinaj kilka razy, skasuj błąd później i powinno na jakieś pół roku stykać. Ewentualnie odłącz aku, i zlutuj przewody na stałe. Wysłane z mojego GT-I9070- Felgi 16 na zime
Wyjściowy był 215/55/16 z 235/45/17 przynajmniej moje na takich 17 z fabryki wjechało. A założenie 205/55/16 na zimę, wiele nie zmienia wg kalkulatora Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
to jest fota z dzisiaj!? jadziem tam! 03.2013- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
nie, pewnie dot 104- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
z B7- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Z innej beczki, mechanik przy zmianie oleju namawiał mnie na wymianę przez wyssanie maszyną, zamiast zwykłej przez korek w misce. Jak lepiej robić wymianę? Wiadome jest, ze mniej roboty maszyną, nie trzeba osłon zdejmować. Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Bry Raczej 255 z tyłu. Wysłane z mojego GT-I9070- brak grzania świec przed rozruchem a grzeją po
Za wysoka temperatura powietrza. Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
nie marudź, mi znów wtyczka poduchy fotela przestała łączyćCo jest z tymi wtyczkami? Co skasuję błąd to za dzień może dwa znowu się zapala i to w fotelu kierowcy tylko się tak dzieje. u mnie rok wytrzymała, nie psikałem kontaktem, jedynie się pobawiłem w wtykanie i rozłączanie i owinąłem mocną taśmą- B6 DIVISION
nie marudź, mi znów wtyczka poduchy fotela przestała łączyć- Zapaszki do auta
i jak tam po paru dniach? byłem bardzo zadowolony ze stripper scent, mam nadzieję, że black frost jest równie ciekawy. Czym to w ogóle pachnie?tak jak napisałem wyżej, tylko przy rozpylaniu czuć coś ala brutal, później - po paru godzinach zapachu praktycznie brak, gdzieś tam jakaś delikatna nuta, nie wart złotówki.Wysłane z mojego GT-I9070