Treść opublikowana przez odzim
- SPOTY RADOMSKIE
-
[ALL B6] Co to za model webasto i jak nim sterować (zdjęcie) ?
srodek tez napewno
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
tak to nie jest w nowych autach granica bledu licznikowa to okolo 5km/h
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
ok moze nie ty radziles ale imm napisałes ze nie jest zle , zreszta nie che juz tego roztrzasać :> nikt nie jest nieomylny , niezly spam sie z tego watku zrobił :gwizdanie: ważne że koledze auto smiga jak należy
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
w audi a4 b5 nie spotkalem sie zeby za katem byl rura nie odkrecana, ale np pasat b5 fl 130 awx po 2001 ma tak jak napisałes ze trzeba ciac,b5 do 2001 115 ajt, ajm nie trzeba
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
szkoda ze kata nie wywaliles jak robiles to turbo bo miałes juz odkrecone 3 sruby od turbo i wystarczylo jeszcze 3 i masz kat na wierzchu potem wydlubac srodek i zamontowac , to co wydlubiesz sprzedasz po okolo 80 -100 pln (pisze zebys komus tego nie zostawil,albo zaplacisz sobie za robote jak komus zlecisz )ps poczujesz diametralna roznice
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
ale wyjmowałes w koncu turbine , zrob pelne logi wszystko , widac ze jest ok tylko mogla by troszke szybciej sie zbierac , moze kata juz masz zapchanego ja bym wyciagnał srodek z puchy po kacie , co do filtra to wymien go i dopiero zrob logi , czekamy na pelny zestawik logow, imm mierzy całkiem dobrze
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
skąd wiesz ze cie nie znam :gwizdanie: tak uwazam ze jak jest skrajne to mus wyciągnąć turbinę i czyścic a jeżeli nie to sa inne sposoby zeby rozruszać kirownice (nie myślę o głupkowatym laniu wd40 na sztange )i jezeli one nie pomoga wtedy turbo na stoł , ale to zawsze zdąży sie zrobic ps. koledze radziles zeby wyczyscil okazalo sie ze nie potrzebnie czy podoba ci sie to czy nie jak pisalem nie zawsze na odleglosc da sie auto zdiagnozować bez niego w realu
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
dodam opis rozruchu po każdym wymontowaniu a potem zamontowaniu turbiny ,po skręceniu wszystkiego i sprawdzeniu czy dociągnięte ,nie uruchamiamy auta od razu, kręcimy rozrusznik i stop i znowu kręcimy i stop żeby auto sie nie uruchomiło czynność powtarzamy parokrotnie potem możemy uruchomić i od razu zgasić po tym dopiero normalnie uruchamiamy, po takiej procedurze możemy być spokojni ze olej do turbo na pewno dotarł i nic jej nie będzie (nie trzeba wtedy nalewać w nią oleju)
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
z dużej litery w środku wyrazu zapamiętam ,i wyjaśnię ci ze jeżeli kierownice nie stoją dęba i niema w tym przypadku o ktorym piszemy 2560 to turbiny nie polecaj nikomu wyjmować z auta żeby czyścił kierownice w turbo , bo można to zrobić na inne sposoby o których widocznie tobie nie wiadomo bo sie zajmujesz wyłącznie patrzeniem w cyferki a nie mechaniką to tyle ode mnie,zresztą każdy pisze swoje sugestie odpowiedzialność bierze ten który robi diagnozę i bierze sie za robotę [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 13:29_________________________________________________ szkoda, ze obaj pisaliście to juz po tym jak okazalo sie ze to LMM... jakoś wcześniej nie kwapiliście sie do wskazania przyczyny nie zajmuje sie zawodowo przeglądaniem wszystkich wątków
-
SPOTY RADOMSKIE
witam kto sie wybiera na rajd polski szczegoły w linku http://www.rajdpolski.pl/?karnety-dla-kibicow-juz-dostepne,141 proponowałbym 27, lub 28 czerwiec i tu ze strony wrc http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=401&desc=Rally%20Poland&season=2009&rally_id=PL
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
musisz miec gdzies dziure , ile auto ma nalatane na tej turbinie ? bo jak na prawde wszystko sprawdziłes tak jak trzeba -to musi byc jej koniec zywota bo ona prawie nie ładuje
- SPOTY RADOMSKIE
-
[ALL B6] Co to za model webasto i jak nim sterować (zdjęcie) ?
pod sterownik klimy masz podlaczone ustawiasz temperature i potem wlanczasz pilotem , sprawdz sobie na postoju ja mam firmy webasto , to normalnie mam pod uklad zasilania paliwowego podaczone (maly silniczek diesel pracujacy na rope ,tlumik i wydech taki malutki mam wychodzacy spod oslony silnika )i wlaczone wszystko w układ grzewczo -chlodzeniczy czyli pod nagrzewnice _-dzialanie silniczek napedza płyn na nagrzewnice , podłaczone na krotki układ silniczek webasto -blok silnika -nagrzewnica- silniczek webasto
-
[B5 AFN] Czy wtryski są już do wymiany ?
kolego jak to nie idzie przeciez na postoju robisz gr 013
-
SPOTY RADOMSKIE
nie dzisiaj spot przeprowadzkowy byl wstap w piatek za tydzien
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
nie no wcale... pewnie kolega nam to jakos uzasadni... tez bym uslyszal uzasadnienie chyba wam juz pisalem ze nie wsakzywało na kierownice ,to nie wiem gdzie to widzicie jak bylo niedoladowanie a nie przeladowanie w wiekrzosci obrotow ,to jakie jeszcze uzasadnieniechcecie od spankiego , popatrzcie na spokojnie i przeanalizujcie sobie to a zrozumiecie
-
[B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?
tak z odmy idzie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
np : zamiana czy podmiana czegos (przeplywka , zaworek itp.)i logi, jak nie to , to znowu sprawdzamy inny wariant i logi i musi wyjsc co autu dolega
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
masz na mysli np .grupe 04
-
SPOTY RADOMSKIE
co ty szyfrem piszesz
-
SPOTY RADOMSKIE
pogadamy na spocie o szczegolach odwiedzin
-
[B5 AFN] Brak mocy - dymi na czarno
na szrotach tego pelno po 10 pln orinały , pozdrawiam .ps grunt ze sobie poradziles
-
SPOTY RADOMSKIE
to mnie Bryniu przetrzymalas , wpadne w sobote sprawdzić ok?
-
SPOTY RADOMSKIE
a co juz mieszkasz u siebie na wsi od soboty TAK :> Tomaszu jak odpowiedzi samTAK/NIE to analizę Cie w excelu ogarnę a zaklad dotyczyl ze w maju czy od imprezy 1mc , przypomnij mi bo nie pamietam