Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. nie nie od tego ze masz kata zapchanego masz notlauf od kata to moze turbo wolno wstawac a ty nie masz zadnego czujnika za katem , tyle naczytales sie i co nic , bez logów powiem ci na 90% ze masz kierownice w turbo do czyszczenia , pewnie stoja deba , zrób logi dynamiczne grupy 011 i bedzie wiadomo , ze turbo do wyjecia i przeczyszczenia nie myl z regeneracją , koszt od 200 do 300 pln zalezy od miasta w którym bedziesz robił ps. sam bym taniej nie zrobił niż 200pln
  2. i bardzo dobrze , a na nastepne mody kup sobie auto na pd to bedziesz mógł pomodzic
  3. po co mu podpowiadzasz glupoty kratke to sobie mozna wstawic w okapie nad kuchenką , w nadkolu nie mozna bo kamienie rozwala mu IC , nadkole jest tak zrobione z daszkami jakby zeby nic IC sie nie stalo
  4. zrób tak jak kolega ci podpowiedział największy przyrost mocy i momentu z najmniejszym wkladem finansowym , jak bedzie zdrowa pompa to i 140Ps i 300Nm bedzie , pózniej zeby taki skok jak po samym chipie z serii , duzo wiecej kosztuje (wieksze wtryski 216 , wieksze turbo awx, najlepiej inna pompa , fmic bo nadkole juz nie starczy na doprowadzenie chłodu).A korekte programu i tak bedziesz musial robic czy odrazu bedziesz mial wieksze turbo czy nie kazda modyfikacja musi konczyc sie korekta softu.Jak sie umowisz na program najlepiej do rogala to on ci i tak zdjagnozuje furmanke przed zrobieniem programu . pozdrawiam
  5. jezeli masz dobry termostat i olej nie przejezdzony to maselko sie nie pojawia ,nawet w najzimniejsze dni , uszczelka to czarny scenariusz i to najczesciej dla uzytkowników aut na gazie, u mnie tej zimy nic nie bylo , choc jak kiedys mialem auto na gaz i tylko po miescie latalem to potrafilo sie pokazac
  6. i to jest najrozsadniejsza podpowiedz
  7. chyba zero jedno zjadles
  8. przecież łatwo mozna stwierdzic wydmuchana uszczelke pod glowica , wystarczy czujnikiem CO2 w zbiorniczku wyrownawczym sprwdzic
  9. zawsze masz 27 czy jak , jak pozadnie popalujesz auto to na pewno ci wzrosnie, sprawdz na zimno ile masz i pozniej , raczej czujnik jak sie wysypie wsakuje skrajne wartosci + lub - mi np wsazywał cały czas 112
  10. to taki sam motor co ahu , osprzetem sie rozni ma slabsze wtryski inny program w ecu i chyba inna turbine , uzyskasz tyle mocy proporcjonalnie ile bedziesz chcial kasy wydac .
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pożycz od Bryni
  12. nie takie same ale podobne np uklad kierownic jest taki sam u wszystkich gt1749v tu zdjecie z 110 tu z 130 ale te od awx avf roznia sie wirnikiem wielkoscia wylotu do ic zdjecie takiej turbinki 110
  13. to ja dopisze o skladaniu przy turbinie gt 1749 nie da sie nic skopac strone goraca zakladamy tylkow jednym polozeniu bo jest znacznik i wchodzi tylko tak jak potrzeba , co do samych kierownic to tez pierscien sterujacy kierownicami mozna zalozyc tylko dobrze, jest symetryczny oto kilka zdjec przed strona gorąca po czyszczeniu bez kierownic po czyszczeniu złozona po czyszczeniu a co do vnt 15 to trzeba uwazac najlepiej zrobic zdjecie przed rozebraniem kierownic bo tu pierscien sterujacy trzeba prawidłowo zalozyc bo nie jest symetryczny , co do muszli goracej to jezeli prawidłowo założymy kierownice i pierscien to muszla tez wejdzie nam w odpowiednim miejscu musi bo ogranicznik od kierownic który jest w czesci której nie rozbieramy musi nam pasowac obie strony po rozpolowieniu turbinki to jest zdjecie vnt 15 przed czyszczeniem a to po czyszczeniu przed zalozeniem pierscienia a to ruga strona po czyszczeniu a to miejsce po turbince co do samego czyszczenia to nafta i papier scierny wodny załatwiaja sprawe
  14. musial ten twój mechanik cos zle podłaczyc , a najlepiej zrob logi dynamiczne grup 03, 08, 011 i cos sie moze wyjasni i wrzuć je w dzial diagnostyki
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :> :> :> :>
  16. ten tez by był dobry ale wtyczka jest pół kwadratowa musial bys swoja wyjac z obudowy i wtedy wsadzic lepiej skozystaj z innej aukcji ta co podałes pasuje jak w opisie do golfow IV a3 i a4 ale od 99-2001
  17. pewnie ze wroci byle zeby nie przy wyprzedzaniu ;(
  18. co to za mechanicy ze pompe wspomagania wyjmowali do rozrządu, samym wyjeciem jej nie popsuli ale złym odpowietrzeniem mogli , albo nalewka jakiegoś innego płynu niz org vw
  19. jest jak kupisz org a nie jakas tam zaroweczke bo kupujesz dwie czesci zlaczone i wymieniasz calośc i masz spokój na wiele lat co orginal to orginał , nie da sie kupic połowki
  20. wiem juz dlaczego tak szybko ci to schodzi bo wyjmujesz polowe tego co ja wymienialem jak kupisz org to masz calaosc dwie czesci plastiku a nie tylko jedna z zaroweczka i wtedy jest trosze dluzej pozdrawiam.
  21. jak nie masz tego szkielka powiekszajacego tzn ze juz go nie masz i sie tak nie irytuj , ja wymienialem calosc org , chyba ze modele wczesniejsze tego nie mialy tego juz nie wiem bo na zdjeiach to troche inna obudowa .
  22. w niczym tylko troche gimnastyki i sprawne palce i tyle
  23. po co kombinowac z zaroweczka skoro nowy element plastik wraz z zarowka a aso 8 pln , opis dobry choc zlozenie tego jest duzo trudniejsze niż rozlozenie szczegolnie element powiekszajacy strumien swiatla z zarowki , aj jak to robilem wkladalem na miejsce plastk z zarowka a potem trzeba wcisnac to szkielko powiekrzajace na miejsce za zaróweczką i to jest trudne , dla robiacych to bedzie to bardziej czytelne co napisalem ps wymienialem 5 razy juz w roznych a4 i zawsze troszke z tym trzeba sie pobawic pozdrawiam
  24. turbo ok przepływomierz ok termostat ok kat wtrysku ok wygląda że furka w porządku , po poprawieniu węza coś Ci jeszcze nie odpowiada ? Co do sladowych ilości oleju to najczesciej jest on z weza co idzie od odmy nic groźnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.