Treść opublikowana przez Marc!n
-
skrzynia 5b quattro z b6 do b5
za 2,2k to se jeszcze dłuuuuugo powisi
-
skrzynia 5b quattro z b6 do b5
SKRZYNIA BIEGÓW PASSAT B5 EEP QUATTRO 4X4 SYNCRO (4098496337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Pomoc i opinie w doborze felg
Ja by wrzucił 205 a max 215. 225 już mocno ciąga po koleinach. Żeby jaka szeroka opona nie była, to o wspomaganie bym się nie martwił bo i tak ukręcisz.. gorzej z dynamiką auta i spalaniem. Co do samych felg to mają dobrą szerokość i odpowiednie et ale dystans na tył może być potrzebny jak chcesz, żeby to ładnie wyglądało. Z zawiasem też pasuje coś zrobić bo przy 1ba będzie lipa
-
Pytanko o felgi
skoro teraz masz na równo to wystawać będzie raptem 1,5cm co nie zmienia faktu że to wąskie kółko
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a to nie wystarczy skrócić nieco sztangę?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dzisiaj ok 15:30 w Starym Borku widziana czarna b6 chyba na rs6
-
[B6 AVJ] 1.8t Revo 197hp, Reanimacja Niebieskiego pacjenta
Od zawsze mi się b6 w tym kolorku podoba O przekładkę bym się nie martwił bo to ponoć klocki lego tak jak dołożenie quattro
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Dzwoń do ASO i pytaj, ale to chyba tylko 1.8T dotyczy
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Na górze strony przecież wszystko jest. większość z tego jest upierdliwa na co dzień jak np. blokowanie drzwi po przekroczeniu 15km/h czy selektywne otwieranie drzwi ale co kto lubi.
-
[B5 ABC] Prawie seryjny sedan by Ever
Jak dasz węższą i niższą oponę oraz potraktujesz polerką felgi to będzie o wiele lepiej Nie ma fot tyłu ale jak masz lampy z przedlifta to zmieniaj czym prędzej. Pół kubły w skórze?
-
AUDI OPEN SEASON 2014 czyli Rozpoczęcie Sezonu AUDI!
można się gdzieś zebrać w RZ i podjechać wspólnie
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Jak mikołaj przyniesie graty a tak poza tym to wtryski mam już jakiś czas no i przede wszystkim obserwuję, jak sytuacja się u Ciebie rozwinie.. bo te 211 już się pewnie znudziło
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
Na tym kole z gwintem będzie wyglądać mega Wykorzystujesz coś to k04 czy się tam jeszcze marnuje
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Wiem, wiem Przydało by się całość umyć, wymienić podciśnienia, założyć kilka nowych uszczelek i opasek.. może w końcu dekiel zaworów prysnąć w kolor a osłonę wyrzucić
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
dziękować, dziękować myślałem tak jak Ty Póki co bez większych zmian, sama kosmetyka. Dekielki w komplecie, założona cała dokładka tylnego zderzaka, poprawa fabryki przy mocowaniu ślizgów i lepsze spasowanie zderzaka, wymiana 2 osłon przegubów na lobro (przeguby oczywiście rozebrane, wyczyszczone i nasmarowane), poprawa mocowania tylnego amorka x2 (jeden z nielicznych elementów podatnych na korozję), usunięcie mocowania dolnej osłony silnika.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
o tym mowa? Stan Weiss' - Electronic Fuel Injector (EFI) Flow Data Table
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zapomniałeś 1 na końcu ale jest przybrudzona to słabo widać. Wydajność 316@3. Ale od bexa to one nie są chyba
-
skrzynia 5b quattro z b6 do b5
Wyszło coś z tej skrzyni?
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Wiesz, że zostały tylko 3 dni Chyba, że coś ukrywasz
-
1.8 T AEB Q Nie jedzie
Chyba spray do czyszczenia gaźników, sprężone powietrze... Jak jest OK to po co chcesz ją czyścić? jak jest zabrudzona i głupoty pokazuje to i tak się nic nie traci i można spróbować, może akurat się uda. przy +-200 powinno być w okolicy 165g chyba
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
zainwestuj w kabel te kilkanaście zł bo jeszcze nie raz się przyda (ok 30zł, program do pobrania za free, instrukcja co, gdzie i jak na forum). No chyba, że lubisz płacić za byle pierdołę "mechanikom" bez vaga to można zgadywać.. ja zgaduję np że to może sonda.. a może nie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W sumie powinno się to dać przyciąć bez wypinania z belki.. co z lagiem? nic się nie zmieni?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
belka.. zderzak.. jeden kij, bez rzeźby jak widać nie wejdzie. A zderzak do belki jest chyba zgrzewany i później się to tak nie będzie trzymać. Niby większa pojemność układu ale efektywnie chłodzi połowa bo reszta schowana przed wiatrem Laga większego nie będzie?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
+- 40KM jest bezpieczne dla każdego silnika bo zawsze ma jakąś tam rezerwę, na więcej potrzebne są zmiany w mechanice bo było by zbyt pięknie żeby tylko po podpięciu do lapka motor wypluł 100 koników więcej. Co do wymian to z rzeczy eksploatacyjnych pierwsze może paść sprzęgło, przeguby etc od dużego Nm. Hamulce nie wymagają zmian jeżeli zachowasz dotychczasowy styl jazdy i o ile seryjne Ci wystarczają
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
BEX ma tylko 190 i pod to ma dopasowany icek chyba lepiej wziąć większy tylko trzeba powalczyć ze zderzakiem