Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marc!n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marc!n

  1. za 2,2k to se jeszcze dłuuuuugo powisi
  2. SKRZYNIA BIEGÓW PASSAT B5 EEP QUATTRO 4X4 SYNCRO (4098496337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. Ja by wrzucił 205 a max 215. 225 już mocno ciąga po koleinach. Żeby jaka szeroka opona nie była, to o wspomaganie bym się nie martwił bo i tak ukręcisz.. gorzej z dynamiką auta i spalaniem. Co do samych felg to mają dobrą szerokość i odpowiednie et ale dystans na tył może być potrzebny jak chcesz, żeby to ładnie wyglądało. Z zawiasem też pasuje coś zrobić bo przy 1ba będzie lipa
  4. skoro teraz masz na równo to wystawać będzie raptem 1,5cm co nie zmienia faktu że to wąskie kółko
  5. a to nie wystarczy skrócić nieco sztangę?
  6. dzisiaj ok 15:30 w Starym Borku widziana czarna b6 chyba na rs6
  7. Od zawsze mi się b6 w tym kolorku podoba O przekładkę bym się nie martwił bo to ponoć klocki lego tak jak dołożenie quattro
  8. Dzwoń do ASO i pytaj, ale to chyba tylko 1.8T dotyczy
  9. Na górze strony przecież wszystko jest. większość z tego jest upierdliwa na co dzień jak np. blokowanie drzwi po przekroczeniu 15km/h czy selektywne otwieranie drzwi ale co kto lubi.
  10. Jak dasz węższą i niższą oponę oraz potraktujesz polerką felgi to będzie o wiele lepiej Nie ma fot tyłu ale jak masz lampy z przedlifta to zmieniaj czym prędzej. Pół kubły w skórze?
  11. można się gdzieś zebrać w RZ i podjechać wspólnie
  12. Jak mikołaj przyniesie graty a tak poza tym to wtryski mam już jakiś czas no i przede wszystkim obserwuję, jak sytuacja się u Ciebie rozwinie.. bo te 211 już się pewnie znudziło
  13. Na tym kole z gwintem będzie wyglądać mega Wykorzystujesz coś to k04 czy się tam jeszcze marnuje
  14. Wiem, wiem Przydało by się całość umyć, wymienić podciśnienia, założyć kilka nowych uszczelek i opasek.. może w końcu dekiel zaworów prysnąć w kolor a osłonę wyrzucić
  15. dziękować, dziękować myślałem tak jak Ty Póki co bez większych zmian, sama kosmetyka. Dekielki w komplecie, założona cała dokładka tylnego zderzaka, poprawa fabryki przy mocowaniu ślizgów i lepsze spasowanie zderzaka, wymiana 2 osłon przegubów na lobro (przeguby oczywiście rozebrane, wyczyszczone i nasmarowane), poprawa mocowania tylnego amorka x2 (jeden z nielicznych elementów podatnych na korozję), usunięcie mocowania dolnej osłony silnika.
  16. o tym mowa? Stan Weiss' - Electronic Fuel Injector (EFI) Flow Data Table
  17. zapomniałeś 1 na końcu ale jest przybrudzona to słabo widać. Wydajność 316@3. Ale od bexa to one nie są chyba
  18. Wyszło coś z tej skrzyni?
  19. Wiesz, że zostały tylko 3 dni Chyba, że coś ukrywasz
  20. Marc!n odpowiedział(a) na Danny temat w 1.8T
    Chyba spray do czyszczenia gaźników, sprężone powietrze... Jak jest OK to po co chcesz ją czyścić? jak jest zabrudzona i głupoty pokazuje to i tak się nic nie traci i można spróbować, może akurat się uda. przy +-200 powinno być w okolicy 165g chyba
  21. zainwestuj w kabel te kilkanaście zł bo jeszcze nie raz się przyda (ok 30zł, program do pobrania za free, instrukcja co, gdzie i jak na forum). No chyba, że lubisz płacić za byle pierdołę "mechanikom" bez vaga to można zgadywać.. ja zgaduję np że to może sonda.. a może nie
  22. W sumie powinno się to dać przyciąć bez wypinania z belki.. co z lagiem? nic się nie zmieni?
  23. belka.. zderzak.. jeden kij, bez rzeźby jak widać nie wejdzie. A zderzak do belki jest chyba zgrzewany i później się to tak nie będzie trzymać. Niby większa pojemność układu ale efektywnie chłodzi połowa bo reszta schowana przed wiatrem Laga większego nie będzie?
  24. +- 40KM jest bezpieczne dla każdego silnika bo zawsze ma jakąś tam rezerwę, na więcej potrzebne są zmiany w mechanice bo było by zbyt pięknie żeby tylko po podpięciu do lapka motor wypluł 100 koników więcej. Co do wymian to z rzeczy eksploatacyjnych pierwsze może paść sprzęgło, przeguby etc od dużego Nm. Hamulce nie wymagają zmian jeżeli zachowasz dotychczasowy styl jazdy i o ile seryjne Ci wystarczają
  25. BEX ma tylko 190 i pod to ma dopasowany icek chyba lepiej wziąć większy tylko trzeba powalczyć ze zderzakiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.