Treść opublikowana przez przemik
-
Proszę o sprawdzenie logów
Wszystko gra... kiedy rozrząd zmieniałes ?
-
Logi
Zrob logi jeszcze raz. Zobacz na forum jak chlopaki poprawnie je zamieszczają... bo to co poakzałes to smietnik jakis - chociaz są mistrzowie co są w stanie powiedziec ze jest OK. :-) Zapraszam ponownie z kompletem
-
Logi. Przeładowanie: błąd 17965
Wykonaj porzadnie logi dynamiczne na 3 biegu... kazdą grupę oddzielnie... 011 i 010 i bezposrednio po nich statyczny - 011 Basic Settings... i znow zapraszam
-
Dpf
Mówiąc najkrocej - MVB 75 pozycja 3
-
Prośba o analizę logów, brak mocy, dymienie, czasem moc powraca
Podmien przeplywomierz z takiego samego silnika - domyslam sie ze masz silnik AKN i powtorz logi dynamiczne. Dodatkowo... nagrzej porzadnie auto i wykonaj logi statyczne - 000,001,003,004,007,013,014 i 018 oraz Statyczne w trybie Basic Settings - 000,003,004 i 011 Pozdrawiam i powodzenia
-
Logi. Przeładowanie: błąd 17965
Sprawdz jakia jest wartosc cisnienie panująca w ukladzie podcisnienia. Czy sprezarka została dobrze zlozona... choć wydaje mi sie ze w tym typie nie mozna sie pomylic. Czy gruszka została zweryfikowana... pod wzgledem szczelnosci. ?
-
Proszę o sprawdzenie i ocenę Logów silnika nowy nabytek
Temperatura cos niska.... nie dało się wiecej ? Reszta OK. Gdzie reszta logów ?
-
wymiana wtrysków 90/110
Do ustawienia dawka paliwa... ile ustawic juz wiesz. Do kontroli... statyczny kąt wtrysku. Pozdrawiam
-
Proszę o sprawdzenie logów
W statycznych OK.... czekamy na dynamiczne...
-
Prośba o analize logów dynamicznych
I zamieszczaj swoj problem w swoim wątku...
-
[B5 AFN] Analiza logów
Zrob i zamieść logi jak przystało na to forum...
-
Prośba o analize logów dynamicznych
Masz kompletnie zapieczoną zmienną geometrie, wiec regulacja cisnienia doładowania praktycznie nie działa... zaklinanie rzeczywistosci nic nie da... i poki nie wyczyscicsz sprezarki problem bedzie powracal..... i to szybciej niż myslisz... Pozdrawiam
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
Po naprawie zrób logi.... dynamiczne !!!
-
Audi a4 Afn brak sił dosc często Notlauf Kolejne Logi
Ty moze juz nie rob logów tylko wez sie za wyczyszczenie sprezarki...
-
ciężko pali
Dzis mam dobry dzien. Zrob porzadnie diagnostyke statyczną VAGiem 3.11 albo VCDSem, a nie kallulatorem. Potrzebne logi - Statyczne - 000,001,004,007,013 oraz Statyczne w trybie Basic Settings - 000,004 Logi wykonujemy na max nagrzanym silniku. Powodzenia
-
kontrolka air bag
Podłącz kabel i odczytaj bład z modulu "air bag"... i dopiero zacznij grzebac po wtyczkach..
-
Olej Liqui Moly norma 507.00 czy z normą 505.01 do pompowtryskow ?
Jesli masz auto to co w profilu ... wystarczy 505.01 czyli Top Tec 4600 Obie normy są do PD ... 507.00 jest do silnikow wyposazonych w DPF. Wszystko tutaj http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/
-
Potrzebuję klubowicza z Gniezna z interfejsem VAG
Tu zapytaj Wielkopolskie
-
proszę o sprawdzenie logów
Uzupelnij dynamiczne bo wrzuce wątek do kosza...
-
prośba o analize logów
Zapraszam ponownie z kompletem...
-
Prosba o analize, blad 575. Ograniczone dzialanie sztangi
Wyglada na to ze termo jest trupem. Podreguluj zaplon... na wczesniejszy.... tak zeby kąt w 000 Basic Setting oscylował ~60 ... tam gdzie teraz masz 39. Po wymianie termostatu powtorz logi dynamiczne.
-
Prosba o analize, blad 575. Ograniczone dzialanie sztangi
Filtr paliwa i powietrza nowe ? Pokaz logi z modułu 17 Instruments... grupa 003 na max nagrzanym silniku...
-
Poproszę o analizę logów
Około 70 stopni. No to masz termostat do wymiany (już przepuszcza za wcześnie) bo taką samą temperaturę widzi sterownik silnika w grupie 007 (ostatnia kolumna). No i to by sie zgadzało... niepokoi mnie jednak ten bład czujnika...
-
Poproszę o analizę logów
Jaką widzisz temperature na szafie ?
-
Prosba o pomoc z doladowaniem, log zalaczony
No nie są... ale to juz Ci Grzesiek napisał 0414720403 - wystepowały w silnikach AZV i BKD 0414720404 - występowaly w silnikach BVG,BVF,BNA,BRF,BLB,BRE