Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Zrob 011, 010, 008 i 003. Rozbierałes sprezarke przed zalozeniem ?
  2. Błąd dotyczy poduszki pod silnikiem... da sie go skasowac ?? Z tą głośną pracą to bym tego nie lekcewazyl... ostatnio u mojejo kolegi w AVF byla glosna praca... skonczylo się na wymianie wszystkich popychaczy i o mało nie wywalił wałka rozrządu. Jeden z popychaczy mial dziure wywaloną na wylot a krzywka wałka uderzala bezposrednio w trzonek zaworu. U niego byl objaw jakby takie dudnienie - slyszalne od strony fitra powietrza.
  3. Czy ten samochód mial w koncu podłaczączony VAG/VCDS ?????
  4. Opis ON OFF sie jakos podmienił.... albo VCDS mu spłatał figla albo vaglog... tym niemniej wartosci cisnienia i wysterowanie zaworka jest OK. Jak slusznie zuwazyl Tomek.
  5. 011 Basic Settings masz wszystko OK i jesli chodzi o temperatury też. Lej dobre paliwo i ognia. Pozdrawiam
  6. Skasuj błędy i zrob logi.... Czujnik G71 znajduje się w ECU...
  7. Pompowtryskiwacze są juz... hmm takie sobie... ale nie wyciągaj z tego zbyt daleko idących wniosków. Ostatni juz log jaki potrzebuje to... wylaczasz klime... przejezdzasz srednio dynamicznie 8-10 km i logujesz 007 statyczne i 003 z modulu - Instruments
  8. W tandem pompie jest specjalne wejscie do podłaczenia manometru... Spanky opisz dokladnie... bo u Ciebie ostatnio byl robiony pomiar w AVF...
  9. Robimy tak.... wylaczasz klime... przejezdzasz 8-10 km... srednio - dynamicznie i logujesz 007 i 003 z licznika....
  10. Statyczne normalne - 001,003,004,007,013,018 i 023 Statyczne BS - 003 i 011
  11. Nie mam zastrzezen do tych logów. Poproszę o komplet statycznych.
  12. Zapraszam ponownie z kompletem logów. A poki co kłodeczka
  13. Do wyeryfikacji cały uklad podcisnienia (szczelnosc przewodów)... włacznie z zaworem N75...
  14. Zrob komplet dynamicznych - 001,003,004,008 010 i 011 Kazda oddzielnie
  15. Sprawdz jakie daje cisnienie i czy jest równomierne.....
  16. Wygląda ze czujnik strzelił. Zanim go wymienisz... doladnie sprawdz kabloteke i rurkoteke do czujnika... czy się cos gdzies nie przetarło ani nie przepaliło....
  17. ORI termostat jest dostepny w ASO...., jest firmy BTT i kosztuje ok. 95 PLN.... i ma temp otwracia > 87* ( i tylko to się zgadza). Pozdrawiam PS A... pisałem o tym tutaj... http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-logow-242181/index2.html#post2999846 ale nie doczytałes
  18. Paweł... pewnie chcesz zeby Ci pomoc... ale jak bedziesz zamieszczal taki smietnik to nic z tego nie bedzie. Robisz tak. 1. Odpalasz auto 2. Podlaczasz VCDS - odpalasz program 1. Kasujesz błedy 2. Logujesz 011 dynamiczną.... jesli tryb awaryjny... gasisz, 3 sek.... odpalasz i od nowa Polska Ludowa.... Poprosze 011 i 010 i statyczną 011 Basic Settings.... kazda oddzielnie!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.