Treść opublikowana przez horny devil
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj godzina 11:30 Forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Jak wymontować lampkę dachowa z przedlifta?
ehhh w skrócie to ściągasz to szkiełko od przodu i tam będziesz miał śrubę na krzyżak
-
Co sądzicie o żarówkach H7 Osram Cool Blue Intense?
Jak sie sprawują te żarówki w nocy podczas deszczu oraz na suchej nawierzchni? W całkowitej ciemności są super, w deszczu i na suchej też nie zauważyłem jakiś problemów. Co do odbłyśników to w ka są słabe już i faktycznie jest zauważalna różnica w świeceniu. W audi pomimo starości efekt jest naprawdę dobry. Co do żarówek +90 itp itd to jak są porządnej firmy a nie chiniole nie powinno się nic dziać. Jak w domu znajdę gazetę to wrzuce skan z testu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dylemat moralny co?
-
Gdzie złacze vag.Dziwna sprawa
A nie będzie to podłączenie telefonu co jest w podłokietniku?? Najlepiej odkręć tunel i zerknij co tam za kable idą bo może po prostu ta złączka jest wysunięta i schowana gdzieś w głębi tunelu
-
Co sądzicie o żarówkach H7 Osram Cool Blue Intense?
Osram Night breaker - mam u siebie i świeci na biało nie na żółto jak inne. Te żarówki też wygrały albo były na drugim miejscu w teście autoświata. U mnie na kaczce latały 2lata nim się przepaliła jedna. Wymieniam zawsze komplet
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę bo muszę po moją do gl jechać więc tak czy siak się pojawię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: a bedzie ktoś dzisiaj??
- licznik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przynajmniej masz garaż :hi: W ten piękny kwie hmmm zimowy poranek
-
Audi s2 coupe 3b
o mamo! Piękna. Gdybym miał garaż(e) to stała by tam bo to też moje marzenie zaraz po plusiaku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: do roboty
-
Hamulce 334mm do b5 bez rezania
czyli taka tarcza wejdzie bez problemu: VW Passat W8 4.0 334x32mm tarcze przód ATE OKAZJA (3108555070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?? W skrócie: Jarzmo z R32 Zacisk W8 tarcza jw ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:wallbash::wallbash: chyba nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłem na małych zakupach i przejeżdżałem dzisiaj o 18 pod Forum, ale "A czwórek" nie widziałem. Był tylko Seat i parę osób, ale bardzo się śpieszyłem i nie miałem czasu zagadać. Gdzie dokładnie się spotykacie? Może następnym razem dam radę. Pozdrawiam. Gregor. To sem my byliśmy zlot o 18:00 czyli ekipa już na 19 jest ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thnx
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To są różowe słupki (Guregoru się do nich przytula ). Wjazd od strony myjni (po małym spadzie) to druga uliczka w prawo, a jak będziesz jechał od dużego podjazdu to do końca i przedostatnia w lewo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w ten piękny biały i świąteczny poranek :polew: :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja oczywiście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: kolejny dzień za biurkiem :wallbash:
-
Dofinansowania UE, informowanie o możliwościach rozwoju - FREEE
To żadna pomoc moim zdaniem. Wku***** mnie takie coś jak ludzie czegoś oczekuję a ze współpracy h*** :facepalm::facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na Nas możesz zawsze liczyć a co do robo...to od maja do czerwca masz 4 miechy, więc zarobisz...4miechy x 4rokrotność w PL = na 16miechów "życia" z kasy z DE...lecz teoretycznie. Bo utrzymanie w DE też będzie tam kosztowało swoje. I pytanie se musisz zadać...czy potem będzie Cię stać na przezimowanie w PL lub poszukanie robo w PL?? No właśnie życie w de mnie nie będzie kosztowało chyba że używki wikt i spanie załatwia pracodawca (kolega)
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Zapraszamy na pt Forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale masz już coś na oku ,czy tylko chcesz sobie dychnąć kilka dni ????????? Piotrek, to się bierze L4, a nie od razu wypowiedzenie. No chyba, że nie umiesz se na lewo załatwić, to zawsze ktoś może Cię dugnąć autem...Arturek się zgodzi, będzie miał nowy zderzak:decayed: ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- Ale wina nie po mojej stronie....żeby mnie niebiescy na dołek nie zabrali jak sie okaze ,ze on eRką wraca ..... tosz oczywiście... poza przejściem dla pieszych i najlepiej niech wtargnie na jednię. A co do jego ran cielesnych, to niech se pożądnie łyknie, aby jego ciało było giętkie:grin: Wiedziałem że Wy znajdziecie jakieś "normalne" wyjście by sobie odpocząć Dylemat moralny jechać do pracy do DE od maja do września i zarobić w miesiąc tyle co tu przez 4 ale we wrześniu szukać nowej roboty czy siedzieć z d*pą mając pewną robotę do 31.8 i licząc na to że może mój dyrektor coś wymyśli by mieć jakąś ciągłość pracy :/ ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ---------- Swoją drogą Arturoo wystarczy że będę w autobusie siedział