Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egon@

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez egon@

  1. Być może, ale wydaje mi się że od dwóch miesięcy zmiękł. Może ktoś jeszcze się wypowie? ---------- Post dopisany 20-08-2013 at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2013 at 21:57 ---------- Może ktoś jeszcze się wypowie?
  2. Prośba o analizę logów coś słabo się zbiera albo mocy już za mało Moje jedne z pierwszych logów proszę o wyrozumiałość auto po wirusie na 170 hp Sory niektóre strony z logami trzeba przewijać do końca bo po dwa razy się zapisywały (JAKIEŚ STARE) i wyszło jak wyszło, na przykład log 011 i 003 w dynamicznych i 000 w BS. Logi dynamiczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM B.S. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi statyczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  3. Jeżeli chcesz się dostać to tak jak wyżej poprzez NSR lub studia oficerskie i jeżeli nie masz znajomości to ciężki temat, praca ogólnie spoko jeśli lubisz takie rzeczy. Pzdr
  4. Powiem tak, znajomy zmienił w leonie na jednomas i jest b. duża różnica, oczywiście na minus decyzja należy do Ciebie
  5. egon@ odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    Cichszy? Przecież to te same silniki (prawie te same) więc dźwięk niczym się nie różni.
  6. A jak nie to podłączyć vaga i zrobić adaptację, sam tak robiłem po wypięciu aku.
  7. Tylko na karcie SD
  8. Opuszczasz każdą z szyb i trzymasz 2 sek później podnosisz i też 2 sek oczywiscie wszystko na wlaczonym zapłonie. Pzdr
  9. Zdejm przewód który idzie do egr i zaślep go jakąś śrubką żeby podciśnienie nie spierdal... a co do klapy to niech jedna osoba gasi silnik, a ty obserwuj czy sztanga od klapy gaszenia porusza się.
  10. egon@ odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda, ale też bym się zastanowił nad sprzedawcą i drugim kluczem.
  11. Tak nie powinno się obracać ale to wszystko zależy od temp im cieplejszy tym ciężej.
  12. Jak możesz zatrzymać na zimnym to dobrze, wisko jak się nagrzewa zaczyna kręcić się szybciej i wtedy lepiej tam paluszków nie pchać.
  13. egon@ odpowiedział(a) na lechbe temat w 1.9TDI
    Dokładnie sprawdź sterownik w podszybiu.
  14. Zobacz moze w etce znajdziesz odpowiedź.
  15. Dzięki panowie w weekend się biorę za robotę.
  16. Witam, czy ktos z forumowiczow ogarnia temat jakim programem polaczyc się ż pacjentem renault megane 98r bo vcds nie idzie a moze ktoś ma takowy program?
  17. A nie zaszkodzi ten srodek lakierowi? Bo w sumie pisze że jest do felg i kolpakow a nie do lakieru i usuwania zywicy?
  18. Robiłem taką plukanke w swoim awx po przejsciu z castrola na motul ,uwag brak, nie zaszkodzilo a czy pomogło? I 40 zeta mniej w kieszeni.
  19. Jak pozbyć się zywicy z maski samochodu, próbowałem jakiegoś specjalnego środka od tego, benzyny ekstrakcyjnej, rozpuszczalnika i niektórych plam nie da się ruszyć bez drapania a niechce tego robić, moze znacie jakiś dobry srodek?
  20. Osuszyć i odtłuścić żeby dobrze klej trzymał.
  21. egon@ odpowiedział(a) na Klejk temat w Audi A4 B5
    Wiocha jak chu.
  22. Kolego a jaki masz przelot na blacie? Ja obstawiam że to oliwa z odmy, nazbierało się trochę tego i dlatego się leje, trzeba założyć OCT i nie powinno być problemu.
  23. Na dniach jak będę miał wolne zrobię resztę logow. Dzięki za ocenę aktualnych.
  24. Proszę o wyrozumiałość mój pierwszy log w jakim stanie pompki? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.