Treść opublikowana przez egon@
-
Prośba o analizę logów znawców, coś słabo się zbiera auto po wirusie.
Być może, ale wydaje mi się że od dwóch miesięcy zmiękł. Może ktoś jeszcze się wypowie? ---------- Post dopisany 20-08-2013 at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2013 at 21:57 ---------- Może ktoś jeszcze się wypowie?
-
Prośba o analizę logów znawców, coś słabo się zbiera auto po wirusie.
Prośba o analizę logów coś słabo się zbiera albo mocy już za mało Moje jedne z pierwszych logów proszę o wyrozumiałość auto po wirusie na 170 hp Sory niektóre strony z logami trzeba przewijać do końca bo po dwa razy się zapisywały (JAKIEŚ STARE) i wyszło jak wyszło, na przykład log 011 i 003 w dynamicznych i 000 w BS. Logi dynamiczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM B.S. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi statyczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Wojsko- jest na forum jakiś zawodowy żołnierz?
Jeżeli chcesz się dostać to tak jak wyżej poprzez NSR lub studia oficerskie i jeżeli nie masz znajomości to ciężki temat, praca ogólnie spoko jeśli lubisz takie rzeczy. Pzdr
-
Wymiana dwumasy na sztywne koło (jednomas)
Powiem tak, znajomy zmienił w leonie na jednomas i jest b. duża różnica, oczywiście na minus decyzja należy do Ciebie
-
AWX czy AVF???
Cichszy? Przecież to te same silniki (prawie te same) więc dźwięk niczym się nie różni.
-
Pytanie czy po wyjęciu bezpieczników powinno się świecić ESP?
A jak nie to podłączyć vaga i zrobić adaptację, sam tak robiłem po wypięciu aku.
-
Navi plus RNSE Pomocy!!!
Tylko na karcie SD
-
Aktywacja domykania szyb z pilota
Opuszczasz każdą z szyb i trzymasz 2 sek później podnosisz i też 2 sek oczywiscie wszystko na wlaczonym zapłonie. Pzdr
-
Spadek mocy : prośba o ocenę logów statycznych oraz dynamicznych
Zdejm przewód który idzie do egr i zaślep go jakąś śrubką żeby podciśnienie nie spierdal... a co do klapy to niech jedna osoba gasi silnik, a ty obserwuj czy sztanga od klapy gaszenia porusza się.
-
Skradzione
Szkoda, ale też bym się zastanowił nad sprzedawcą i drugim kluczem.
-
wentylator pracujacy nonstop lub w ogole
Tak nie powinno się obracać ale to wszystko zależy od temp im cieplejszy tym ciężej.
-
wentylator pracujacy nonstop lub w ogole
Jak możesz zatrzymać na zimnym to dobrze, wisko jak się nagrzewa zaczyna kręcić się szybciej i wtedy lepiej tam paluszków nie pchać.
-
Nie mogę uruchomić silnika
Dokładnie sprawdź sterownik w podszybiu.
-
Położenie ssaka oleju w AWX
Zobacz moze w etce znajdziesz odpowiedź.
-
Czym pozbyć się żywicy?
Dzięki panowie w weekend się biorę za robotę.
-
program diagnostyczny do francuza
- program diagnostyczny do francuza
Witam, czy ktos z forumowiczow ogarnia temat jakim programem polaczyc się ż pacjentem renault megane 98r bo vcds nie idzie a moze ktoś ma takowy program?- Czym pozbyć się żywicy?
A nie zaszkodzi ten srodek lakierowi? Bo w sumie pisze że jest do felg i kolpakow a nie do lakieru i usuwania zywicy?- Płukanka silnika LIQUI MOLY 2640 ENGINE FLUSH
Robiłem taką plukanke w swoim awx po przejsciu z castrola na motul ,uwag brak, nie zaszkodzilo a czy pomogło? I 40 zeta mniej w kieszeni.- Czym pozbyć się żywicy?
Jak pozbyć się zywicy z maski samochodu, próbowałem jakiegoś specjalnego środka od tego, benzyny ekstrakcyjnej, rozpuszczalnika i niektórych plam nie da się ruszyć bez drapania a niechce tego robić, moze znacie jakiś dobry srodek?- Woda w klapie avant
Osuszyć i odtłuścić żeby dobrze klej trzymał.- Widzial ktos cos takiego?
Wiocha jak chu.- Spory wyciek z intercoolera kończy się turbo?foto
Kolego a jaki masz przelot na blacie? Ja obstawiam że to oliwa z odmy, nazbierało się trochę tego i dlatego się leje, trzeba założyć OCT i nie powinno być problemu.- Prośba o analizę pompek
Na dniach jak będę miał wolne zrobię resztę logow. Dzięki za ocenę aktualnych.- Prośba o analizę pompek
Proszę o wyrozumiałość mój pierwszy log w jakim stanie pompki? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM - program diagnostyczny do francuza