Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. kudalty66 odpowiedział(a) na Darek36 temat w 2.5TDI
    kąt powinien byc w grupie 004 BS na late 2 stopnie ATDC
  2. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kompletuje graty, czeka na kolejke u blacharza, wkrótce idzie do niego,.
  3. oj tam, ale przeglądów podbijac nie chcieli,.
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jarek, jestes pewien poprawnie wykonanej wymiany uszczelki??? nowe śruby, dokrecanie zgodnie z wytycznymi uszczelki, ustawienie pompek, uszczelnienie pompek, synchro rozrządu??? nie odezwałes sie w tej sprawie,?? na jakich gratach rozrząd??? za karę twoje fele bedą różowe, ewentualnie czarny mat, hehe, pozdro streetrace, jak jest ???? better??
  5. spox, dla mnie łatwizna, hehe, kupe tych wątków na tdi tunning poczytałem,., trzeba sporo kasy w taki tunning wyłożyć,. chyba lepiej S4kę kupić i chipa dac taniej wyjdzie, dymu nie będzie, i turbo dziury tez nie bedzie hehe,. a przy spokojnej jeździe to i spalania podobne,. ja swoją drogą, jak bedę w Wawaie może do Witka na hamownie podjadę, ciekawe czy klekot trzyma to do od Witka dostał,.??? ---------- Post dopisany 12-12-2013 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 22:19 ---------- witajcie po ciszy,. xenony zaczeły na czerwono swiecić, kupiłem nowe Philips ori 4800 jest duzo lepiej ale w lewej mam wypalony odblask, trzeba krokiem Arura myśleć o Bixie,. aaaa prawy cooler coraz bardziej sie kończy,. skończył się tez przegub, i jeden wahacz górny, febi od 2008 roku smigało,. teraz jest Lemfolder tarcze ferodo do wiosny i out, za***iste progi już mają, ale jak narazie hamuja bez zarzutu,. kiedyś w wolnej chwili trzebaby zimówki wrzucić, bo jakos czasu nie miałem a i sniegu jeszcze nie było za dużo, hehe
  6. kolega widziany wczoraj wieczorem na Wacynie,. ja mam ciemne od 6 lat, już nie sa takie ciemne jak na początku, jakoś nigdy nie zrywałem,. pozdr
  7. kudalty66 odpowiedział(a) na emilss temat w 1.9TDI
    a może ja napisze głupoty i powiem że to nie ten dział !!!!!!!!!
  8. Przemku dokładnie, mi Rogal też przy programie palenie poprawiał,. kość miał taką że modyfikacje softu robił na rolkach, wyszło sporo poprawek nie robił gotowca, raz dymił raz nie, raz wiecej mocy raz mniej ,.wtedy było to cos nowego, że w 2.5 tak można,.
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na pandrulewicz temat w Układ Jezdny
    sorry, napisane na górze tyle, nie tylne zmyliło mnie, pozdro
  10. na Late powinno byc 2 stopnie ATDC, ustaw na 2 i zobacz co sie zmieni, w nastawach podstawowcyh,. w grupie 004
  11. kudalty66 odpowiedział(a) na pandrulewicz temat w Układ Jezdny
    róznica jest w wielkości tarczy i jej grubości, 280 lub 288mm tarcza lita lub wentylowana
  12. w profilu masz 1.9 piszesz o 2.5,.??? troche steruje ale słabo, może pompa sie przycinac, może cos jest zasyfione w pompie,. w jaki sosób sprawdziłeś jak lekko działa przestawiacz kata wtrysku???
  13. Artur dobrze prawi, climatronic na off, 60-70 to na 4ce,. u mnie np dziś , odpalam przy 0 stopni, brama, wychodze otwieram zamykam i jade, 90 stopni mam po 7km od domu, jazda tak samo do 70 bo ruch rano duży,. chłodnicę niedługo trochę zasłonie,
  14. czy są w ofercie FDS 1717??? jak kupowac to 3 mm robi róznicę, i lepiej tarczę zbiera,.
  15. ARNI ok, , SPANKy ma hamownię???
  16. w 2.5 trzeba kośc wylutować z kompa, nie jest to takie proste i nie wykonalne vagiem,. !!! a taki program bez hamowni to raczej nie dla mnie, pisałem że teraz ''porządny'' program to nie mniej niż 1KPLN, grupowego za bardzo nie robią, wiec to jest około 10 proc wartości auta,. kumpel dokładał graty jechał na korektę, co mnie zdziwiło za korektę płacił praktycznie to samo co za pierwszy program,. ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- Ale po co ktos mialby wrabywac kase w nastoletnie auto zeby miec 250 koni z zaslona dymna przy przyspieszaniu? Mam 3l beemka 235ps...zwyklym chipem bez ruszania nawe dpfu dociagaja ludzie do 280ps..auto chodzi cicho pali mniej jest mlodsze.... A teraz 2,5...jego wtryski sa glosne na zimno jak karabin maszynowy...z czym tu walczyc?ot stare auto ...czipa na okolo 190ps zrobic (bo tanio) i jezdzic az sie nie rozpadnie...i nie sluchac glupot posiadwczy "legendarnych" afnow 110konnych tu akurat sie zgodze, jak miałbym wsadzić około 5 tys pod maskę w 2.5 tdi żeby miec około 230 koni, to wolałbym ESKę kupić, i miec potencjał na wiele wiecej druga ciekawostka, czy ktos porównywał z ''rolki'' powiedzmy 180 konne AKN po chipie, i około 180 konnego AFNa??? AVG??
  17. Przemku gdzie jest taki tuner, co program z hamownią robi za 600 zeta???
  18. z tego co wiem z własnego doswiadczenia nie da się wymienić termostatu bez demontażu przodu i jest to bez sensu próbowac,. jezeli przód nie jest połatany na opaski i wkręty to rozebranie go 30 min wtedy wszystko jest na widoku, po co sobie komplikowac życie,. pas przedni zchodzi z lampami, wystarczy kostki odpiąc i wieże chłodnicy,. klima na bok bez rozpinania,. ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- tez chciałbym wiedzieć,.
  19. kudalty66 odpowiedział(a) na palmer7777777 temat w 1.9TDI
    turbo-tec jaworzno chyba masz na mysli??? mi robili turbine dawno temu , śmiga do tej pory,.
  20. kudalty66 odpowiedział(a) na Puma temat w 2.5TDI
    jeżeli wymieniac odme to na nowy typ, wtedy spokój na wieki, uszczelniacze wałków Elringa, dowiedz się czy mechanik ma odpowiednie blokady do tego silnika i pojęcie jak to poskładać,. do tego co kolega pisze powyżej sprawdzic stan tłumika drgań paska osprzętu i jego ramienia wraz z tuleją, jak tam jest luz rolka idzie pod skosem i pasek osprzetu może zrzucić,. do alternatora można zajrzec w jakim stanie są szczotki, mi sie skończyły musiałem od nowa rozbierać,.
  21. jeździłem 1000 2004 przez sezon,. super elastyczny silnik, ciagnie od 3 tys na każdym biegu, ale jak nie masz doswiadczenia trzeba uważac szczególnie na małych predkościach z manetką na łukach, lubi koło uciekać,. model z szybą i podwójną lampą, na trasie strasznie wieje, za mała ta szyba, ale za to fazerek mało pali jak na swoje 140 koni i nie idzie łatwo na koło,. ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- toporny sprzęt, cieżki ale toporny, przebiegi do 100 tys km robi, od 2001 suoer owiewka na trasę, z wieksza szybą w ogóle super.
  22. tylko tunerzy troche z cenami za dłubnięcie lub ewentualna korektę troche przesadzają,. bo program to 10 proc. wartosci auta,. mój klekot już prawie 5 lat po programie śmiga,.
  23. dzieki, zrobie reszte i wrzucę,. błędy były skasowane, pojawia się błąd sondy,. a co z falowaniem obrotów na PB i wzrastających obrotach na wolnych na LPG do ok 1800 obr, jakie logi na wolnych zrobić??? może rzeczywiscie nieszzcelność i na jałowym ''lewe'' zasysa????
  24. witam proszę looknijcie, auto wariuje na wolnych, szczególnie na gazie, jakie grupy jeszcze zlogowac żeby sprawdzic,. jak dla mnie mocy tez nie ma, turbinka słabo ładuje,. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  25. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jaki rozmiar??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.