Treść opublikowana przez kudalty66
-
[ALL B6] Jakie powinny być napięcia w kostce od czujnika kąta skrętu G85
siniakTDI, mam to samo u kumpla w AWxie, tylko że wyrzuca tylko błąd o naoieciu na zacisku 30 ???? mówisz taśma??? napisz Pw ile dałes za uzywaną. pozdro
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
czesc, jedyne co wiem ze maja nabite że z 2003 roku jak kiedys zdjemowałem to widziałem, a od czego to niewiem bo takie już były, pozdro
-
[B6 AWX] Na fisie zapala się smarowniczka oleju, olej w normie
w sumie racja, silnik pracue cicho i normalnie, żadnych niepokojących odgłosów, to wiec sprawa czujnika tylko którego???
-
[ALL] dwa motocykle MZ, coraz trudniej o takie, STAN FABRYCZNY, ja bym zobaczył...
super maszyny, no i stan techniczny super, kiedyś smigałem etz 151, tylko ciagle mi sie czwórka wysypywała, i silnik trzebabyło rozbierać, gratulacje, zazdroszcze tego wiatru we włosach i zapachu spalin w dwusuwa
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
BOSE juz na miejscu , nie obyło sie beż przygód ale ważne że działa, dzwiek czysty i głeboki bas, prawie dwa dni rzezania ale udało sie, pozdro[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:51________________________________________________ padł wtrysk sterujący, :wallbash: poszukiwania w toku [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________ wtrysk zamontowany, stety badź niestety od AKE pierwszej generacjii, z końcówką E w oznaczniu, po sprawdzeniu na maszynie wyszło że jest troszke mocniejszy, w sensie w lepszym stanie od pozostałych ale on twierdzi że to mała róznica wiec może być, wszystko poskładane, nowe uszczelki autko smiga jakbym znów od witka wyjechał. :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Na fisie zapala się smarowniczka oleju, olej w normie
witam jak w temacie , w AWxie znajomego na wyzszych obrotach na chwile na fisie zapala sie smarowniczka oleju na czerwono, za chwile gasnie, olej stan jest 3/4 poziomu. wnioskuję że gdyby była padnieta pompa oleju to cały czas by sie swieciło, może to jakis czujnik głupieje, tylko który?? vag nic nie pokazuje. dzieki za odp
-
SPOTY RADOMSKIE
A może jakaś fajna E36? Taki klasyk mi się podoba: takich to tym bardziej ze świeczką szukać, no chyba że szpachlowóz p.s. pasek już w podkładzie, pozdro
-
[B6 AKE] Usyfiona odma - prośba o radę
witam zestaw uszzcelek to te blaszki pod odmą, sam wymieniałem wszytko ładnie widać,. jezeli masz nowy typ to jak juz wspomniałeś mozna przepłukac, ale skoro kupiłeś no to wymieniaj. powodzenia życzę bo dojście nie jest zbyt bojowe,,. a ten olej co była usyfiona odma na drugim zdjeciu, poprostu podciekał z mgiełki olejowej, gdyby wąż dolotowy był szczelny poszłoby to do silnika i zostało przepalone, a skoro było nieszczelne wiec wyciekło. mam tylko nadzieje ze żaden piach, kurz, i kawałki tego węza nie poszły na turbo. P.s. uważaj jak bedziesz wyciągał wąz cisnieniowy oleju co idzie do turbo, bo sporo loleju sie potem wyleje, a i cięzko go wyciągnąć i potem włożyć pozdro
-
[B7 BLB] Filtron, czy warto?
ostatnio widziałem filtr wyjęty w turanie po wymienie serwisowej i filtron był ze znaczkami Vw/Audi, wiec jakościowo ma homologację producenta, z tego co wiem filtron lepiej filtruje, ale szybko sie zapycha, jezeli chodzi o filtr paliwa, wiec samochód traci na mocy pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 08:55_________________________________________________siema kto dziś będzie???? ja mam zamiar podjechac na chwile ok 20???? pozdro
-
[INNE] Oma mcm'a.
mcm, ale Cie objechali, a tak nawiasem super wyglada teraz mi sie bardzo podoba, poprzedniemu włascicielowi niekoniecznie :gwizdanie: co zrobiłes z lampami z przodu???? pozdro p.s. mogłes dodac, ze poprzedni własciciel juz kupe plnów wsadził, i teraz sa szanse na mniejsze inwestycje,. przegladałes faktury???
-
[B5 AKN] Montaż bose do avanta
musisz miec ori wiazke, i rozebrac cały samochód zeby przełożyć, powodzenia i cierpliwości, mi zajęło to dwa dni
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
co do 312 to jak ..ujjj, nigdy nie myślałem że taka różnica będzie, hamulec nie piszczy nie skrzypi i nawet hamuje za miesiąc dwa jeszcze wymienię tył i będzie lux czy mozna cos mocniejszego na tył załozyc, zeby odciązyć przód??
-
SPOTY RADOMSKIE
zajebiaszcze P.S. Jacek tez już swoje maty s=line na 6tke załozył
-
Polecane opony letnie
ja mam vikinga, pro tech asymetria, made in norway, 225/45/17, super sie trzymają na mokrym, ciche, ochronny rant, i do tego dobrze wyglądają, no i cena zakupu połowa tego co inne z wyższej półki, polecam
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
tu nie chęci sa potrzebne tylko kasa, i to dużo, spoko, czekam na wykres z hamowni na conajmniej 225/230 koni, łącznie z kosztorysem, a potem porozmawiamy o zywotnosci i przebiegach,. nie znalazłem nikogo kto bezpiecznie 210 koni wydusił z 2.5 v6
-
SPOTY RADOMSKIE
przeciez to nie piekiarnia, dam radę, wiosna idzie juz wkrótce, czekaj , trust me
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
dokładnie, w 2.5 można zmienic turbinę, ale niema zamiennika dlla wtrysków i pompy, a skoro nie mozna wiecej paliwa wlac nie można wiekszej mocy uzyskać, a jezeli komus to sie udałoby to coś innego sie wysra, wiec +/- 200/205 koni to max dla bezpiecznego użytkowania tego silnika,.
-
SPOTY RADOMSKIE
tak jak wiekszosć w Polsce, wiem cos o tym "P mam nadzieje że omka nie :gwizdanie: przeciez widziałes pod spodem
-
SPOTY RADOMSKIE
tak jak wiekszosć w Polsce, wiem cos o tym "P
-
SPOTY RADOMSKIE
to jak będziesz odbierał papiery, weż ze sobą to umalujemy, może ja przymierzałem od starszej jakie spalanie ci teraz pokazało??
-
SPOTY RADOMSKIE
oni teraz szybki zciemniaja przy rondzie na wojska polskiego/ słowackiego obok myjni łosiów,. MCM membranki są.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
jaki koszt, ??? masz namiary na sprzedawcę, wrzuc foty jak zamontujesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
moja żona pracuje w TUWie, może coś by było taniej "P
-
[B5 AFB] Pęcherzyki powietrza w przewodzie paliwowym.
czesc sprawdz filtr, najlepiej wymień, sprawdz szczelność przewodów, i o-ringu pod zaworkiem zwrotnym, w najgorszym wypadku pompka spietrzająca w baku za mało daje, ???? ale to rzadkość, a może gdzieś jest wężyk troche przetarty??? i mało to widac