Treść opublikowana przez OficeR
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
no wlasnie mialem Ci ten filmik wrzucic Ale ta laska strasznie piszczy może gdyby się zamknęła to...
-
Spociki Łódzkie
Sebastianie, Twoja osobistość dużo znaczy na dzielni byłem dziś w Folcar i za avanta z pozdowieniami od Ciebie zawołali 500 a bez pozdrowień 600 może jak mi się w końcu zbiorą rzeczy do 4 el szyb to zrobie ścieme
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Plany co do srodka na plus, do konsoli poliftowej postaraj sie moze wcisnac RNS-E
-
[B5 1Z] A4 TDi
No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić Lecim z tym... Zbroimy się na przyszły sezon Piekne lejce bedziesz kombinowal z multifunkcja?
-
Spociki Łódzkie
pokaz jakies fotki czy cos
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Ej! Jo sie pierwszy upominalem o rolke send by GT-I9505
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Przeca tu dekory było w polerce maluj je na czarno a bedzie po wielu przemysleniach tez bede chcial kiedys swoje na czarno pomalowac a nie na burdelowy czerwony badz biala perle
-
Spociki Łódzkie
Takie cabrio bez cabrio send by GT-I9505
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
No to juz wiem czego na nowy sezon sie spodziewac u Endrike na spotach
-
Spociki Łódzkie
z rana send by GT-I9505
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
A touaregow nie chcesz opchnac? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
BĘDĘ TATA! send by GT-I9505
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
No i ladnie [emoji106] pasowal by tu grill S lub RS i nizej furke send by GT-I9505
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Trzeba bylo szukac od razu 2din send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
a ja ide spac po robocie, dobranoc
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
Zrob sobie sama obramowke lampy. Ja tak mam i mi sie podoba. Delikatne zmiana a cieszy oko niektorzy jeszcze maluja ten chrom przy kierunku ale to juz kwestia gustu. send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
To zbieram fundusze na dlubanie w motorze send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Bede musial chyba tez tak zrobic. Nie bedzie problemu jak sie kiedys do Ciebie odezwe o pomoc? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A zamiast kata wstawiles cos czy tylko wydlubales? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Sam dlubales? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Kryniu, wywalales u siebie kat? Zastanawiam sie nad malymi zmianami mechanicznymi np na poczatek wywalic kata i zaslepic egr send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Ja a kto jutro w pracy? send by GT-I9505
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
A macie jakies pogladowe foto jak lezy ta rolka na czarnym avancie? send by GT-I9505
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
No to mnie namowiliscie na wiosne szukam tuaregow send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A ja odpadam :/ nie wyrobie sie z zakupami send by GT-I9505