Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Z tego co pamietam to w ostatni weekend marca cos bedzie kombinowane zobaczymy czy najdzie ja wena. Co najwyzej moze z kims sie zabierzemy latwiem te zwloki potem odliczyc send by GT-I9505
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No moze i lepiej ze pojechalem ze swoja Panna bo inaczej zniszczyl bym sie strasznie, poza tym musze ja na prawko wyslac to lepiej mi bedzie sie bawic na takim zlocie bo tak to hamulec mialem wlaczony drugiego dnia send by GT-I9505
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakoś daje radę tylko nie mogę sie do tego metalu przyzwyczaić Co go mam na palcu Nawet na poprawiny Władi przyjechał Poznalem czlowieka na OEMie panne chcial mi zabrac ale bardzo sympatyczny send by GT-I9505 Władi pierwszy jebaka na Pomorzu Jakiegos wrazenia na mojej Lubej nie zrobil tam same zbocznce byly i dewianci. Podoba mi sie bardzo i chce jechac na nastepny zlot send by GT-I9505
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakoś daje radę tylko nie mogę sie do tego metalu przyzwyczaić Co go mam na palcu Nawet na poprawiny Władi przyjechał Poznalem czlowieka na OEMie panne chcial mi zabrac ale bardzo sympatyczny send by GT-I9505
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klysiu, jak tam sie zyje jako czlowiek z GPSem? send by GT-I9505
  7. OficeR odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Podobno ktos tu mial pokazac nowe rolki send by GT-I9505
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    enrike gość z Kruszowa ale czy on kiedykolwiek cos pomalowal to nie wiem znam go troche czasu pierwsze slysze ze sie za malowanie wzial, pogadaj z Miskiem ze Zgierza wiem ze tez szuka jakiegos czarodzieja moze cos podpowie Kiedys sam na spocie poznalem enrike i mowil ze sam sobie ogarnial lakier i calkiem ladnie to wygladalo tyle ze to bylo przed wakacjami send by GT-I9505
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Da Vinci byl dobry ale kopnal w kalendarz ostatnio :/ send by GT-I9505
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Enrike chyba troche sie bawil w lakiernika send by GT-I9505
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema murzynie Co knujecie smoluchy? send by GT-I9505
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    send by GT-I9505
  13. Skad zamawiałeś? Podrzuć link jak możesz
  14. Postaraj się o przeróbke na bixa Gwerty się tym zajmuję, ewentualnie kiedyś mi migneło że ktoś przerabiał na soczewki z a6 c7 które podobno wypalaja trawę A jeśli już upierasz się przy żarniku to weź tak do 5000K. U siebie zmieniłem na BOSHa i jakoś dają radę ale rewelacji nie ma.
  15. Piknie Krzysiu, piknie
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ze niby mlody DJ? send by GT-I9505
  17. Zespawany polift robi piekna robote sam u siebie to planuje i podobnie z PDC. Normalnie auto idol send by GT-I9505
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy dzis jest dzien upamietniajacy otworzenie KFC ze tak go trzeba uczcic? a dasz mi swoja furmanke to CI nawet wjade prosto do KFC Lakiernika juz powinienes dobrego znac to bedziemy mogli sie dogadac
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy dzis jest dzien upamietniajacy otworzenie KFC ze tak go trzeba uczcic?
  20. Dzieki, choc duzo tu jeszcze nie ma z tego co bym widzial ale mi sie nigdzie nie spieszy, bedzie czas i fundusze to sie bedzie cos probowac. Byc moze za niedlugi czas wpadna koncowki wydechu i chyba dam tapicerke drzwi do obszycia czarna skora z biala nitka. A o tej kopalni pierwsze slysze. Nigdy sie nie napalalem na jakies szybkie szukanie gratow do B5. Gdzie to dokladnie jest? send by GT-I9505
  21. :kox: pieknie wyszedl ten szeroki polift, calosc powala na kolana
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Możemy pomontowac flaszke ooooo ja proponuje zmontowac jakas flaszke a jedna Ci wystarczy?
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sie wszyscy wyrywaja do rozmowy ostatnio ze szok normalnie gdzie w Lodzi szukac sklepu z koncowkami wydechu? send by GT-I9505
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    send by GT-I9505

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.