Treść opublikowana przez OficeR
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Kondon na sprzedaż: https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-avant-gwint-bixenon-drl-felgi-19-quot-gladkie-zderzaki-CID5-IDtKvwn.html Send by my SG8+
-
B6 DIVISION
Witam. Jestem w trakcie poszukiwania B6 i natrafiłem na jedną sztukę z Mławy. Link: https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-s-line-quattro-1-9tdi-161ps-gwint-ap-alu-19-bi-xenon-okazja-CID5-IDtaEmB.html Ma ramki klubowe ale facet mówi że poprzedni właściciel był zarejestrowany i opisywał auto na forum. Ktoś może poznaje fure i zna nick poprzedniego właściciela. Link do tematu też byłby super
-
Spociki Łódzkie
Kasztaniaki [emoji16] Send by my SG8+
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Tez mam taka u siebie tylko nie pamietam z jakiej aukcji. Tak to wyglada: Send by my SG8+
-
Spociki Łódzkie
Masz jakies foto przed i po malowaniu? Send by my SG8+
-
Spociki Łódzkie
Gdzie w Uć moge dobrze pomalowac felgi 19" 9J proszkowo z polerka frontu? Macie jakies sprawdzone miejsca i orientacyjna kwote? Send by my SG8+
-
Spociki Łódzkie
Musialbym felgi pomalowac, zderzak, nowe opony kupic, popasowac blotniki... ehh za duzo roboty Send by my SG8+
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nagraj cos jak to klekocze
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Najpierw zalepke musze dobrac chyba na zlot sie nie wyrobie
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Mały zakup na zime
-
Spociki Łódzkie
Juz nawet spokojnie na d*py nie mozna przyjechac bo Cie znajda [emoji52][emoji23]
-
Spociki Łódzkie
Pany, malowal ktos u nas zaciski hamulcowe samodzielnie? Ewentualnie zna dobry i w miare rosadny cenowo zaklad ktory to ogarnie?
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Tomku bedziesz 18 na Porcie?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
podziękował za nr i cene
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi jak mozesz podaj nr i cene za jaką kupiles te prowadnice do isofixa. Ja sie ciagle po paluszku musze wkladac
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Trzeba miec czas i pinindze na to [emoji6] ostatnio zderzak wyrwalem na krawezniku i jak probowalem poskladac to sie okazalo ze spinki slizgow przy blotniku sie rozsypaly ze starosci i nie moge zderzaka chociaz normalnie spasowac [emoji28]
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Jak znajdziesz dobre miejsce na obicie sprzegla kevlarem w lodzi to chetnie tez sie tam wybiore jak sie w koncu czas znajdzie Dobra decyzja z wyrzuceniem automatu
-
Spociki Łódzkie
Tez mi to nie pasuje bo jest wtedy gala UFC [emoji14]
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Jaki zlot? [emoji14] Jak wytrzezwieje po piatku to moze podjade i jak baba nie bedzie mi szczekala nad uchem
-
Spociki Łódzkie
Mial ktos ostatnio kontakt z DJem? Juz od dluzego czasu tel wylaczony ma. I czy ktos wie kiedy sie otwiera to Audi Centrum Lodz przy trasie gornej?
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
dokladka z cupry jest lekko chropowata i nie bedzie dobrego efektu przy pomalowaniu w piano black. poza tym wszedzie sie tym szura, to raz dwa sie porysuje i czlowiek sie wk***ia ze dopiero co pomalowal a juz ryse zlapal
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Ja np mam skręcone od środka, wtopioną siatkę z przodu, zespawane i dotarte Szkoda że nie pomyślałeś od razu o przejściu na lift, robota ta sama a wygląd już inny
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
Felge juz konkretniejsza tez trzeba zalozyc
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
My mamy lęk wysokości więc sie leczymy