Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sukcesja zostaje na 3h wjezdzamy za darmo [emoji14]
  2. Do quattro bedzie ciezko ale znajdzie sie cos jak bedziesz sledzil na bierzaco strony z aukcjami. Czasami ludzie sprzedaja i nie wiedza co. Inox v1 jest na allegro ale do fwd
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oooo to duza wiara jak trzech [emoji14]
  4. Do 1300 kupisz w ladnym stanie uzywke kw v1 inox
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na poczatek marca tez sie pisze
  6. W blotniki poliftowe bez przycinania pakujesz lampy polift. Maja szeroka listwe srodkowa ( ale z tego co widze i tak je wyrzuciles - dobry ruch ), nie maja miejsca na emblemat audi pod kierunkiem i szerszy kierunek
  7. Dobra cena kupna a sprzedazy jeszcze lepsza
  8. Drogk pusciles atrape?
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klysiu Ty tam nic ciekawego nie znajdziesz bo wodki nikt nie chcial pic [emoji14] chyba ze Baltazara Gabke wezmiesz ze soba
  10. Pozostaje zakup ori USA lamp i przeróbka. Namieszałeś mi w głowie tymi lampami. Też mam bixa, planuje obrysy na stałe zrobić ale rozwaliłeś mi system malowaniem w czarny połysk. za***iście to wyszło
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Się budzą ludzie na sylwestra
  12. Moze troche niedoprecyzowalem [emoji14]
  13. Dlugie sa... w bixenonie
  14. Kiedys mialem DRL w dlugich na 30% mocy. Dalem chyba za modul 50 zl od Gwertego. Obecnie dlugie wyrzucone calkowicie, zamiast nich na stale drl led. Wskaznik w takim miejscu bo lepiej tak niz ciac deske albo dostac wskaznikiem przy kolizji gdy kurtyna wystrzeli Fafnasty. Polecam teraz bedzie chyba kombinowal z bi ledem ale to trzeba jeszcze poczekac. Na Swieta sprawilem sobie maly prezent w postaci gwintu KW. Przod inox, sprezyny 1004, tyl zwykly. Na wiosne montaz jak sie uda kupic jakies sensowne kolo za sensowny grosz. Na nowy rok do ogarniecia blacha z przodu, wycieki plynu chlodniczego plus wymiana zbiorniczka na nowy, montaz galki ala b6 i lotki ala rs.
  15. Kubelki z s4 tez sa produkcji Recaro
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    B6 podobno klapa szybko gnije. Takto reszta spoko. Byly kierownik takim jezdzil i nie narzekal. Jak w kazdej marce, zalezy kto jaki trafi egzemplarz. Jedni dbaja o francuza i ma lux maszyne na lata. Inny katuje audi, vw, beemy i merce zmieniajac co pol roku i potem takie trupy odstraszaja od marki
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cos bardziej rodzinnego?
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na ja wczoraj bylem na tyl lodzkim to powiem Ci ze bylo po prostu grzecznie pare aut fajniejszych typu rs6 c5, s6 c5 i s8 d3 ale tak to wszystko normalne.
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oooo klysek zyje moze jakos ozywimy spoty co?
  20. Moj nabieral mocy urzedowej przez dwa lata i sie wkoncu doczekal wiec rozumiem Cie doskonale [emoji14]
  21. Szukaj od razu dokladki z PDC i spawaj na gladko
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja odstawilem auto do Wiśniowej Góry. Blisko widzewa
  23. Mały update: Długo nic nie pisałem w temacie ale trochę się pozmieniało: PDC + spawanie ze zderzakie gładki przedni zderzak zespawany z dokładką usunięte listwy z drzwi turbo hybryda AWX/ARL kat out, środkowy tłumik out, egr out kolektor ssący z sharana + flansza egr wskaźnik turbo boost w kratce nawiewu 4 elektryczne szyby bixenon hella 3 + drl h7 led cree zwrotnica s4 heble przednie na patencie od @marcindlug: tylne zaciski 4-tłok i klocki z porshe boxter + tarcza 323mm z a8 d2 końcówki wydechu 80fi okrągłe ringi zegarów z a6 c5 dekory back piano
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakby to bylo w nastepny weekend to bardzo chetnie bo sobie juz auto odbiore od lakiernika Wysłane z mojego GT-I9505
  25. Peacenotwar ma ta lotke, ja tez ja bralem. Mare rezanie z dopasowaniem i bedzie idealnie Wysłane z mojego GT-I9505

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.