Treść opublikowana przez yahoo
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Nie było znaku. Poza tym mam mini AC i to uwzglednia kolizje ze zwierzyną. Na szczęscie jest tylko lekko pekniety zderzak ale zobaczymy jak bedzie.
-
[ALL] Zderzenie z sarną.
Co do znizek to nie mam ich narazie w ogole oprocz OC, a mam tylko mini AC wiec nie strace nic. Znaku nie bylo. Policje hmm byla 5 rano zmeczeni po weselu pelen samochod chcialem tylko do domu wiec zanim by przyjechali to ho ho ho. W najgorszym wypadku po prostu bede mial malutkie pekniecie na blotniku a moze sie cos uda. Ciekawe czy zarzad drog sie zajął tą sarną.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Kurna a ja dziś o 5 rano puknąłem sarne na szosie stargardzkiej. Ehhh może się uda coś z ubezpieczenia skubnąć
-
[ALL] Zderzenie z sarną.
Witam dziś nad ranem wracałem ze znajomymi z wesela (oczywiscie nie pilem zeby nie bylo heh) no i jadac 2 pasmową drogą przy prędkości 100 km/h zobaczylem sarne na moim lewym pasie, przyhamowalem odbijajac w prawo a ona w tym momencie wbiegla prosto po auto. Dokladniej uderzylem ją prawym bokiem w tylek i nogi. Na policje zadzwonilismy powiedzieli ze jak nic powaznego sie nie stalo to mamy jechac a zarzad drog sie sarna zajmie. W aucie tak naprawde prawie zadnych uszkodzen, jedynie 2 cm pęknięcie błotnika. Mam mini AC w PZU i tam jest od zwierzyny. Zadzwonilem do PZU i babka powiedziala ze mamy tydzien na zgloszenie szkody. Teraz pytanie jak to wyglada musze miec swiadkow czy takie pęknięcie uznają i teraz najwazniejsze. Przed kupnem auta byly wlasciciel leciutko zachaczyl maską cięzarówke, jest na masce z samego przodu kilka głebszych zadrapań i odprysków takich. Nie bylo to wtedy zglaszane. Czy da rade teraz jakoś to podpiąć ? powiedzieć jakoś ze to od zwierzyny ? No i ogolnie czy w ogole PZU cokolwiek zrobi, czy jakos trzeba specjalnie bajke ułożyć do tej maski czy po prostu powiedziec walnalem zwierzyne i tutaj maska blotnik z boku.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
mi ubyło tak z pól centymetra gdzies na 2 tysiące kilosów. Ale płyn świeżo po wymianie. Nie wiem czy sie martwic czy nie. Wlasnie kupilem G12++ zaraz rozrobie z woda i doleje troszke i bede obserwowac.
-
[ALL B6] G12 cena + porady
Ja koledzy mam pytanie bo nie mogę bezpośrednio znaleźć. Mam zalany różowy g12 w ukladzie, w ASO z tego co wiem sprzedają g12++ i nie wiem czy mozna go zalac do g12 (oczywiscie po rozcienczeniu) G12+ wiem ze mozna wlac do g12 natomiast g12++ do g12 mozna ??? on jest chyba nawet fioletowy i nie wiem jak to wyglada, nie mają w ASO zwyklego g12 ? juz tylko g12++ ?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Koledzy gdzie u nas w Szczecinie mozna kupic płyn chłodniczy G12 ten rozowy potrzebuje go dzis popoludniu kupic ale nie chce jezdzic w ciemno. W ASO bedzie ? Swoja droga co ile dolewacie plynu chlodniczego i ile bo sie zastanawiam czy moge miec jakis wyciek ? pozdrowka OK juz sie dowiedzialem, w ASO powinno byc. Natomiast z tego co wiem to tam sprzedają g12++ czy moge to wymieszać z g12. Bo g12+ to wiem ze mozna a g12++ ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Szczecin Shell V-power diesel praktycznie cena stanela i jest 4.91 za litr.
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
polecam tą stronkę, ruskie mają tam takie fury ze kopara opada. Nissan to taki cichy zabójca.
-
[ALL B6] Dyga samochod przy ok 140 km/h- szukam dobrego mechanika z trojmiasta
Jak ma slabsza moc to podlacz na poczatek pod VAGA. A potem bym szukal problemu w ukladzie kierowniczym, jesli nie zawieszenie ani kola to moze cos byc wlasnie z ukladem kierowniczym.
-
[B6 AVB] Klepie po odpaleniu na zimno
Mi tez zaczely klekotac po wymianie oleju. NIe wiem nawet co bylo wlane wczesniej bo wymienilem po kupnie na Motula i zaczelo klepać z rana przez kilka sekund i potem jest ok. Nalatane mam kolo 200 000 i podobno to jest zupelnie normalne. Jak zacznie klekotac caly czas nie tylko na zimnym silniku to wtedy warto wymienic a tak to nie ma czym sie przejmowac.
-
Czym myjecie swoje auta?
Tam gdzie ja myje nic takiego nie pisze. I jak porządnie nie wytre i nie wypucuje auta po umyciu to też mi zostają porządne smugi i plamy po wodzie.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Brazylia ale uważam że czarnym koniem może być Holandia ze świetnym składem.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Szczecin, Shell na mieszka. V-power Diesel za 4.8
-
[B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
Nie no prawda ale mowiac o zupelnie nie dłubanym silniku to powinien chodzic ogolnie tak jak u kolegi w temacie. Fakt ze troche 1 przespal, ale jesli mowi ze te 11.5 sekundy jest, to wszystko w normie, jak na serie oczywiscie.
-
[B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
Moj AFN seryjnie tez sie zbiera tak z 11.5 sekundy. To jest zupelnie normalne natomiast co do opoznienia w przyspieszeniu to jest po pierwsze turbodziura a po drugie turbina zaczyna porzadnie ladowac kolo 1800 i wtedy kop dopiero jest wczesniej to muli.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
A ja z godzine temu spotkałem kolege w chyba srebrnym B5 sedanie na klubowych ramkach na meczu Pogoni Szczecin jak wyjezdzal z parkingu zreszta jak i ja Pozdrowienia
-
Spotkania na drodze
Może nie na drodze. Ale spotkałem dziś kolege w chyba srebrnym B5 na klubowych ramkach na meczu Pogoni Szczecin jak wyjezdzal z parkingu zreszta jak i ja Pozdrowienia
-
[B5 AFN] Ustawienie kątu wtrysku, VAG
Juz wiem i ich polecam
-
TP "Neostrada" vs. Netia
O matko masakra ja za 80 zl w UPC mam 25 mega. Kurde ale potrafia jeszcze zdzierac z ludzi kase.
-
Laptop zgubił myszkę w jednym gniazdku
mi się też tak zaczęło i skończyło się tym, że spaliły się wszystkie porty USB, dokładniej nie porty ale coś na płycie głównej. Po podłączeniu zasilanie portu było ale już transferu danych nie było no i odpuściłem sobie bo stary laptop i wymiana płyty się nie opłacała. Radze uważać na takie rzeczy. Daj lepiej do serwisu niech zobaczą bo może być to pierdoła typu port się poluzował itp.
-
[B5 AJM] Buczy i piszczy pasek
radze sie tym zająć. Ja też to zlekceważyłem aż koło pasowe się rozleciało o tyle dobrze, że nic oprócz tego koła się nie rozwaliło.
-
Bezsenność - pomocy
Po pierwsze moga to byc rozne problemy. Jak zacznie to Cie meczyc przez dluzszy czas idz do lekarza. Moga to byc problemy z sercem. Zreszta rozne choroby moga na to wplywac. Ale najprawdopodobniej nerwy mogą swoje robić. Za dużo stresu, lekka deprecha i spać nie mozesz. Sproboj sobie melise wypic uspakajająca lub jakies inne ziola. Jak nie to psycholog albo psychiatra i tyle. Nie ma czego sie wstydzic. Ja uwazam ze to pewnie przez stres i nerwy.
-
[B5 AHU] Coś stuka na ciepłym silniku
hmmm szczerze ? to wedlug mnie wszystko jest ok. U mnie chodzi tak samo i ja tam zadnego klekotu nie slysze. Tak chodzi 1.9 tdi. Nie ma chyba sensu szukac dziury w caly. Popychacze to napewno nie sa bo klekocza jak na tym filmiku wyzej. Mi z na zimnym silniku zawsze klekoczą popychacze przez kilka dobrych sekund i potem przestaje. A tak jak Wam pracuja silniki to wedlug mnie jest ok. Czy bardziej slychac klekot czy mnie to zalezy od tego jaki jest olej miedzy innymi. Zatem moje zdanie to ze nie ma sie w ogole czym martwic.
-
Problem z zainstalowaniem programu
Ja używam Virtual PC oraz do tego XP Mode. To jest do sciagniecia na stronie Microsoftu nawet. Co do programu to moze po prostu moze poszukaj innej wersji