Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzesio

  1. Panowie prawdopodobnie mocowania pod listwy są takie same, więc albo zmiana w błotniku na wąską lub w drzwiach na szerokie
  2. ktoś pisał na forum że mocowanie listwy jest takie samo w obu błotnikach, jeśli to prawda to bez problemu możesz zakładać liftowe
  3. do sedana można ulepić bez większych problemów
  4. Trzesio odpowiedział(a) na KUBAS2012 temat w Audi A4 B5
    jeśli wcześniej nie robiłeś podobnych rzeczy to najprościej będzie jak rozkleisz lampę, pewnie urwał się któryś uchwyt, standard w zamiennikach
  5. ja w sedanie mogę normalnie otworzyć klapę po wciśnięciu zamka, oczywiście trzeba przekręcić tak aby był w pozycji otwartej siłownik od klapki jest pod prawym boczkiem, wystarczy go odchylić i cofnąć ręką bolczyk co do samej pompki proponuję na początek poprawić zimnie luty, u mnie pomogło i działa normalnie
  6. jeśli wierzysz katalogom, a nie ludziom co w tym siedzą to powodzenia
  7. z tyłem wiele nie zdziałasz, jedyne rozsądne wyjście to wstawienie LEDów w ori lampy przód tylko polift, żadne ringi czy sonary, jeśli Cię nie ciśnie to może coś mi się trafi w rozsądnej cenie silniczkli pasują chociażby z punto, wtyczki nowe z pinami na allegro po 13zł, więc z tym nie ma problemu
  8. oprawka zarówki p21/5w 7D0953123A wtyczka do kompletu 1J0973723
  9. Trzesio odpowiedział(a) na ch0m1k temat w Audi A4 B5
    poszycie pasuje, ramka tył oczywiście nie
  10. Trzesio odpowiedział(a) na tab temat w Audi A4 B5
    Panowie ori ramiona nie będą dociskać dobrze niskich piórek jak aero, więc pozostaje pomodzić coś aby skrócić sprężynki lub wymiana na paska FL czy A6 c5
  11. listwe można zmienić bez problemu maska ma właśnie spryski od dołu i możesz bez problemu pokusić się o mgiełki, chyba tyle na plus lampy oczywiście II FL Valeo, błotnik różni się tylko kierunkiem, więc masz 3 opcje do wyboru, przedlift, I FL i II FL
  12. Trzesio odpowiedział(a) na damianw412 temat w Audi A4 B5
    P&P na pewno nie wejdzie, więc czeka cię rezanie, poszukaj bo gdzieś był temat o zmianie niedzielonej na składaną
  13. widać każdą blaszkę w oprawce, więc w czym problem iśc jak po sznurku ?
  14. jasne że się da
  15. przy kontroli pewnie będziesz musiał zrywać bo czerwone, a do czarnych tak się nie czepaiją, choć nawet nie widać czy świec i ja kleiłem folią na lekko ciemne i da się, ale łatwo nie jest bo lampa wypukła, radzę zaopatrzyć się w pomocną dłoń do suszarki
  16. napisz do kolegi wyżel lub dzika, na pewno będzie taniej i dostaniesz co trzeba
  17. zdejmij koło lub wymij gumkę z nadkola i zobaczc czy masz wtyczkę pod czujnik, idze ona razem z czujnikiem ABS
  18. Trzesio odpowiedział(a) na Adas25 temat w Audi A4 B5
    gdzieś było opisane, z tego co pamiętam mk3, czyli ostatnie roczniki lub c-max, nawet chyba z mk2 podpasują, bo widzę po sklepach że to samo coś podchodzi z mondeo, chyba jedynka bo rocznik ok. 95 daj znać co i jak, bo sam zbieram się już z rok z takimi spryskami Panowie ktoś próbował pasować spryski z Octavi ???
  19. Trzesio odpowiedział(a) na roni946 temat w Audi A4 B5
    samo oparcie oczywiśccie że pasuje, ale górne zaczepy są inne
  20. gdzieś w sieci da się sprawdzić po VINie, ale w moim przypadku dokładne nie było ktoś chętny na wosk, brat przez przypadek kupił a ja już mam zapas
  21. wykręcasz piastę z półośką
  22. zobacz klocek od wew. bo jakoś dziwnie wygląda i słabo zbiera, co widać po tarczy zaciski Lucas, więc tarcza 288/12
  23. kilka tyg. temu widziałem na all za 50zł para ramion, bo piórka i tak raczej złom
  24. jasne że P&P bardzo podobne można znaleść z A6 c5 o ile dobrze pamiętam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.