Treść opublikowana przez przem8
-
Błąd P0172 w Audi A4 B6 1.6 ALZ
Sprawdz jakie masz korekty dlugoterminowe, a możliwości jest dużo. Przeplywka, nieszczelnosci w dolocie, odmie itp. 98 zbędne ale kto bogatemu zabroni
-
Błąd P0172 w Audi A4 B6 1.6 ALZ
Jest lpg?
-
Audi A4 B5 1.8T bierze olej po regeneracji turbosprężarki i trzyma za wysokie obroty
Zacznij od odczytu błędów, jak są sporadyczne to checka nie będzie na desce.
-
Audi A4 B5 1.8T bierze olej po regeneracji turbosprężarki i trzyma za wysokie obroty
Zasysa korek oleju? Jakies błędy w sterowniku silnika?
-
Audi A4 B7 2.0 TDI BPW dymi na zimnym silniku
U mnie też dymi przy niskich temp. w obu dieslach i to zwykła para wodna jest. Co tu przeżywać? Normalne zjawisko.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B6/B7 1.8T BFB
Sprawdź wskazania czujnika g62 i g2 czy się pokrywają mniej więcej. Czasami źle wpięty reduktor lpg moze powodowac takie rzeczy ale nie wiem czy w tym silniku ma to duze znaczenie.
-
Kilka problemów z Audi A4 B6 2.0 ALT
Wszędzie piszą żeby unikać alt w a4b6 Błąd 17927 związany jest pewnie z uszkodzonym zaworem n205. Jak dużo bierze oleju oleju to kat jest nim zawalony i stąd jego błąd. Odczytaj tym swoim ustrojstwem korekty dlugoterminowe jeżdżąc najpierw na benzynie i potem na gazie i będzie wiadomo czy błąd mieszanki zwiazany jest z lpg. Przed tym skasuj błędy żeby wyzerowaly się adaptacje paliwowe.
-
Kilka problemów z Audi A4 B6 2.0 ALT
Dymienie to para wodna i jest to normalne przy niskich temp. zwłaszcza w samochodach z lpg. Błąd od ubogiej mieszanki też pewnie przez nieprawidlową regulacje gazu. Też nie miałeś co kupić tylko padaczke alt..
-
Logi po zmianie głowicy i turbosprężarki w Audi A4 B6 1.8T AVJ
A ten nowy napinacz i pompa oleju to jakiej firmy ?
-
Szukam kogoś do wystrojenia Audi A4 B6 1.8T BFB LPG po logach
Odezwij się na pw. Jak umiesz kręcić ciśnieniem przy reduktorze to może co z tego będzie.
-
Szukam kogoś do wystrojenia Audi A4 B6 1.8T BFB LPG po logach
Gaz do regulacji, reszta ok.
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
Który 2+33 na gazie? Jeden pętli, a w drugim na granicy pętlenia więc marginesu bezpieczeństwa to nie ma.
-
Audi A4 B9 do oceny
Jak Cię interesuje coś podobnego to swoje będę wystawiać pod koniec lutego. Kombi, 2014r., pierwsza rejestracja styczeń 2015, manul, 2xsline, nagłośnienie b&o, 2.0 tdi 163KM (silnik ten sam co wersje 190KM) po sofcie u Darona, bezwypadek, bezszkodowa. Przebieg teraz 274tys i może z tysiaka zrobię do momentu sprzedaży, do końca serwis aso w holandii. Cena wywoławcza około 49tys. Mogę przesłać caly raport z serwisami z aso.
-
Szukam kogoś do wystrojenia Audi A4 B6 1.8T BFB LPG po logach
Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Jak się trafi syf to odstojnik nie pomoże. U mnie odstojnik z alexa przepuszczał substancje oleiste i zawsze wyjście z filtra było brudne. Poza tym upierdliwe przy serwisie jak dla mnie, jeszcze zależy w jakim miejscu zamontowane.
-
Szukam kogoś do wystrojenia Audi A4 B6 1.8T BFB LPG po logach
To ile masz mocy, że masz dwa odstojniki? Można było dać jeden z podwójnym wyjściem, chyba że moc grubo ponad 200kuni to wtedy dwa filtry mają sens bo są za duże spadki. Przerabiałem to u siebie kiedyś. Osobiście jestem zwolennikiem zwyklych filtrów z bulprenem albo włókno szklane.
-
Szukam kogoś do wystrojenia Audi A4 B6 1.8T BFB LPG po logach
Sprawdź jakie masz ciśnienie gazu i jak bardzo spada podczas jazdy. Czyli teraz masz założony 1 filtr fazy lotnej odstojnikowy z wymiennym wkładem?
-
Szukam kogoś do wystrojenia Audi A4 B6 1.8T BFB LPG po logach
Dziwne, że po zmianie filtrów dzieją się takie rzeczy. Może źle zamontował filtr fazy ciekłej i masz spadki ciśnienia gazu?
-
Szukam kogoś do wystrojenia Audi A4 B6 1.8T BFB LPG po logach
Prześlij najpierw logi na benie 2+33, 115+118 i 3+20 żeby zobaczyć czy wszystko jest dobrze na benzynie, a potem log na gazie 2+33 z różnych obciążeń podczas jazdy i z pedałem w podłodze od 1,5tys do odciny. Sterownik masz mocno przestarzały.
-
Szukam kogoś do wystrojenia Audi A4 B6 1.8T BFB LPG po logach
Zawsze można potem dolizać po przesłanym logu 2+33 ale to żmudna robota i nie ma się wpływu na to jak jeździ kierownik ale i tak będzie to lepiej wystrojone niż większość tych samochodów po wizycie w warsztacie specjalizującym się w lpg.
-
Logi po zmianie głowicy i turbosprężarki w Audi A4 B6 1.8T AVJ
Zaworek n249 jest pod kolektorem ssącym. Napinacz raczej do wymiany, a jak hałasuje to już w ogóle
-
Logi po zmianie głowicy i turbosprężarki w Audi A4 B6 1.8T AVJ
Coś masz nie tak, sprawdź podłączenie wężyków. Nie masz błędu od niedoladowania?
-
Wyłączenie zmiennych faz rozrządu w Seacie 1.8T
Poczytaj na forum nefmoto, a jak nie masz programów i bladego pojecia to zleć kumatemu tunerowi żeby potem wszystko działało jak należy. Nie da.
-
Naprawa blacharska w autoryzowany salonie A4 B9. Gdzie się udać w Polsce południowej?
Naprawa ma być zrobiona zgodnie ze sztuką, nieważne jakie ASO. Przed podpisaniem protokołu odbioru po naprawie oglądasz dokładnie auto, najlepiej na dworze przy świetle dziennym i nie w deszczu, bo wtedy widać najbardziej różnice w odcieniu. Jak coś nie gra to nie odbierasz i tyle, niech poprawiają Znam takich co przez rok jeździli na poprawki, bo po kilku dniach od malowania wychodziły hologramy i nie było to od niewłaściwego mycia samochodu.
-
Logi po zmianie głowicy i turbosprężarki w Audi A4 B6 1.8T AVJ
Dużo to pojęcie względne. To tylko świadczy o tym, że zapewne głowica nie była oczyszczona po obróbce, a to może dobrze nie wróżyć jak jakieś opiłki poszły w obieg. Jeśli ten log był z podpiętym zaworem n75 to masz coś bardzo nie halo.
-
Naprawa blacharska w autoryzowany salonie A4 B9. Gdzie się udać w Polsce południowej?
Przecież widać odpryski lakieru i zarysowania więc się nadaje do malowania.