Treść opublikowana przez przem8
-
Drgania na biegu jałowym w 1.8T LPG
To w końcu silnik drga czy szarpie, bo to znaczna różnica. Generalnie te silniki na postoju mają drgania, mniejsze, większe ale są. Możesz sobie sprawdzić na jałowych w gr 14-16 czy nie ma wypadania zapłonu, liczy kazdy misfire. Musi być tylko w okienku enable dostępne.
-
Drgania na biegu jałowym w 1.8T LPG
Logi statyczne są ok. Masz ubogo pod obciążeniem patrząc po korektach, pewnie przez źle wyregulowane lpg. Szarpnięcia są na obu paliwach? Może wtryskiwacze lpg mają dość.
-
[1.8T AVJ+LPG] Korekty sondy 25%
Ten błąd jest zwykle przy niesprawnym zaworku odmy. Zasysa korek oleju?
-
A4 B8 Swap z 2.0tfsi/1.8tfsi na 1.8T stare
Kiedyś był taki projekt ale bez finału więc raczej się nie udało. Mechaniczne wszystko dało się przełożyć ale gorzej juz z "postawieniem" tego.
-
[1.8T AVJ+LPG] Korekty sondy 25%
Jak to log na benie to pompa paliwa do wymiany.
-
Wypadanie zapłonów w A4 B7 1.8T BFB
Tak ma być.
-
Zła mapa?
Logi i diagnostyka vcds inaczej idź do wróżki. Jak brakuje paliwa górą to będziesz mieć takie objawy. Jak było dlugo tak jezdzone to dobrze nie wróży. Druga przyczyna wypadania zapłonu to pęknięta głowica, czyli częsta przypadłość tego silnika, zwłaszcza jak było jezdzone na ubogiej mieszance i lpg.
-
wyciek oleju z okolic napinacza rozrządu
Nie występuje jako część zamienna. Musisz dobrać w sklepie po wymiarze ale kojarzę, że ktoś kiedyś podawał ma forum rozmiar.
-
Wibracje nadwozia podczas jazdy powyżej 120km/h w A4 B6 AVF
Nie masz czasem pierścieni centrujacych na tych felgach?
-
Błąd P1152 w VW Sharan 2004 1.8T
2+33, 3+20 i 115+118 na pb po kasowaniu błędów i na lpg 2+33. Od 1,5 tys do 6tys obr.
-
Błąd P1152 w VW Sharan 2004 1.8T
Zrób logi to będzie można coś więcj powiedzieć, a przede wszystkim czy na benie są parametry ok. Niech się przyzna, że nie potrafi wyregulować, a nie bajki opowiada
-
Prośba o analize logów 1.8t BEX
Jest ok.
-
Pompa paliwa pod mody do 250 HP 1.8T
W żadnym wypadku. Wytrzymuje gwarancje, potrafi głośno pracować ale czego się spodziewac za 100zl
-
Czas wstępny pracy pompy paliwa
Nie wiem ale takich rzeczy się nie zmienia, a przynajmniej nie słyszałem nigdy o czyms takim i wątpię, że ktokolwiek próbował coś z tym robić.
-
Zmiana turbosprężarki, nowy soft ?
Pewnie będzie potrzebna korekta. Sprawdzisz po montażu czy nie przeładowuje, a jeśli tak to odepniesz wtyczkę od n75 i pojedziesz na takim doładowaniu na ile jest grucha ustawiona.
-
Logi A4 B6 1.8T BFB
Wgraj serie i sprawdź, chyba najlepsze rozwiązanie.
-
Czas wstępny pracy pompy paliwa
Nie ma czegoś takiego i nie wiem w jakim celu miałoby to służyć.
-
Problem z przednim zawieszeniem w A4 B7
Dolny, tylny precyzując. To, że mają bieżnik to nie znaczy, że sa git?
-
Problem z przednim zawieszeniem w A4 B7
Miałem tak w innym aucie i winna była opona. Prócz tego może być zbieżność albo któraś tuleja w zawieszeniu, a w tym przypadku obstawiałbym problem z tzw. bananem.
-
Jak podnieść tyl A4 B6 po montażu LPG?
Jest cały temat z kategoriami wagowymi sprężyn w b6 i b7 więc byłoby super jakbys sobie poszukał. Mi to wisi i nie będę w starego gruza inwestować w sprężyny żeby 2 cm wyżej stał:P Wiem, że taki temat istnieje z całą rozpiską
-
Jak podnieść tyl A4 B6 po montażu LPG?
Wymienić sprężyny na wyższą kategorię wagową.
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
Zapycha dpf.
-
A4 B6 1.8T dławi się po obciążeniem
Nic. Niech wgra serie i odda kasę. Gaz miałeś regulowany po tym c*pie?
-
A4 B6 1.8T dławi się po obciążeniem
To masz wszystkie błędy w gratisie wyłączone ?
-
A4 B6 1.8T dławi się po obciążeniem
Odepnij przeplywke i zobacz czy masz błąd. Może wywalił całą tablicę błędów jak to robił chłop bez pojęcia.