Treść opublikowana przez przem8
-
Twardy pedał hamulca - ezektor?
Eżektor tylko oryginalny, a jak korek zasysa to do wymiany zaworek jednokierunkowy odmy i tez tylko z ori.
-
Twardy pedał hamulca - ezektor?
Pewnie kupiłeś jakiegoś chinola typu topran albo nty?
-
Polecane opony letnie
Firemax fm601. Niby budżetowy chińczyk ale szczerze mówiąc nie zauważyłem miażdzącej różnicy w porównaniu do marek premium. Są cichutkie, bardzo dobrze kleją na suchym i mokrym i kosztują śmieszne pieniądzę. Bez problemu się wyważają, nic nie bije itp. O wiele lepsze niż dębica presto uhp 2.
-
Polecane opony letnie
Z tym nie było problemów.
-
Polecane opony letnie
Na mokrym u mnie żadna opona nie pomoże, bo mam grubo ponad 400 niuta. Mam teraz budżetowe opony i nie zauważyłem żeby miały gorszą trakcję na mokrym niż wcześniej te vredesteiny.
-
Polecane opony letnie
Miałem u siebie te vredesteiny. Te co były na osi napędowej nie wiem czy przejechały 30tys i nadają się na śmietnik. Tylne zużyte w 60-70%. Są ciche ale jeśli chodzi o trakcję to mocno średnio.
-
Błąd 16727 czujnik G40 w Audi A4 B6 1.8T
Delphi daje radę. Wymieniałem nie raz, ewentualnie Bosch - to samo co ori.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jak smok nigdy nie był czyszczony to i tak to trzeba zrobić przy wymianie napinacza i dla świętego spokoju. Wg mnie te dźwięki wskazują na uszkodzony napinacz.
-
Audi A4 B7 1.8T BFB bierze olej
Zrób mu antykoksa może się trochę poprawi. Co drugi taki bierze olej. Masz ubytek mniejszy niż litr na 2500km więc jeszcze bym tak nad tym nie płakał.
-
A4 B7 1.8T czy 2.0 TFSI AVANT
Gdzie to czyste i zadbane wnetrze o którym mowa w ogłoszeniu? Chceck się pali pewnie przez ubogą mieszankę na gazie, a sama instalacja też niskich lotów.
-
Zapłon/przerywanie w Audi A4 B6 1.8 T
Nic się nie podziało. Starość, a pod maską 1.8t są bardzo wysokie temp. Jak to zbierzesz do kupy to masz efekty na powyższym obrazku. Poza tym jak się dorwie jakas kaleka, która nie potrafi wypiąc wtyczki to połamie zatrzaski.
-
A4 B6 1.9 TDI czy 1.8T BFB + LPG
Szkoda całkowita. Zaczyna się od wypadania zapłonu na zimnym silniku, a kończy szarpaniem przy przyspieszaniu, brakiem kompresji, ubywaniem płynu. Jak nie była czapka robiona to przy tym przebiegu na lpg to będzie prędzej niż później do zrobienia.
-
A4 B6 1.9 TDI czy 1.8T BFB + LPG
Jeśli chodzi o koszty samego paliwa to na gazie wyjdzie trochę taniej i bociany nie klepią spod maski. Poza tym jeśli na gazie przejechane ponad 100tys to szykuj się co najmniej na remont głowicy. Chyba, że juz było to robione...
-
Audi A4 B8 FL - wybór wersji wyposażeniowej i silnikowej
Generalnie b8 to padaka
-
Audi A4 B8 FL - wybór wersji wyposażeniowej i silnikowej
Bang & olufsen bardzo słabo gra w b8. W porównaniu do bose w b6 to jest jakiś żart.
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze w Seat Exeo 1.8T
Raczej nie ma sensu regenerować, bo one są z gownolitu. Jak nie jest pęknięta to może pęknąć w krótkim czasie. W logach masz wszystko ok, jeśli objaw ustaje wraz z rozgrzaniem to wszystko wskazuje na glowice. Możesz jeździć aż się pogorszy i odwlekać w czasie remont i przy okazji potwierdzić diagnozę odnośnie główki.
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze w Seat Exeo 1.8T
Typowy objaw zajechanej głowicy. Pozapadane gniazda albo pęknięcia przy zaworach, upalony zawór.
-
Audi TT 8N 1.8 AJQ nierówno pracuje na wolnych obrotach
Nie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Musi być taki sam obwód koła na obu osiach.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
To miałeś chyba ślepych diagnostów i policjantów w okolicy, że Ci dowodu nie zabrali. Bratu nie chcieli przeglądu podbić, a miał felgę równo z rantem błotnika...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Pomijając wszystko to jak to założysz skoro w audi jest zupełnie inny rozstaw śrub?
-
Audi TT 8N 1.8 AJQ nierówno pracuje na wolnych obrotach
Zrób logi, masz w dziale diagnostyka co i jak. Takie wróżenie z fusów teraz. Sonda i przepływka z Boscha?
-
Głośno po usunięciu katalizatora w Audi A4 B7 1.8T BFB
Może masz nieszczelność jak wspawywałeś tą rurkę w środek. Jeździłem kilkoma 1.8t z dp i w środku nie było takich objawów jak u Ciebie.
-
Audi TT 8N 1.8 AJQ nierówno pracuje na wolnych obrotach
To nie działa od nowości. Korek ma podskakiwać cały czas, nieważne czy zimny czy ciepły silnik. Kolor raczej nie ma znaczenia. Kiedyś jak wymieniałem u siebie to był szary, a założyłem zielony.
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
To zmień trop. Jak spaliny śmierdzą benzyną to problem jest z mieszanką i w tym kierunku trzeba szukać przyczyny. Prócz tego test na obecność co2 w płynie.