Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. zawsze mnie zastanawiało jak 2.4 jedzie w porównaniu z 2.6 jak moje
  2. stag 300, reduktor Zawoli, wielozawór Tomasetto, zawór tankowania Tomasetto, zawór gazowy Lovato, wtryski Valtek, butla 51l jeżdżę na tym trzeci rok i jest
  3. Ciężko bo tam dół jest, tegoroczna powódź wszystko poprzestawiała Ale pokombinuję no w ostatecznośći siekera w bagażnik :gwizdanie: A później kara do zapłacenia ale jakie zdjęcie
  4. rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone ja zakładalem w swoim byłem avancie, i trochę drżały jak każde depo mam nadzieje że u mnie tego nie będzie W benzynie może nie być, diesel trzęsie się jak galareta więc wibracje przenoszą się na budę a później na lampę (drży głównie lewa). Nawet jak tak będzie to na forum są na to sposoby dobrze wiedzieć - jak by co będę szukał albo pytał
  5. rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone ja zakładalem w swoim byłem avancie, i trochę drżały jak każde depo mam nadzieje że u mnie tego nie będzie
  6. rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone
  7. jeśli chodzi Ci o oświetlenie tylnych słupków to miałem, ale możesz sam zrobić musisz zdjąć te osłony, wyciąć otworki (od wewnętrznej strony są zaznaczone miejsca), zakupić lampki i podłączyć
  8. końcówki przyspawane
  9. jak sprzedam obecne będę myślał nad wzorem [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:08_________________________________________________końcówki wydechu - miały czekać do wiosny
  10. ładna zapodałem sobie Alpine IDA-X300... ale radio mogłeś wybrać z czerwonym podświetleniem (chyba że można zmienić )
  11. a ja chyba kupiłem dwie pierwsze
  12. Rafal_ odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    co tu więcej mówić
  13. bez porównania, nie wróciłbym do diesla chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest kto nie jeździł ten nie zrozumie będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG? niestety tak, chociaż wczoraj przy butowaniu z biłgoraja pokazało mi średnie 11,1 literka to nie dużo zwłaszcza że było często 1,2,3 mega but pali może nie tak tragicznie dużo tylko cena PB zabija
  14. bez porównania, nie wróciłbym do diesla chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest kto nie jeździł ten nie zrozumie będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG?
  15. szukał szukał i znalazł jak przesiadka z TDI na V6 PB?
  16. ładna a silniczek
  17. kierownica zostaje bo mi się podoba (chciałem mieć taką w skórze i mam ), a to radyjko jest chwilowo (Clarion próbuje się naprawić )
  18. doszedł nowy ryjek i kilka innych (1st)
  19. u mnie też jest niżej trochę byłaby lipa gdyby był na takiej samej wysokości - jakoś średnio mi się widzi trzymanie stopy praktycznie non-stop tak wysoko i pod takim kontem
  20. dokładnie obowiązkowo
  21. super wyszło z rurkami i lepiej wygląda bez oznaczeń
  22. Najlepiej to sprawdzić organoleptycznie - wyciągnąć lampkę ze słupka i zobaczyć jaka żarówka tam siedzi i wtedy kupować. ja kupiłem takie i jest http://allegro.pl/diody-led-zarowki-w5w-t10-hp-5led-smd-12v-360st-dl-i1426633082.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.