Treść opublikowana przez Rafal_
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
zawsze mnie zastanawiało jak 2.4 jedzie w porównaniu z 2.6 jak moje
-
[ALL B5] Co myslicie o takim gazie
stag 300, reduktor Zawoli, wielozawór Tomasetto, zawór tankowania Tomasetto, zawór gazowy Lovato, wtryski Valtek, butla 51l jeżdżę na tym trzeci rok i jest
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ciężko bo tam dół jest, tegoroczna powódź wszystko poprzestawiała Ale pokombinuję no w ostatecznośći siekera w bagażnik :gwizdanie: A później kara do zapłacenia ale jakie zdjęcie
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone ja zakładalem w swoim byłem avancie, i trochę drżały jak każde depo mam nadzieje że u mnie tego nie będzie W benzynie może nie być, diesel trzęsie się jak galareta więc wibracje przenoszą się na budę a później na lampę (drży głównie lewa). Nawet jak tak będzie to na forum są na to sposoby dobrze wiedzieć - jak by co będę szukał albo pytał
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone ja zakładalem w swoim byłem avancie, i trochę drżały jak każde depo mam nadzieje że u mnie tego nie będzie
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jeśli chodzi Ci o oświetlenie tylnych słupków to miałem, ale możesz sam zrobić musisz zdjąć te osłony, wyciąć otworki (od wewnętrznej strony są zaznaczone miejsca), zakupić lampki i podłączyć
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
końcówki przyspawane
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jak sprzedam obecne będę myślał nad wzorem [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:08_________________________________________________końcówki wydechu - miały czekać do wiosny
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
po raz któryś
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
ładna zapodałem sobie Alpine IDA-X300... ale radio mogłeś wybrać z czerwonym podświetleniem (chyba że można zmienić )
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
już nie ale nic straconego
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a ja chyba kupiłem dwie pierwsze
-
Audi S2 coupe 1991 3B
co tu więcej mówić
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
bez porównania, nie wróciłbym do diesla chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest kto nie jeździł ten nie zrozumie będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG? niestety tak, chociaż wczoraj przy butowaniu z biłgoraja pokazało mi średnie 11,1 literka to nie dużo zwłaszcza że było często 1,2,3 mega but pali może nie tak tragicznie dużo tylko cena PB zabija- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
bez porównania, nie wróciłbym do diesla chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest kto nie jeździł ten nie zrozumie będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG?- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
szukał szukał i znalazł jak przesiadka z TDI na V6 PB?- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
ładna a silniczek- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
kierownica zostaje bo mi się podoba (chciałem mieć taką w skórze i mam ), a to radyjko jest chwilowo (Clarion próbuje się naprawić )- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
doszedł nowy ryjek i kilka innych (1st)- [ALL B5] Czy wszystkie b5 mają pedał gazu niżej
u mnie też jest niżej trochę byłaby lipa gdyby był na takiej samej wysokości - jakoś średnio mi się widzi trzymanie stopy praktycznie non-stop tak wysoko i pod takim kontem- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dokładnie obowiązkowo- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
super wyszło z rurkami i lepiej wygląda bez oznaczeń- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Najlepiej to sprawdzić organoleptycznie - wyciągnąć lampkę ze słupka i zobaczyć jaka żarówka tam siedzi i wtedy kupować. ja kupiłem takie i jest http://allegro.pl/diody-led-zarowki-w5w-t10-hp-5led-smd-12v-360st-dl-i1426633082.html - [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--