Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. u mnie prawie 251tys.km a jak jest na prawdę Bozia wie
  2. tez jestem tego zdania ale wnetrze :kox: właśnie do końca też nie jestem do nich przekonany - pojeździmy zobaczymy
  3. na co Ci tyle ledów masz ośw pod nogami lampka z przodu x3, schowek x1, słupki tylne x2, bagażnik x2, oświetlenie tablicy x2 - oświetleni nóżek nie ma (jeszcze) [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 15:00_________________________________________________zaległe zdjęcia - aparat taki se ale nawet na takim widać zmianę
  4. przykro ja też już dwa razy zdążyłem się "spocić" tej zimy... może lepiej zostawić samochodzik i spróbować go poskładać - teraz jest taki nawał części że może uda się nawet trafić w kolor
  5. widziałem jeszcze ze starymi fotelami i było ładnie a teraz to już całkiem jeszcze tylko fis-a brakuje
  6. Panie zdjecia obiecuję poprawę
  7. nie ma innej metody jak strzelic mu w d.... z wiatrówki sam jestem temu przeciwny bo uwielbiam te zwierzaki ale jak nic nie skutkuje to nie ma co sie zastanawiac efekt gwarantowany, kot pamieta gdzie spotkało go "nieszczęście" i juz nigdy ta droga nie chodzi ale musisz zrobic to po cichu bo Cie zamkna za znecanie sie nad zwierzetami ale trochę strach jak będzie siedział na samochodzie - nie daj Bóg jak ręka zadrży...
  8. ledy wczoraj dotarły do mnie wymienione i efekt jest
  9. jakiego pakietu to istnieje jakiś pakiet?? pewnie chodziło koledze o cenę wszystkich żarówek w oświetleniu
  10. też będę strugał ten temat u siebie ale jak wyliczyłem to żarówki wychodzą ok. stówy a nie liczyłem jeszcze podświetlania nóg - bo póki co nie ma Wy też tyle płaciliście?
  11. jakaś taka zwykła w porównaniu z b5... :gwizdanie: ale ładna
  12. w necie jest napisane że powstają we współpracy z Michelin a tak wogóle to jest made in Korea
  13. http://allegro.pl/195-65r15-195-65-15-91t-w440-hankook-nowa-i1326634153.html na takich jeżdżę trzeci sezon i jak najbardziej polecam
  14. a takie cosik? http://allegro.pl/xenon-hid-slim-h1-h3-h4-h7-ksenon-made-in-germany-i1317814519.html
  15. jeśli będę zakładał to tylko 4300k naczytałem się trochę za i przeciw, że to nielegalne, że to, tamto, siamto, itp., itd.... a żeby mieć spokój z "władzą" to chce najmniej rzucające się w oczy :gwizdanie:
  16. a możesz mi polecić coś konkretnego bo jest tego w .uj a ja nie bardzo wiem który zestaw mógłby być dobry
  17. pozwolę sobie odgrzać tego schaboszczaka czy taki zestaw będzie dobry (stosunek jakość-cena)? http://allegro.pl/xenony-xenon-ksenony-hid-zestaw-h7-4300-lublin-i1306810232.html czy polecicie coś innego?
  18. Od zwykłych różni je podparcie lędźwi, czy w budowie coś tam jeszcze się różnią, bo ja więcej różnic nie widzę? bardziej wyprofilowane jest siedzisko i oparcie - trzymanie boczne jest dużo lepsze no i ogólnie tak jakoś lepiej się w nich siedzi
  19. ja kubełki kupiłem od kolegi z klubu - popatrz w dziale sprzedam, często można tam coś znaleźć cenowo może być spora różnica
  20. ja u siebie zmieniłem na kubełki i jest bajka także polecam
  21. w tylnej szybie (trzy paski od góry) jak szyba będzie zaparowana to te trzy paski nie będą grzały a czy da się poprawić jej odbiór to nie wiem - może jakiś wzmacniacz antenowy by pomógł
  22. 16" ?? dawaj 17-19 :oklaski: tylko nie zapomnij trochę obniżyć
  23. a mi gdzieś tak jakoś trójeczka się widzi :gwizdanie: p.s. bardzo ładne
  24. fajna tylko te felgi... takie se
  25. mi w wulkanizacji przy odkręcaniu obrobili taką końcówkę, nabili jednego z takich i poszło bez większych problemów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.