Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sony_dark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sony_dark

  1. napewno koszta będą nie małe tyle Ci tylko powiem, wbijaj do kolegi dawid_sc, niby ma silnika taki jak ja ale jemu też urwał się rozrząd. To Ci powie co i jak. Powodzenia
  2. ok no problem jak coś to pisz
  3. to czyli masz taki jak ja tylko ze ja wymieniłem na nowszy juz z końcówką podajże K albo J. Nie pamietam dokładnie. Jak byś chciał to mam w zapasie taki komp z koncówką E. Jesteś z Krk widze to możemy się umówić na jakiś dzień i sprawdzisz sobie czy sytuacja się poprawi, przy zmianie kompa trzeba zakodować imo ale z tym no problem bo wiem jak
  4. Potwierdzam, a dokladnie od ktorego jestes i do kiedy bo bede w okolicy to bym wpadl
  5. A jaka masz koncowke?? Ja zalozylem mimo wszystko z inna koncowka a jak sie okazalo ze to komp to szukalem z taka sama. Nie musisz brac od razu z taka sama. Napisz co masz to ci doradze, bo troche w tym siedzialem
  6. Tylko powiedz czemu jak zdejmiesz kleme to auto odpala od strzala?? Ja ci juz pisalem ze to ecu, nie mozesz podmienic. Albo kupic na alledrogo czasami idzie kupic za 50 zl A i ja bym w takiej sytuacji nie sluchal mechaniora ze ecu jest dobre i wogole bo w wiekszosci przypadkac chca tylko pozbyc sie nachalnego klienta. Ja tez kurde tyle asu usterki szukalem i znalazlem ale to po kilkusetgodz spedzonych na necie
  7. heh nie kolego to jest dział dla silników beznynowych 2.6 v6
  8. Niekoniecznie, mozę to nie to samo, ale w przyadku wentylatora jest przed przekaźnikiem bepiecznik 5A, ale raczej przed prekażnikiem pompy nie ma bezpiecznika
  9. komputer silnika do wymiany, chodzi oczywiście o sterownik ECU już był taki temat, wiem bo szukałem dużo inf na temat szarpań.
  10. widze ze kupiłeś graty z angola:P
  11. no dokładnie, ja już tez nie wiem czy wierzyć mechanikowi, ale przekonam sie za pare dni, i tobie tez radze jak tylko sie nie boisz rozbieraj zaciski i tyle.
  12. tak kreci sie wraz ze startem silnika
  13. ate, dlatego pytam tutaj a nie w sklepie
  14. mam pytanko co do klocków które brać z ferodo premier czy sl?? Jest jakaś różnica oprócz ceny??
  15. kolego wszystko było dobrze dopóki gdy sąsiad nie zaciągnął ręcznego na maksa i autko stało tak ponad miesiąc ---------- Post dopisany at 05:11 ---------- Poprzedni post napisany at 05:10 ---------- a powiedz mi gdbym Ci podesłał zaciski to robisz to od razu, bo tak to z jakiej miejscowości jesteś??
  16. tylko to mnie dziwi ze to juz było robione rok temu, juz by padło, mechanik mi regenerował zaciski,a teraz auto stało dobry miesiąc i sąsiad zaciągnał tak reczny ze nie chciał puścić. No cóż za czyjąś głupote ja musze płacić.
  17. kurka szkoda, nie mam na to czasu teraz ale dzieki za odp.
  18. Mam pytanko do Dev, masz może na zbyciu zaciski tylne do a4 b5 rocznik 96, to żeliwne po regeneracji. a ja bym Ci swoje odesłał i byś sobie je zregenerował. Napisz na priv jak byś mógł. Daj znac czy jest tak możliwość.
  19. sony_dark odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    no tak z duże j mam 215 i ledwo co rękę wkładam. Z tego co wiem to 215 to max rozmiar do naszych wozideł ale moge się mylić. Ale jak masz taką felunie to kombinuj napisz tez w innym dziale może ktoś prędzej odpisze
  20. sony_dark odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.6
    nom mi tez o to chodziło moze żle napisałem. Ale u mnie jest to samo.
  21. sony_dark odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.6
    u mnie tylko raz było tak przy temp poniżej -10 obroty od razu 1000-1100
  22. sony_dark odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.6
    u mnie tez tak samo 1300 i potem powoli schodzi na 1000 i 700
  23. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no to fajnie, ja zmieniałem te uszczelki i nic to nie dało, i dlatego zaryzykowałem z kompem i sie udało.
  24. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    heh to musiało zdrożeć, ja tyle płaciłem he:)
  25. al mimo wszystko jak masz troche chęci i nie przeraża cię rozpier... w aucie i masz dobrgo kolege to rób sam, robisz fotki i jakoś poskladasz. Ja bym tak to zrobił gdybym musiał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.