Treść opublikowana przez sony_dark
-
Urwany rozrząd w silniku ACK. Potrzebna pomoc.
napewno koszta będą nie małe tyle Ci tylko powiem, wbijaj do kolegi dawid_sc, niby ma silnika taki jak ja ale jemu też urwał się rozrząd. To Ci powie co i jak. Powodzenia
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
ok no problem jak coś to pisz
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
to czyli masz taki jak ja tylko ze ja wymieniłem na nowszy juz z końcówką podajże K albo J. Nie pamietam dokładnie. Jak byś chciał to mam w zapasie taki komp z koncówką E. Jesteś z Krk widze to możemy się umówić na jakiś dzień i sprawdzisz sobie czy sytuacja się poprawi, przy zmianie kompa trzeba zakodować imo ale z tym no problem bo wiem jak
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
Potwierdzam, a dokladnie od ktorego jestes i do kiedy bo bede w okolicy to bym wpadl
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
A jaka masz koncowke?? Ja zalozylem mimo wszystko z inna koncowka a jak sie okazalo ze to komp to szukalem z taka sama. Nie musisz brac od razu z taka sama. Napisz co masz to ci doradze, bo troche w tym siedzialem
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
Tylko powiedz czemu jak zdejmiesz kleme to auto odpala od strzala?? Ja ci juz pisalem ze to ecu, nie mozesz podmienic. Albo kupic na alledrogo czasami idzie kupic za 50 zl A i ja bym w takiej sytuacji nie sluchal mechaniora ze ecu jest dobre i wogole bo w wiekszosci przypadkac chca tylko pozbyc sie nachalnego klienta. Ja tez kurde tyle asu usterki szukalem i znalazlem ale to po kilkusetgodz spedzonych na necie
-
Dziwny Problem Szarpanie Przy Wysokiej Temperaturze Otoczenia
heh nie kolego to jest dział dla silników beznynowych 2.6 v6
-
Długo Kręci Aż W Końcu Zapali.
Niekoniecznie, mozę to nie to samo, ale w przyadku wentylatora jest przed przekaźnikiem bepiecznik 5A, ale raczej przed prekażnikiem pompy nie ma bezpiecznika
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
komputer silnika do wymiany, chodzi oczywiście o sterownik ECU już był taki temat, wiem bo szukałem dużo inf na temat szarpań.
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
widze ze kupiłeś graty z angola:P
-
Luz na dźwigni hamulca ręcznego
no dokładnie, ja już tez nie wiem czy wierzyć mechanikowi, ale przekonam sie za pare dni, i tobie tez radze jak tylko sie nie boisz rozbieraj zaciski i tyle.
-
Wentylator głośno chodzi
tak kreci sie wraz ze startem silnika
-
Wymiana tarczy i klocków. Jak?
ate, dlatego pytam tutaj a nie w sklepie
-
Wymiana tarczy i klocków. Jak?
mam pytanko co do klocków które brać z ferodo premier czy sl?? Jest jakaś różnica oprócz ceny??
-
Problem z tylnymi zaciskami w b5 avant
kolego wszystko było dobrze dopóki gdy sąsiad nie zaciągnął ręcznego na maksa i autko stało tak ponad miesiąc ---------- Post dopisany at 05:11 ---------- Poprzedni post napisany at 05:10 ---------- a powiedz mi gdbym Ci podesłał zaciski to robisz to od razu, bo tak to z jakiej miejscowości jesteś??
-
Problem z tylnymi zaciskami w b5 avant
tylko to mnie dziwi ze to juz było robione rok temu, juz by padło, mechanik mi regenerował zaciski,a teraz auto stało dobry miesiąc i sąsiad zaciągnał tak reczny ze nie chciał puścić. No cóż za czyjąś głupote ja musze płacić.
-
Problem z tylnymi zaciskami w b5 avant
kurka szkoda, nie mam na to czasu teraz ale dzieki za odp.
-
Problem z tylnymi zaciskami w b5 avant
Mam pytanko do Dev, masz może na zbyciu zaciski tylne do a4 b5 rocznik 96, to żeliwne po regeneracji. a ja bym Ci swoje odesłał i byś sobie je zregenerował. Napisz na priv jak byś mógł. Daj znac czy jest tak możliwość.
- rozrzad
-
obroty na ssaniu
nom mi tez o to chodziło moze żle napisałem. Ale u mnie jest to samo.
-
obroty na ssaniu
u mnie tylko raz było tak przy temp poniżej -10 obroty od razu 1000-1100
-
obroty na ssaniu
u mnie tez tak samo 1300 i potem powoli schodzi na 1000 i 700
-
Cyrk z wolnymi obrotami
no to fajnie, ja zmieniałem te uszczelki i nic to nie dało, i dlatego zaryzykowałem z kompem i sie udało.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
heh to musiało zdrożeć, ja tyle płaciłem he:)
-
Wymiana nagrzewnicy w Trójmieście
al mimo wszystko jak masz troche chęci i nie przeraża cię rozpier... w aucie i masz dobrgo kolege to rób sam, robisz fotki i jakoś poskladasz. Ja bym tak to zrobił gdybym musiał.