Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Myślę że pogodzę sie z tym jakoś Jak coś się bedzie działo będę wrzucał fotki
  2. FDS1323. Tylko że to klocek do b5
  3. Tobię się należy skrzynka 40% Sam będe podstawiał auto tylko ale to się zejdzie jeszcze
  4. Wolę swoją Wiesz czasu akurat mi auto nie ujmie czorny będzie rzeźbił ja tylko dogrywam temat motorem i śmigam na wakacje. Potem będziemy myśleć. Chciałbym w październiku wyjechać na drogę autem
  5. Wiesz silnik silnikiem ale koszta montażu i wyjdzie koło 6tys minimum + q. Najlepsze jest to że motor pochodzi z pewnych rąk ma nie całe 180k przelotu
  6. No miałobyć, ale jak na złość/szczęscie trafiła się taka okazja no i się nie zastanawiałem mam nadzieje że będzie na nowo cieszyć z takim napędem akurat do zimy może nauczę sie nią jeździć od nowa
  7. Jeszcze namówiony zostałem na quattro także bedzie komplet od razu
  8. https://www.facebook.com/czornycustoms?fref=ts
  9. Lekka to mało powiedziane No to będzie 2.7 Biturbo
  10. To jedno z najgoszych gowien nie dziw się że padł. Powiedz mi jaki on niemiecki jak autlog to marka Inter Carsu? Oddaj go niech kasę zwrócą i kup boscha albo epsa
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka. Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.Grot dorobisz wszędzie a jak wytłumaczysz to: przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! 8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka. Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.Grot dorobisz wszędzie a jak wytłumaczysz to: przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! To je mrogal... tego rozumiem nie ogarniesz
  12. Zamien miejscami będziesz wiedział czy cewki
  13. Mordo nie pomyliłeś się? FDB1167- bez czujnki do liftu FDB1323-czujnik polifty FDB1717 - B6/7 Adam vin pokazuje klocki z b6?
  14. Tak myślałem że na dom będzei problem. Samo to do 100m2 odstrasza już bo wyliczą 103 i d*pa
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widziałem na allegro niby że pasują też do b6. Ale coś mi się wierzyć nie chce
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzisz gdzieś piastę w pierwszym linku? Bo ja nie
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Piasta to potocznie łozysko z mocowaniem.Jak około 200zł to łozysko z obudowa
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myslisz pojęcia i ja w sumie tez na początku nie zczaiłem o co kaman. W b6 mały łozysko z obudową która ma dziury na 4 śruby. te 4 sruby przykręcamy do zwrotnicy. A srodek tego dopiero wprasowuje się piastę czyli to do czego przykręca się felge przecież można kupić łożysko z piastą lub samo łożysko koszt ok 220zł skf To daj mi jego nr
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myslisz pojęcia i ja w sumie tez na początku nie zczaiłem o co kaman. W b6 mały łozysko z obudową która ma dziury na 4 śruby. te 4 sruby przykręcamy do zwrotnicy. A srodek tego dopiero wprasowuje się piastę czyli to do czego przykręca się felge
  20. Odepnij przepływomierz na początek.
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie ciężko będzie wytargać tak żeby nie uszkodzić łozyska. Tymbardziej że u nas łozysko ma bardzo nie regularne kształty(znaczy obudowa)
  22. I co taniej niż na stacjach?
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam te piasty po 55zł/szt. Ale to czajna
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lubię to! Taki stary, a taki głupi d*pa wyżej! Ojcze dyrektorze koło wtorku Ci poślę motula oki? Te wiązki mi poślij bo mefju w końcu dostał przelew za moduły przelew ślij, bo kujawski zalany pośle na dniach, muszę inne rzeczy obrobić a mam młodego w gipsie i doby brakuje Podeślij dane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.