Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Sprawdź ciśnienie sprężania
  2. Temperatura jest odpowiedzią Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Cewki mają większe obciążenie na LPG i moga dawać oznaki zużycia tylko na tym paliwie
  4. Mega spasy Ja bym tu hebel widział duży i kolorowy
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek najlepszy będzie x-cess. Jak zacznie więcej brać możesz go potraktować valvo vr1 5w50 i się wyrówna
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puszczę jutro
  7. Nie zapominajmy o "bękartach wojny". Wedlug mnie podobne kino robi Frank Miller(Sin City, The Spirit). Też mocne ,fajne kino Moim nr jeden jest jednak "Cienka czerwona linia"
  8. Wiesz chodzi mi o to że będzie mnóstwo wycinania i fug. Na prostym schodku ok ale na zaokrąglonych schodkach będzie lipa.
  9. Wandej odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Słuchaj kpl górnych RTS masz za 400zł pod BV
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na co nie odpisuję? Nie mam żadnego pw od Ciebie chyba. Puść mail na [email protected]
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek bierze Ci ogólnie olej czy nie? Tomek doszły blachy?
  12. Pany z czego polecacie zrobić schody wewnętrzne? na dole zabiegowe + 180 stopni zwrot na środku. Płytka trochę kiepsko będzie wygladała na dole przy zakręcie Oczywiscie tak żeby kieszeniu nie zrujnować
  13. Wandej odpowiedział(a) na krisst88 temat w Audi A4 B8
    Wiesz zależy ile chcesz na to wydać. Zapłacisz 150zł mniej za kpl a efektów ubocznych trochę może być. Tarcze ferodo również robią w chinach a ja na sprzedanych tysiące kpl mialem jedna reklamację która oczywiście została uznana.
  14. Wandej odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Wpisz w necie 13720(BA,BE całe b5) i 21614(BV). to są nr lemfordera. Wahacz jest grubszy no i myślę że więcej wytrzyma. Do B6 nie ma kompletów lemfordera ogólnie tylko pod 1BV ale taki kpl kosztuje ponad 2k zł. Końcówki również można montować zamienie bo pasują ale poprzez brak "tłumika" w wersji BV układ kierowniczy jest sztywniejszy
  15. Wandej odpowiedział(a) na icemanvette temat w Audi A6/S6/RS6
    Czy to nie byłe auto prezesa Inter Carsu? Piękna maszyna
  16. A powiedz mi co ma amortyzator do nurkowania auta?
  17. Wandej odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Mylisz się. BV ma inne końcówki drązkow i inne górne wahacze. Pasuja zwykłe ale oryginalnie są większe,masywniejsze
  18. Jeżdzę na wentylach Alcar kilka lat i nigdy nie miałem żadnego problemu
  19. Kurde i co tutaj wybrać Bennica bardzo fajnie cenowo tylko ciekawe jak jakość
  20. Wandej odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Ty się dobrze czujesz? Przy wymianie oleju zdejmować miskę? Może jeszcze co wymiana oleju wymieniasz pompę olejową?
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany chce ktoś może blaszki na zaciski? Mam jeszcze pare kpl
  22. Będą ale mogą chodzic w zacisku i piszczeć. Maja delikatnie inna kosntrukvje Iga które wchodzi między jarzmo i zacisk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Klocki fdb1323 są do b5 feb1717 do b6/7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Tylko tarcze przód i klocki tył
  25. Bardzo fajną ofertę mają Niestety szkoda że nie mają oddziału gdzieś w pobliżu Wawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.