Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Więc kpl ferodo Cię usatyfakcjonuje i jakościowo i cenowo
  2. Założ od razu 345mm z przodu jeśli chcesz zmieniać tarcze Zawsze trochę lepiej hamuje i wygląda
  3. W tym rozmiarze cudów nie będzie.
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie. Tylko Grzesiek zobacz za ile zrobisz zawieche w kia ceed a za ile w audi. Toyota niby psuje się rzadko ale jak się coś skopie to jest grubo. Jeździłem kilkoma s60 i volvo jest dla mnie ponure i zimne w środku. IMO wnętrze b8 nie ma sobie równych w tej samej klasie i rocznikach. E90 ma porównywalne wnętrze z b6/7. Tapnięte z SGS5
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty użytkownik 2.5 tdi musisz kochać ta markę nad zycie:decayed:Tapnięte z SGS5
  6. mam takie do kupienia za 200 zł - dobra cena? http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3120313531190-FDB4045-O23301-klocek-hamulcowy-kpl.html ale czy do DS? bo chyba nie, DS są w cenie 850 zł jak teraz patrze. 850zł to trochę przesadza. Można je mieć znacznie taniej
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzesiek wiem kto ma B8 na sprzedaż z mega wypasem i q Jozek się zastanawia nad sprzedażą Audi bez quattro to tylko bardzo dobrze wyglądający i dobrze jeżdzący samochód. Przyzwyczailiśmy się do wnętrz tych aut bo są za***iste a że farba schodzi to żaden problem. Ja przeglądałem E92 paski CC ,superby no i w żadnym sie nie widze. W B8 pasi mi wszystko dziwntm trafem
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja się rozglądam za b8 lub paskiem CC. Kumpel który sprowadza auta odradzil mi CC. Mówi że B8 bije passaty na głowę prowadzeniem i wnętrzem. Wiadomo auto jest mniejsze ale co kto lubi
  9. Jeśli masz auto taki jak w profilu to masz tarcze 288mm 25mm grubość
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z samego tyłu nie masz?Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka A no mam. Wal na pw:wink:Tapnięte z SGS5
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany komuś zestaw 320/288mm hebli?
  12. A ja tam miałem Klebery i bajka Te co miałeś to były HP1 chyba
  13. Grubizna Mogę zgarnąć na fanpejdz?
  14. Tył fdb1083 litr płyn styknie. Jak masz wymienić całość to zainwestuj już w 320/288mm. 16` podejdą ale alu
  15. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Około 40k bym chciał wydać. Może być golas byle miał q:wink: Tapnięte z SGS5
  16. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam dość dolewania oleju w B6 także albo kupię diesla albo benę która oleju nie bierze Kurcze przeglądam różne auta ale tylko w B8 się widze 2.0TDI np 177 lub 190 + chip lub 3.0TDI (ale tylko zadbane z niekręconym przebiegiem, bo jak kupisz szmelc to pakiet startowy cię zabije) i będziesz zadowolony. 3.2 spierdzielili po całości.Lukasz ale to polifty. Nie chce wydać 70k na auto. Rozum mówi kup octavie...Tapnięte z SGS5
  17. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam dość dolewania oleju w B6 także albo kupię diesla albo benę która oleju nie bierze Kurcze przeglądam różne auta ale tylko w B8 się widze
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam:wink: Tapnięte z SGS5
  19. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie mało użytkowników go ma to i mało info. Dzięki Grzegorz chociaż nawet nie wiadomo czy ten rozrząd w końcu ok czy tak samo jak w b7 po kupnie wymiana:kwasny:Tapnięte z SGS5
  20. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pomocni jak zwykle bardziej chodzi mi o to czy mi ma problemy z rozrządem jak poprzednik w B7. Spalanie mnie średnio interesuje bo mało śmigam
  21. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siemka. Pany motor 3.2 FSI w B8. Miał ktoś styczność? Jakieś wady?
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dawaj 10k zł i sprzedam Ci swój motor razem z całą elektroniką pod b6. Tylko założyć a motor po full serwisie Co chciałbyś wstawić w jego miejsce? Cokolwiek byle łatwo sprzedać auto Albo wpadnie B8 albo nic narazie
  23. Rok mordo. Tylko tak jak piszesz sprzedajesz i zapominasz
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dawaj 10k zł i sprzedam Ci swój motor razem z całą elektroniką pod b6. Tylko założyć a motor po full serwisie
  25. Jak chcesz uprzykrzyć to zrób tak. Zadzwoń z innego numeru że ma super ceny i chcesz do dalszej sprzedaży kupić powiedzmy 100par. Niech puści pobraniowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.