Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Musisz zmienić jarzma z zaciskami no i tarcze i klocki. Do tego żeby było tip top osłony tarcz Zaciski i jarzma to na allegro około 400zł, osłony ciężko trafić(200zł aso kpl) a tacze i klocki nówki około 300zł
  2. Drogie teoche to wszystko. W takiej kasie miałbyś juz zimmermanna znacznie lepszego.Tapnięte z SGS5
  3. Ale po co? Każde a4 na seryjnym zawias ie i tak nurkuje przodem wiec nic nadzwyczajnego nie zauważysz Tapnięte z SGS5
  4. Tylne tarcze nie podejdą jeśli masz a4 b7. To tarcze do c5 i paska b5 i fl. Ale jeśli chcesz pagid możesz kupić to u mnie taniej sporo
  5. W każdym 1.9 prócz AVB jest zawsze 288/245mm.
  6. Nie w każdej. Zdarzają się i 320mm. JArzma teoretycznie pasują ale ponoć może haczyć się klocek w zestawieniu zacisk 320mm +jarzmo 345/7mm
  7. BArdzo fajne auto. Jak dla mnie jasne wnętrze bajka. Co do gum daj 235/40 będzie na pewno lepszy komfort
  8. Przepatrz dobrze zawieszenie bo ni sądze że w tak świeżym aucie mialłbys wyrobione jarzma. 20-letnie auta ich nie mają
  9. Nie jedz 2.0 w multi
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    od FWD pasują do wszystkiego
  11. Powiedz mi jak to wydedukowałeś?
  12. Wandej odpowiedział(a) na przemek1259 temat w 2.0
    Do gazu ogólnie stosuje się 1-elektrodę. Dedykowane do aut na benzynie 3-elektrody(w tym akurat przypadku) Zależy od zasobności portfela. Najtańsze Denso TwinTip(K20TT) Potem NGK iridium i Denso Iridium power IK20tt Pozdrawiam
  13. Dzwoń , Tomek na pewno jeszcze składa zaciski
  14. Tak myślałem , szukam na tył 330 Jak chcesz to mam jarzma tarcze i klocki. Musiałbyś mieć tylko zaciski esowe do kompletu
  15. Jak będzie jakiś wolniejszy weekend to pomyslimy:wink: Tam na marszałkowskiej macie ładny pas chyba co?Tapnięte z SGS5
  16. Zbiornik jest od angola i wskaźnik pokazuje na odwrót.Trzeba wymienić płytki pływaków na eu. Michu nie każdy ma sprzęt do grzebania w sterowniku a takowy nie jest potrzebny do swapa
  17. Tak
  18. Sondy muszę diagnostyczne usunąć ze sterownika do tego błąd Evap(w US jest ta instalacja przy silniku)
  19. Napisałem Ci tylko dlaczego może nie jechać jak "seria" gdzie każdy przyjmuję serie jako AGB. Będzie hamownia ,będzie wiadomo
  20. S4 B7 jest ten sam silnik co S4 B6. FSI jest w RS4 B7 Oj nie tylko przez pierwszy rok lub do 2006 można trafić MPI ( kod to BBK chyba ten sam co nw starych S4 B6 ) później wszystko to już FSI Nie masz racji. S4 jest MPI a RS4 FSI
  21. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    To z rs6 c5 jest
  22. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    A dolny środek rezany? Tapnięte z SGS5
  23. Wsadź z tyłu do coupe panne młodą z wielką sukienką. Pomysł słaby. Jesli stać Cię na panamerę za 220tyś myślę że jesteś bardziej kreatywny i stać Cię na ciekawszą działalność zarobkową
  24. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Pokaż foto. Masz przód s-line? Chyba fajnie się to zgrywa z kratkami bocznymi
  25. Cyknij na pw to Ci wrzucę pare ofert 280mm masz zacisk trw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.