Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinien dać radę ale wiesz jak to jest Te łożysko raczej ASO chociaż Ci sprawdzę
  2. Pasują. Ferodo nie ma powłoki antykorozyjnej
  3. Ale wiesz Tomek handlarze często mieszają to Sam dostałem pare kpl 320mm z jarzmami 345mm bo takie chciałem a że nie mieli kpl to zamienili
  4. To jeszcze mi napisz czy zaciski 973 i 974 to jest to co mi do B6 potrzeba pod 320?wysłane z Commodore 64 A nr na jarzmie?
  5. B4 sport nie mają niżej talezykow. Tapnięte z SGS5
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To już górna granica według mnie :wink:A ile wynosi ta granica jeśli chodzi o lata? Bo do 90 tyś km jeszcze daleko [emoji14]6 lat jest bezpiecznie Tapnięte z SGS5
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To już górna granica według mnie :wink:
  8. Sam masz tam konto i jesteś notorycznie zalogowany.
  9. Obejrzyj sobie wykres temperatura/barwa. najbardziej zbliżone białemu jest właśnie 4300k. Wyżej niebieskie niżej żółty
  10. Bilstein robi amorki b4 do 1ba i b4 sport pod 1be
  11. Czorny 3 dni siedział w kablach a Tobie ile zajeło?
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wdług mnie warto to konrtolować Kryspin EGT w benzynie to średnio potrzebne
  13. Bardzo ładne auto tylko jak dla mnie pakiet MS Design szpeci auto Zafunduj jej jakąś glebę nawet mała chociażby 1be. Karlovacko smakowało?
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Boost i ciśnienie oleju. Postawke pod filtr trzeba Tapnięte z SGS5
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam to zakładałeś? Dużo walki?
  16. Ok dowiaduj się w 2016 bo pewnie pójdzie na sell i będzie coś nowszego
  17. Wandej odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Swap do b6 ALT po sprzedaży starego motoru to mniej więcej. 8k zł.To już będzie koszt razem z dojazdami. W silniku nowe uszczelki turbin, tylne korki,nowy płyn chłodniczy,olej ,wspomagania. Zostaje do wymiany rozrząd tak na prawdę tylko Tyle że ja swapowałem na 2.7 + quattro. Więc 1500zł odpada na quattro. Silnik i graty do niego potrzebne to około 4tyś zł ale ciężko będzie trafić motor w podbonych pieniądzach
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam na słupku. Ale jakbym miał drugi raz montować to chyba zrobiłbym tak jak FLY, na środku deski przed głośnikiem. To załóż te na desce a ja wezmę obudowę na słupek
  19. To bez różnicy
  20. No już teraz to raczej odbiorę w piątek o ile skołuje półosie przód pasujące do skrzyni. Reszta gratów na miejscu ale czorny musi polatać bokiem po wsi żeby wiedział czy wszystko oki Nie chcę znowu wracać na lawecie
  21. Zakup tych zimowek to się ciągnie jak przejęcie jakiejś wielkiej firmy:decayed: Od wakacji:decayed:Tapnięte z SGS5
  22. bosze... Ludzie pytajcie tutaj na forum bo kroją z Was że tragedia nie miałbym litości zarobić 150zł na komplecie tarcz i klocków a jak widać niektórzy mają
  23. No takiego prezentu to jak żyje nie dostałem A gdyby jeszcze czorny mi ją pod dom podstawił z kokardką na dachu to już w ogóle sztos Ale sam ją po trasie przetestuje Teraz tylko zarzucę zimówki i można latać w zimę
  24. jaki niemiecki Wolsztyński 2.7 po sofcie zrywa papę z dachu jak dla mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.