Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B7] Różne rozmiary felg, szerokości
I jeszcze do tego dołóż kombinacje z dystansami
-
[ALL] nazwa felg
Też są ładne ale MAM8 to już konkret alu Zwłaszcza na B6 ta fela wygląda kozacko. Co do rozmiaru to im większy tym lepszy Ale od czegoś trzeba zacząć rozmiarówkę. W przypadku tego wzoru to 18" to minimum.
-
[ALL] nazwa felg
MAM8 od A8. Według mnie najładniejsza felga na jakiej Audi wyjeżdzały z fabryki. Jak się na taką zdecydujesz to kupuj minimum 18" Mniejsze rozmiary do tego wzoru to nie bardzo.
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
W macie miałem lusterka jak kupiłem auto i poszły pod malowanie bo paskudnie to wyglądało. A co do chromu to dla mnie to jest Jak widzę jakąś Skę albo RSa z chromowanymi lusterkami to wiem że takie coś muszę mieć u siebie Jeszcze na niebieskim i granacie to wogóle świetnie wygląda. Ale będę same lusterka w chrom robił, bez obwódek na szybach.
-
[B5 ADR] Jaka jest właściwa temperatura silnika 1,8
Też to przerabiałem. Temperatura trzymała się w granicach 70-80 stopni. Okazało się że termostat był uszkodzony i cały czas był otwarty. Wymiana termostatu pomogła. Teraz mam 90 stopni.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
To fakt, będziesz miał mobilizację. Napisz mi na priva gdzie robisz polerkę alu i jaki to koszt.
-
[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?
Ale jak już chcesz wydać taką kwotę na nowe opony to dołóż te 500 PLN i kup już konkretne Jak nie to popytaj na forum chłopaków co handlują oponami, może taniej znajdziesz.
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
Weź Dunlop SP Winter Sport 3D albo Goodyear UG7+. To sprawdzone opony, wiele osób jeździ na forum na takich
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Widziałem Twojego Avancika wczoraj na Grunwaldzkiej. Faktycznie ktoś Ci nieźle potraktował zderzak Wgniecenie konkretne. A i umyj te MAMy bo szkoda takich pięknych alu chować pod brudem
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Ale często śniegu nie ma a jest błoto poślizgowe. A to jest według mnie jeszcze gorsze niż ten śnieg. No i wtedy sprawdza się węższa opona.
-
[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?
Nowe znanych firm http://www.moto.allegro.pl/item468482052_sportowe_235_35r19_toyo_t1_r_t1r_235_35_19_wys_0zl.html
-
[ALL] Wygięta felga,ucieka powietrze - da się coś z tym zrobić ???
Chyba że chcesz się jej pozbyć Nie ma co samemu kombinować. Tu chodzi o bezpieczeńastwo i zdrowie, to jest ważniejsze od tych kilkudziesięciu złotych. A wulkanizator też weźmie swoje za wyprostowanie, no i potem za wyważenie. Chyba że trafi się jakiś dobroczyńca i grosze sobie policzy.
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
To prawda z tą szerokością opon. W moim przypadku w zimie dużo jeżdzę po błocie pośniegowym. Miałem okazję jeździć na szerszych oponach i moich 195. I wierz mi że nie ma porównania. Wąska opona świetnie dawała sobie radę, czego nie mogę powiedzieć o szerokiej.
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Chrom w lusterkach To będzie mój pierwszy wiosenny mod. Tylko że do 200PLN się nie zmieścisz
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Eeee tam. Jak jest na plusie i woda nie zamarza to można pucować autko
-
[ALL B5] Które lampki waszym zdaniem?? white lub black??
Eee tam, tylko Ci doradziliśmy Nie ma co robić choinki z naszych niuniek.
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach ?
To jest optymalne rozwiązanie, a Ty się jeszcze pytasz czy będą OK
-
[ALL B7] Co myslicie o tych... - JESZCZE JEDNA OPCJA
Ja uważam że na ciemnej B7 będą elegancko wyglądały Napewno lepiej jak te OZy. Bierz te fele jak Ci się tak podobają i wrzuć foty po założeniu
-
[ALL] Wygięta felga,ucieka powietrze - da się coś z tym zrobić ???
Nie prostuj, w tych pieniądzach to sobie kupisz felgę tak jak Yelo napisał.
-
[ALL B5] 205/65 r 16 da rade?
Ale w tym przeliczniku na dole Ci pisze odnośnie prędkości.
-
[ALL B7] Różne rozmiary felg, szerokości
Parę osób na forum ma tak zrobione i smigają bez problemu. Ja swego czasu też się zastanawiałem czy na tył nie założyć szerszych opon.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
To fakt, zima się powoli do nas zbliża. Trzeba szykować zimóweczki.
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
- Przyciemnienie szyb folią Oczywiście własnoręcznie. - Wszelkiego rodzaju wymiany zwykłych żarówek na diodowe. - W tych pieniądzach mozna dopaść jeszcze grill poliftowy albo od eSy
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Coś za coś. Lepiej pomalować jak zrobił Nosb niż kombinować z obklejaniem szyb.
-
[ALL B5] Które lampki waszym zdaniem?? white lub black??
To takie jak ja mam u siebie :kox: Z tych nie ori to jest najlepsze rozwiązanie. W słoneczny dzień te lampy tak wyglądają że normalnie :gwizdanie: