Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Tak używki Valeo ale stan igiełka. Nic nie popękane, wszystkie uchwyty całe
  2. Ostatnio ktoś na forum pytał właśnie o takie ET. Z tego co wiem to mu nic nie obcierało. Ty masz kupować stalówki, pomyśl może o stalówkach z mniejszym ET żeby pasowały elegancko. Felgi stalowe nie są takie drogie więc nie ma co kombinować z ET.
  3. Z tych co pokazałeś to te http://moto.allegro.pl/item460232745_alufelgi_asa_bbs_felgi_5x112_r19.html nawet fajnie wyglądają.
  4. W przypadku S4 nie masz za dużego wyboru jeżeli chodzi o rozmiar alu. Dlatego optymalne rozwiązanie będzie 225/45/R17
  5. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Ja na wakacjach dałem 700PLN za kompletne z silniczkami, żarówkami i kostkami z ASO.
  6. Niestety w dzielonych to tak wygląda Zobacz sobie na innych autach, efekt jest taki sam. Dlatego zakładaj zespolone
  7. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Wiele osób na forum ma Depo i chwalą sobie te lampy. Może Ty trafiłeś na jakąś kiepską partię. W takim razie kupuj ori Valeo i będzie
  8. Faktycznie zwracam honor Popatrzyłem na zdjęcia z aukcji wyglądały na zespolone I tym się kierowałem. Jeżeli chodzi o dzielone to Szuder ma takie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_19_tdi_audi_a4_ds_design_lampy_fk_blackxenon_hid_8000knowe_foty-t20622.0.html;msg239174#msg239174 Jak już zacząłem o zespolonych to na twoim miejscu włożyłbym faktycznie zespolone. Efekt jest dużo lepszy
  9. Po pierwszych dwóch zdjęciach widać że to są zespolone, dokładnie takie jak pokazałeś na aukcji :>
  10. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    I to będzie najlepsze rozwiązanie. Sam takie montowałem. Chyba że nie masz kasy to możesz kupić zamienniki Depo: http://www.allegro.pl/item480537279_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.htm To są takie same lampy tylko że nowe zamienniki produkcji Depo. Jednak jak masz mozliwość to bierz Valeo. A wtyczki musisz przerabiać ale za to efekt jest konkretny. Tu masz wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html
  11. Ale za to efekt jest Jak Tobie wyszło to i innym wyjdzie
  12. Są takie na forum, moskal je ma. Tu masz linka do jego A4, zobacz sobie jak wyglądają na aucie: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_adr_fk_black_borbet_bs_16_nowe_foty_w_1szym_poscie_zapraszam-t17839.0.html
  13. Sam wymieniałem ze starych Valeo na Valeo w soczewce. Jeżeli chodzi o schemat to u mnie w Valeo było odbicie symetryczne w porównaniu do lamp Boscha (schematy które są na forum). Najprościej w Valeo są zamienione 1 z 3 i 4 z 5 w porównaniu do Boscha. Tu tak na szybcika przerobiłem schemat dla przejścia ze starych Valeo (lampy przedliftowe do 97r.):
  14. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Niestety to standard na allegro. Ostatnio dużo naciągaczy. Grille od S4 poobklejane chromem na metry,samochody ochromowane sprzedawane jako Sy albo S-Line, teraz te lampy . Trzeba uważać bo kombinatorów coraz więcej. Dobrze że są fora internetowe to można ludziom podpowiedzieć i pokazać kombinatorstwo, a tacy ludzie mają dzięki temu mniejsze zyski
  15. Jak już to Depo nie FK. Co do wiązki światła to podjedź samochodem do ściany i z soczewki (światła mijania) będzie to tak wyglądało: ______/ Odnośnie ustawienia to podjedź na diagnostykę, oni Ci ustawią dokładnie. Zapłacisz kilka złotych ale będziesz miał wszystko dobrze zrobione
  16. Pochwal się leniu Bo tłum posiadaczy A4 jest spragniony widoku tego moda :>
  17. I się zaczęło Najpierw była akcja wymiany lamp na soczewki, teraz wszystkie lampy będą rozklejane i malowane
  18. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    No są takie jedne na forum. Ale nie pasują do B5, poza tym takie wynalazki robi Sonar czyli porażka. To są zwykłe lampy przedliftowe Valeo w które są wsadzone diody. U siebie jeżeli masz lampy starego typu to możesz tak zrobić. Rozkleisz klosz włożysz LEDy i masz to samo. Ten koleś tak pokombinował i chce kogoś na to naciągnąć.
  19. Echhh... Ci sprzedawcy. Sami czasami nie wiedzą co sprzedają i czy pasuje do samochodu. Sam się o tym przekonałem, że jak nie pokażę palcem o którą część do samochodu mi chodzi to nie kupię odpowiedniej.
  20. Właśnie pomyśl o węższych, będą się lepiej w zimie sprawowały.
  21. Akurat zimowe mam na 15" stalówkach, także w moim przypadku byłby to ubogi lans Dlatego lansuję się na letnich.
  22. Spróbuj dołożyć progi które go poszerzą. Wydatek niewielki, a zdecydowanie poprawi się wygląd samochodu.
  23. To tak jak Wolverine z X-Menów, jemu się też kolce chowały A co do pogody to jeszcze trochę ciepła się zapowiada także narazie można się jeszcze lansować na letnich :>
  24. Przy naszym kolorze to faktycznie ciekawie by wyglądało Zbiorowa akcja malowania odbłyśników na forum się szykuje
  25. Tylko że będziesz musiał jeszcze raz malować tył. No ale skoro krucho z finansami to nie ma innego wyjścia. Ale ten tył wymień, zrób kompletne B7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.