Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Tak używki Valeo ale stan igiełka. Nic nie popękane, wszystkie uchwyty całe
-
[ALL B5] Mam pilne pytanko, czy 15" stalówki o parametrze ET47 będą pasowały?
Ostatnio ktoś na forum pytał właśnie o takie ET. Z tego co wiem to mu nic nie obcierało. Ty masz kupować stalówki, pomyśl może o stalówkach z mniejszym ET żeby pasowały elegancko. Felgi stalowe nie są takie drogie więc nie ma co kombinować z ET.
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
Z tych co pokazałeś to te http://moto.allegro.pl/item460232745_alufelgi_asa_bbs_felgi_5x112_r19.html nawet fajnie wyglądają.
-
[ALL B7] jaki rozmiar zimówek do s4 b7?
W przypadku S4 nie masz za dużego wyboru jeżeli chodzi o rozmiar alu. Dlatego optymalne rozwiązanie będzie 225/45/R17
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Ja na wakacjach dałem 700PLN za kompletne z silniczkami, żarówkami i kostkami z ASO.
-
[ALL B5] lampy FK niezespolone
Niestety w dzielonych to tak wygląda Zobacz sobie na innych autach, efekt jest taki sam. Dlatego zakładaj zespolone
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Wiele osób na forum ma Depo i chwalą sobie te lampy. Może Ty trafiłeś na jakąś kiepską partię. W takim razie kupuj ori Valeo i będzie
-
[ALL B5] lampy FK niezespolone
Faktycznie zwracam honor Popatrzyłem na zdjęcia z aukcji wyglądały na zespolone I tym się kierowałem. Jeżeli chodzi o dzielone to Szuder ma takie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_19_tdi_audi_a4_ds_design_lampy_fk_blackxenon_hid_8000knowe_foty-t20622.0.html;msg239174#msg239174 Jak już zacząłem o zespolonych to na twoim miejscu włożyłbym faktycznie zespolone. Efekt jest dużo lepszy
-
[ALL B5] lampy FK niezespolone
Po pierwszych dwóch zdjęciach widać że to są zespolone, dokładnie takie jak pokazałeś na aukcji :>
-
[B5 ADR] Lampy przednie
I to będzie najlepsze rozwiązanie. Sam takie montowałem. Chyba że nie masz kasy to możesz kupić zamienniki Depo: http://www.allegro.pl/item480537279_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.htm To są takie same lampy tylko że nowe zamienniki produkcji Depo. Jednak jak masz mozliwość to bierz Valeo. A wtyczki musisz przerabiać ale za to efekt jest konkretny. Tu masz wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Ale za to efekt jest Jak Tobie wyszło to i innym wyjdzie
-
[ALL B5] lampy FK niezespolone
Są takie na forum, moskal je ma. Tu masz linka do jego A4, zobacz sobie jak wyglądają na aucie: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_adr_fk_black_borbet_bs_16_nowe_foty_w_1szym_poscie_zapraszam-t17839.0.html
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Sam wymieniałem ze starych Valeo na Valeo w soczewce. Jeżeli chodzi o schemat to u mnie w Valeo było odbicie symetryczne w porównaniu do lamp Boscha (schematy które są na forum). Najprościej w Valeo są zamienione 1 z 3 i 4 z 5 w porównaniu do Boscha. Tu tak na szybcika przerobiłem schemat dla przejścia ze starych Valeo (lampy przedliftowe do 97r.):
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Niestety to standard na allegro. Ostatnio dużo naciągaczy. Grille od S4 poobklejane chromem na metry,samochody ochromowane sprzedawane jako Sy albo S-Line, teraz te lampy . Trzeba uważać bo kombinatorów coraz więcej. Dobrze że są fora internetowe to można ludziom podpowiedzieć i pokazać kombinatorstwo, a tacy ludzie mają dzięki temu mniejsze zyski
-
[B5 ADR] Jakość światła soczewki
Jak już to Depo nie FK. Co do wiązki światła to podjedź samochodem do ściany i z soczewki (światła mijania) będzie to tak wyglądało: ______/ Odnośnie ustawienia to podjedź na diagnostykę, oni Ci ustawią dokładnie. Zapłacisz kilka złotych ale będziesz miał wszystko dobrze zrobione
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Pochwal się leniu Bo tłum posiadaczy A4 jest spragniony widoku tego moda :>
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
I się zaczęło Najpierw była akcja wymiany lamp na soczewki, teraz wszystkie lampy będą rozklejane i malowane
-
[B5 ADR] Lampy przednie
No są takie jedne na forum. Ale nie pasują do B5, poza tym takie wynalazki robi Sonar czyli porażka. To są zwykłe lampy przedliftowe Valeo w które są wsadzone diody. U siebie jeżeli masz lampy starego typu to możesz tak zrobić. Rozkleisz klosz włożysz LEDy i masz to samo. Ten koleś tak pokombinował i chce kogoś na to naciągnąć.
-
[B6 AWX] Czy opony mam nie za szerokie ?
Echhh... Ci sprzedawcy. Sami czasami nie wiedzą co sprzedają i czy pasuje do samochodu. Sam się o tym przekonałem, że jak nie pokażę palcem o którą część do samochodu mi chodzi to nie kupię odpowiedniej.
-
[ALL B7] jaki rozmiar zimówek do s4 b7?
Właśnie pomyśl o węższych, będą się lepiej w zimie sprawowały.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Akurat zimowe mam na 15" stalówkach, także w moim przypadku byłby to ubogi lans Dlatego lansuję się na letnich.
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Spróbuj dołożyć progi które go poszerzą. Wydatek niewielki, a zdecydowanie poprawi się wygląd samochodu.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
To tak jak Wolverine z X-Menów, jemu się też kolce chowały A co do pogody to jeszcze trochę ciepła się zapowiada także narazie można się jeszcze lansować na letnich :>
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Przy naszym kolorze to faktycznie ciekawie by wyglądało Zbiorowa akcja malowania odbłyśników na forum się szykuje
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Tylko że będziesz musiał jeszcze raz malować tył. No ale skoro krucho z finansami to nie ma innego wyjścia. Ale ten tył wymień, zrób kompletne B7