Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B5] znaczek TDI , grill
Już kiedyś Ci pisałem że zniknięcie spoilera to kwestia czasu Ale skończmy już ten OT.
-
Gorsze przyśpieszenie?
Coś w tym jest. Ja przy 17" mam troszkę niższe opony i przez to felgi wyglądają na troszkę większe
-
[ALL B5] A4 z USA - lampy
U mnie w okolicy jeździ czerwona B5 z USA i ma lampy niezmieniane także jest to do obejścia
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Za xenony Ci nie zabrali tylko za LEDy ? Dziwne. Na jakiej podstawie to zrobili? Niewłaściwe (niehomologowane) oświetlenie samochodu
-
felgi od R8
Dlaczego nie powinienem stosować tego profilu w B5? Przejeździłem na nim 2 sezony i nie mam powodów do narzekań. Kolega chyba pomylił profile 17" z 18" stąd taka odpowiedź
-
felgi od R8
Między 18" a 17" praktycznie nie odczujesz różnicy. Jeżeli chcesz zrobić downgrade z którego będziesz zadowolony to pomyśl jednak o 16".
-
[ALL B6] Dylemat które wybrać felgi.... tylko ten wzór wchodzi w gre.
Tylko że nie wiadomo czy to czasami nie jest plastelina. Nic nie pisze że to MAM, a za plastelinę to bym tych 1000 PLN nie dał.
-
Gorsze przyśpieszenie?
moze to jest zloty srodek na lepszy komfort na 17"-kach Tylko że przy takim rozmiarze bardziej ginie sama 17"
-
[ALL] pomoc przy zakupie felg mam 7 19 "
Kumaty lakiernik pewnie sobie z tym poradzi. Co do felg to ja też uważam że ten wzór co masz teraz jest fajniejszy (patrząc na sam wzór) Jednak do B6 to MAM 7 będzie lepszy.
-
OPONY WIELOSEZONOWE
Kwestia przyzwyczajenia. Kolega ma od nowości w Golfie 4 i sobie chwali. Miałem okazję na nich jeździć i jednak to nie to co zimowe, trochę im brakuje. Ale on się przyzwyczaił, bardziej uważa w zimie i jest zadowolony.
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
Ja też chcę LM w takich pieniądzach Od dawna się na takie czaję, to najlepszy wybór z BBSów
-
[ALL B5] znaczek TDI , grill
Tylko że ze spoilerem już kupiłem, sam tego nie założyłem. A Ty sam chcesz różne wynalazki zakładać
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Nawet ciekawe, tylko nie wiadomo jak z ich jakością
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Angel Eyes nie są wsią, wręcz do BMW są idealne i pasują do tych samochodów. Jedynie wciskanie ich na siłę do innych marek nie zawsze dobrze wygląda stąd powstały takie opinie o nich. Podobnie obecnie dzieje się z LEDami. Jak w samolocie EOT.
-
[ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
Za jakiś czas pojawi się na allegro i będzie pewnie popularne jak różne stickery, LEDy czy chrom na metry Kolejny element agrotuningu
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Felgi kupione na allegro Szybka akcja była z nimi bo cena była atrakcyjna
-
R.M. Galaktikos 2???? CZ wielka Barca?
Od początku polityka tego klubu mi się nie podobała i cieszę się że pieniędzmi nie osiąga się sukcesów Real jest tak wielki że musi podkupywać największe gwiazdy innym klubom :polew: Wogóle takie kluby jak Real czy Chelsea to porażka
-
[ALL B5] znaczek TDI , grill
Jeszcze masz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Po co tak kombinować, najprostszy sposób podałem Wam na zlocie [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:36_________________________________________________wrclaguna odnośnie Twojego podwójnego wydechu co rozmawialiśmy na spocie to takie coś masz u siebie ? : http://moto.allegro.pl/item793156435_wydech_tlumik_srodkowy_koncowy_audi_a4_od_2001.html
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Chociaż za chwilę powstanie następny wątek o tym
-
Gorsze przyśpieszenie?
niestety taka jest prawda ze przy wiekszym, szerszym i ciezszym kole czesci zawieszenia szybciej sie zuzywaja Nie chodzi mi o to czy tak jest, tylko czy odczujesz tą różnicę w zużywaniu się zawieszenia ? Prawda jest taka, że wiele osób pisze że od rozmiaru 17" to nie ma jazdy na polskich drogach, zero komfortu, zawieszenie się sypie nagminnie i takie tam. Niestety najczęściej są to opinie ludzi którzy nie jeździli wcale bądź mieli okazję tylko "przejażdzki" na większych rozmiarach. Opinie użytkowników którzy mają styczność z dużymi kołami są zazwyczaj pozytywne. Wiadomo fizyki się nie oszuka i zazwyczaj zużycie elementów będzie większe, spadnie dynamika i wzrośnie spalanie. Przy czym w normalnym użytkowaniu nie odczujesz tego aż tak bardzo i przez to nie warto rezygnować z dużego felunku To nie F1 gdzie każde minimalne wartości mają znaczenie.
-
[B6 AVF] Prośba o dobór felg
A ja ostatnio usłyszałem takie stwierdzenie: "na zimę nie zakłada się alu bo pod wpływem temperatury felga aluminiowa zmienia swoje rozmiary i uchodzi powietrze"
-
[ALL B5] Czy da rade na oponach zimowych 225/45/17 ???
Weź pod uwagę że Ty masz quattro i mocny silnik, a to też robi swoje
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Masło maślane... W kółko w tym temacie jest wałkowane jedno i to samo, a tak na dobrą sprawę całość można podsumować jednym zdaniem: Ori LED S6 tak, allegrowe wynalazki nie
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
ale mrówkojada poznasz tak naprawde z profilu dopiero.. Ten projekt jest dość dobrze zrobiony. Dużo czasu i pieniędzy włożono w to auto.