Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Plama pod pedałem sprzegła
płyn chłodniczy albo z magla
-
Brak mocy
Od Vaga, zczytania bledów i zrobienia logów
-
A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
Kupiłes z LPG czy sam zakladałeś, jaka instalacja?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Zregenerowane turbo źle dmucha.
Przez dv i urwany przewod od odmy, nie nabije ciśnienia i bedzie łapał lewiznę, krótko mówiąc dziura w układzie podciśnienia. Napewno jak to naprawisz to na gorsze nie wyjdzie.- Czerwona Bepiątka 1.8T
Zmieniłeś klamki na czarne , nie no żartuję jest progres fchuy- AEB słabe doładowanie
Ona ma lekko popuszczać bo nie jest tak jakoś super szczelnym przy 1 bar ma tak leciutko syczeć.- A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
Planuję końcówki z kwasa dwururki 76mm- AEB słabe doładowanie
AEB nie ma tego kanału- AEB słabe doładowanie
To są cewki, przeładowuje ci i nie ma błędu.- A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
Ja mam na razie grill z tesco cały czarny, taki już kupiłem ale mówię jakoś nie chcialo mi sie tego ruszać bo po kupnie skupiłem się na osprzęcie, teraz ogarnięty jest prawie na ideał i pójdę w poprawki wizualne bo mam jeszcze taką super końcówkę wydechu która szpeci konkretnie http://tomas-tuning.com/data/UserFiles/image/koncowki-wydechu/hj-h2004-1.jpg- A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
Ja bym na twoim miejscu ramkę grilla na czarno plasti dipem pomalował- A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
Pozdro, może kiedyś założę temat, ale na razie jest OEM- A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
- A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
Sprzedaj te lamy z pierwszego zdjecia, zawsze się znajdzie napalony co bedzie chciał "upiększyć" swój wóz- Odcięło moc. Słabo jedzie.
Najpierw przejrzyj cały dolot od fitra powietrza przez turbo az do kolektora, może coś się zsunęło- Brak mocy !
Jak miałeś takie szczęście, i tak super ktoś zregenerował to po odpięciu sterowania wg turbo dostało takich obrotów, że się skończyło.- Brak mocy !
Wez odepnij, przewód do gruchy turbo, jak wbije w fotel to z turbiną jest wszystko ok i to bym zostawił w spokoju, może n75 nieszczelny w środku i są jaja z doładowaniem. Są trzy typy usterek zaworu N75 albo jest niesprawny elektrycznie, zawiesza się, jest nieszczelny.- Sonda Lambda wycofana z produkcji
Ukłony w Twoją stronę, oczekuję na te sondy i zobaczę, jak odżyje to auto, nowa i tak musi być to nie podlega dyskusji. Nad morze mówisz, szykuje się urlop Tak mnie nakręciłeś tym, że sonda może stwarzać taką przepaść w mocy, że się doczekać nie mogę bo teraz jedzie jak wóz z węglem a jest to ostatnia rzecz w tym aucie, która jest niesprawna.- Sonda Lambda wycofana z produkcji
4 przewody to nie wszystko też jest ważny rodzaj czy to planarna czy palcowa, jedna ma mniejszą moc grzałki druga większą i też mają 4 przewody- Zregenerowane turbo źle dmucha.
No coś pokazuje z n75 ale nie wiadomo co, jak przerwę to trzeba by tak jak mówisz sprawdzić wtyczkę i cały przewód, no ale nie wiem jjaki to błąd.- Zregenerowane turbo źle dmucha.
Wiesz o tym, że on jest sterowany ciągiem sygnałów przemiennych 0-12V zależnie od kompa. Jak na Vagu nie pokazuje przerwy związanej z n75 to tam z przewodami i napięciem jest ok.- Nowicjusz - wątek powitalny
heja- Brak mocy !
Odepnij przewód od gruszki turba i sie przejedz, jak wbije w fotel to znaczy, że na podłączonym N75 komp tak steruje bo coś jest nie tak może z przepływką albo lambdą. Najlepiej podłącz Vaga, zobacz czy jakieś błędy są i czy sonda pracuje jak należy.- Brak mocy !
Bez podania napięcia miedzy 1 a 2 ma być przelot, nie może być wtedy do 3. Po podaniu napięcia 12V zawór ma kliknąć i ma być przejście w każdym kierunku - Zregenerowane turbo źle dmucha.