Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w Audi A4 B5
    Dzięki, teraz wiem co i jak
  2. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w Audi A4 B5
    Było tak, że jak naciskałem tą śnieżynkę to było słychać jak sprezarka sie uruchamiała a teraz jak naciskam to nic się nie dzieje, odkręciłem korek ten co się nabija klimę i wcisnąłem wentyl a tam nawet lekko nie psyknęło czyli brak czynnika i rozłączyło całkowicie sprężarkę? Wystarczy wymiana filtra kabinowego, ozonowanie i nabicie?
  3. --Rafcio-- opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć zwracam się do Was z takim pytaniem, skończył mi się czynnik klimy. Na razie nie bede miał okazji go nabić, czy jazda bez czynnika nie uszkodzi sprężarki czy jest blokada taka, że jak brak czynnika to sprezarka sie wogole nie uruchamia.
  4. Dziekować , mam bez wtyczki, ale mam strasznie słaby moment obrotowy i moc, u Ciebie po wymianie rozumię że wszystko wróciło do normy.
  5. Uszolek jak w swoim 1.8T dzwoni mi łańcuch i niemam mocy to może być cos z tym związane, bo ogolnie wszystko mam ogarnięte poza sondą lambda.
  6. To, że nie osiąga temperatury oznacza ze masz prawdopodobnie termostat do wymiany a co do znikającego płynu to gdzieś wyciek, dobrze popatrz, może z tyłu silnika z tego króćca leci trudno tu coś wyczarować.
  7. No przyjrzę się temu rantowi z bliska z ciekawości, dzięki jeszcze raz, teraz mam inny na to pogląd
  8. Dziękuję bardzo widocznie to takie samo kolo jak w ADR, nie dawało mi spokoju to że w nowszych 1.8t jest takie koło http://motofocus.pl/media/img/article/0/1/4/6/7/6/56694de6a678a1.pngno i myślałem ze mam odwrotnie.
  9. Coś mi się pomyliło i jednak nie mam napisów z przodu. Mam dylemat teraz czy to odwracać. Patrzac na rozrzady to 1.8t który ma pompe wody na rozrzadzie posiada takie złote koło i tam są napisy a 1.8t takie jak moj ma pompe na pasku klinowym i posiada kolo szare no i tu niema znaków. Dobrze myśle jest ok? Tak jest
  10. Brunox,cortanin F, app r-stop coś takiego?
  11. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Z czego zrobiłeś, jakieś tanie rozwiązanie bo potrzebuję też podpiąć a zbedny jest mi ten kolorowy bajer za sto pare złotych.
  12. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    A wskaznik w aucie masz, zeby po regulacji juz w czasie jazdy obserwować jak to działa? Najlepsze jest to że mamy takie same silniki i tez przez tą klapkę przechodziłem, niestety mocy narazie takiej jak bym chciał nie ma, były od czasu takie przebłyski mocy i jechało się fajnie. Powoli sie zastanawiam czy nie mam jakiegos problemu z rozrządem.
  13. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Zdaj tu obowiązkowo relacje czy moc wróciła i jak wrażenia
  14. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Są różne drogi naprawy tej klapki, klepanie nita, spawanie, albo dać do regeneracji czyli najdroższa opcja.
  15. Jak mu strzeli z przodu to juz nigdzie nie skręci
  16. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Jak mi sie całkiem urwała klapka to dalem podkladkę i obspawałem, to co u Ciebie można zaklepać, ja bym tak zrobił po co marnować pieniądze na regeneracje albo część gorącą. Pisałeś kiedyś, że nie masz mocy i to by mogła powodować ta klapka która nie daje rady wstrzymać spalin, które uciekają bokiem. Czytałeś to, taki sam problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/30218-b5-aeb-wyciagniecie-turbiny-oraz-ustawienie-sztangi-wastegate/
  17. Gratulacje, ja bym się nie odważył
  18. Uzupełnij profil bo nie wiem z czego te logi może z poloneza, trudno powiedziec
  19. Jak coś jezdzić obserwować , ale dużych prędkości bym nie łapał na twoim miejscu.
  20. --Rafcio-- odpowiedział(a) na animal_dub temat w 1.9TDI
    Ten motor jest pancerny więc możesz spać spokojnie.
  21. Oki czyli mam dobrze, dziękować. Miałem obawy lekkie bo przejrzałem pare filmow z wymiana rozrządu i nikt tam nie miał tych wybitych napisów więc myślałem że są od strony silnika. Podziękował.
  22. Czytałem na którymś tam forum, że z obu stron są znaki, gość miał odwrotnie założone koło i przez to brak mocy. Tak się chciałem tylko upewnić, więc jak to ma się do AEB. Ja mam to koło tak założone że po zdjeciu pokrywy nie widze na nim zadnych numerów ani symboli. Zdjecie poglądowe z neta
  23. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Czyli jak cisnienie w normie, napinacz wymieniany to musi jednak ta klapka dzwonić w turbinie. Wystarczy abyś odchylił katalizator, włożył ręke do turbiny i zlapał tą klapkę, jak bedzie latać na boki to 100% ona.
  24. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Ja dawałem radę odkręcić od góry, tylko nie wiem jak tam u ciebie z dolną śrubą bo u mnie sie nie zapiekła. Ciśnienie co prawda powinno być przy obciążeniu 0.5-0.6 bar i pozniej po 4500 tys spadać no ale mogło się obluzować. Wez nagraj jeszcze filmik bezpośrednio z nad pokrywy napinacza i przygazuj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.