Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Quattro B6 temat w 1.8T
    Troszkę oleju na pewno może być, tak samo jak w rurze do intercoolera.
  2. Przód,tył? Czy ten delphi jest też z avanta?
  3. --Rafcio-- odpowiedział(a) na cris1503 temat w Audi A4 B5
    Powinieneś sprawdzić numer który masz na swojej starej skrzyni
  4. Jest to oznaczane jako E-129
  5. Lewarek miał bodajże numer 8d0011031
  6. Mam też taki problem ale wiem co jest nie tak kupiłem sondę Boscha do nowego 1.8T a ja mam jeszcze starego AEB ze starym sterownikiem silnika.Wychodzi na to że były dwa rodzaje sterowników.
  7. Tu masz wszystko http://forum.vw-passat.pl/threads/82343-ABC-Diagnostyka-1-8-20V-TURBO-AEB-APU-AWT-AWM-1-8T-krok-po-kroku-GUIDE-v-0-3
  8. Żeby zdjąć kolektor ssący to musisz zdemontować tą metalową rurę powyżej kolektora przez którą płynie płyn chłodniczy,później ściągasz wtryski i kolektor,który jest przykręcony w połowie na imbusy a w połowie na nakrętki przynajmniej tak w AEB jest a są to podobne silniki.
  9. A ogólnie z mocą wszystko jest ok,pompuje tyle ile trzeba nic nie przerywa?
  10. DV i N75 możesz wyciągnąć bo są to łatwe rzeczy do sprawdzenia.
  11. --Rafcio-- odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Zawsze leje motul 5w40 8100 x-cess i jest wszystko wporządku
  12. Problem rozwiązany, zasysał lewe powietrze przez dziurę w DV
  13. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Dzięki wielkie,dowiedziałem się tego czego chciałem zamykam
  14. Czy przepuszczający zawór DV może mieć wpływ na to że obroty tak się zachowują po wrzuceniu na luz?? ?
  15. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Powracam do swojego pytania czy mogę wstawić zawór DV z numerem od RS6 i wszystko będzie działać bo niechcę później jakichś cyrków.Auto mam w serii 150km
  16. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Sorry nie znalazłem u siebie nic podobnego.
  17. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Przyjrzę się u siebie w AEB czy może gdzieś taka śruba jest i Ci napiszę.
  18. Sprawdziłem ten przekaźnik jak mówiłeś i nic z tego.
  19. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Czyli jednak brać ten N? Jest tu jakaś różnica bo nie chcę później klopotów jakichś z mocą czy obrotami dla tego się pytam
  20. Stawiam na to że załatwiła to jakaś mysz bo miałem taki problem też z pompką od spryskiwaczy szyby przedniej gdzie kable byly poszarpane i znalazłem je w jednym z nadkoli. Styki napewno są ok,do przekaźnika sygnał dochodzi bo słychać jego tykanie.
  21. Przy wtyczce sprawdzalem i siedzi dobrze,gdzieś musi to być pomiędzy i chciałem zapytać dokładnie którędy to biegnie żebym nie musiał ściągać przykładowo zderzaka i nadkola.
  22. OK spróbuję, w etce podają że jest to M10x45
  23. Mam do Was pytanie którędy przebiega instalacja od klaksonu w A4 B5 sedan bo prawdopodobnie mam gdzieś przerwę pomiędzy klaksonem a przekaźnikiem. Chcę dokładnie wiedzieć żeby dużo rzeczy nie ściągać.
  24. Od dłuższego czasu zaczęło mi coś pierdzieć z pod maski i okazało się że wydmuchało uszczelkę pomiędzy kolektorem wydechowym a turbo. Postanowiłem odkręcić wszystko co mi przeszkadza i wziąść się za 3 śruby łączące kolektor z turbem. Okazało się że poprzedni właściciel dobrał chyba złe śruby (chociaż w etce się zgadzają) i po odkręceniu (bardzo ciężko szło) okazało się że końcówki śrub są zjechane do zera a gwinty w turbo prawdopodobnie uszkodzone. Co powinienem teraz zrobić? Gwintować to nie pęknie? I czy kupować śruby takie jak były oryginalne czy może przegwintować na swoje.
  25. --Rafcio-- opublikował(a) temat w 1.8T
    Czy ten zawór już kwalifikuje się do wymiany? Na co dokładnie ma wpływ uszkodzony zawór DV? Jeżeli miałbym go wymienić to na jaki numer doradzili byście bo stary ma nr 058 145 710, według etki ma być 034 145 710B a gdzieś wyczytałem że ludzie wkładają od RS6 bo podobno jest trwalszy o nr 06A 145 710P. Z góry dzięki. https://www.youtube.com/watch?v=1T9SqoNBT34

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.