Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. mi tez skakała, wrzucilem czujnik w kratke i jest spokój, rob tak samo
  2. Panie no... logi sie robi do 6k rpm inaczej to uja widac.. dziwne ze na benzynie tak Ci cofa zaplon, chyba na tesco zatankowałes 95 co ? na lpg masz malo przeplywu cos zrob loga 2+31, 3+33 na lpg i zatankuj dobre paliwo ;p szarpanie na zimnym czy na cieplym na lpg czy na pb ??
  3. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zajrzałem do działu warsztat.. przejrzałem 5 pierwszych stron i nie znalazlem nic co zawiera w nazwie "licznik" czy "fis" dlatego pytałam tutaj.. proste.. dobra uderzam do Cwiary na PW dzieki za podpowiedzi
  4. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a czy Cwiara czasem nie jest z Wro ?
  5. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy wszystkie zegary z kolorowym fis'em z b6/b7 pasuja zamiennie na zegary z czerwonym ? czy trzeba to sklejac po vinach czy po innych znaczeniach ? Chce zamienić swój czerwony na kolor..
  6. nie istnieje cos takiego ja bezpieczny tuning
  7. polecam siebie szczegóły na pw
  8. no wlot masz porysowany wiec obciera, pozdrów goscia który składał ci turbo porządnym liściem.
  9. gruszke poluzuj albo program popraw, po logach zadnych dziwnych dzwięków nie widac
  10. hmm czekaj masz racje.. ja wymieniałem DV ostatnio które miało koło 3 lat i tez producent Kaiser, nowe również kaiser
  11. z tego co wiem to te z koncówka N robił kaiser
  12. ja piernicze ten PT to jakas miazga totalna.... ten GTX jest na kolkach z tego co pamietam ?
  13. przesuniecie sondy na miejsce drugiej nie spowoduje zadnych błędów ewentualnie bedzie mniejszy odczyt EGT
  14. Kto w ogóle będzie auto stroił ?
  15. sorry wszystko jest chodziło mi o 0280156012... ale wg mojej rozpiski one maja 443ccm tak samo jak 0280156102 widze ze ile rozpisek tyle wartosci :/
  16. to dobrze ze zacina sie w "tą" strone, bo jak sie zatnie w druga to mozna korby zbierac po drodze ;P
  17. numery widać one siedziały w porszakach 911, musisz miec znajomego w fabryce porsche
  18. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra pytanie - nie wiem, montował to Grzesiek jak auto bylo u niego.. musze zapytac gdzie go schował pewnie gdzies pod kolumna kierownicza..
  19. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wydaje mi sie ze problem o ile jest to pojawia sie podczas jazdy na dlugich, a 5h tras na dlugich nie robisz moze ja to mam poprostu zle podlaczone czy cos zadzwonie jutro jeszcze raz do poprzedniego wlasciciela i dopytam czemu wypiał te bixy
  20. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    drugi rok z tym ustrojstwem śmigam i nic sie nie dzieje a patrzyles czy po dluzszej jezdzie na dlugich nie grzeje sie obudowa od DRLa ?
  21. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany wie cos ktos na temat tego ze nie- orginalny DRL potrafi się grzać / przepalać /palić jak uzywa sie go z bixenon'em ? Dzisiaj cos takiego uslyszalem i mnie to zastanawia, moze by tam jakas diode zalozyc czy cos? a moze uslyszalem bzdure.. ?
  22. Imhotet odpowiedział(a) na Bex190 temat w Audi A4 B6/B7
    a co mamy powiedzic ? wszystko napisane
  23. a mozna wiedziec czemu zajechales ? A raczej czemu tak szybko ? cos ze smarowaniem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.