Treść opublikowana przez Imhotet
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
tych mnozników to tak bym sie sztywno nie trzymał ale fakt faktem ze coś mało wtey pokazało dlatego mówiłem czy sie nie pomylił krzysiek 167 --> 177
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
jest dobrze teraz, tylko zauważ ze paliwa Ci juz brakuje.. jak jezdzisz na LPG to trzeba by dostroić.. wczesniej jak bylo 167 gram to coś slabo bo to ledwo 210 kuni ;P a z wykresu widzialem ze masz wiecej
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
temperatura Ci fajnie spadła po drugim IC widac warto, ale te 167g/s to malutko musiało coś nie zadziałać
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Panie Tobie to sie paliwo skonczyło w tym logu a z tym 167 g/s i 184 to chyba miales na mysli 177 i 184 ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
ja nie widze roznicy
-
zwiększenie mocy 1.8T AVJ
wrzuciles w koncu logi gdzies z przed i po montażu ?
-
Pytanie dotyczące sztywnego dolotu. 1.8T AVJ
moim zdaniem sztywne doloty sa nic nie warte.. chyba ze 3" i pod hybryde z wiekszym wlotem..
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
podejdzie wczoraj zakladałem.
-
slupek BFB jaki inny slupek na zamiane
a co się stało jeśli można wiedzieć ze całego slupka szukasz ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Pioteros ma racje wczoraj sciagałem skrzynie 6gang z BFB i dwumas jest taki jak w AWX / BEX 290mm na wieńcu, dwumasy z AVF / BRD maja 296mm
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
nic nie podejdzie oprócz jednomasu. zestaw który wypisałeś nie pasuje do skrzyn w benzynach. Ewentualnie jak masz dobry dwumas to wyslij docisk do wzmocnienia obij tarcze kewlarem i bedzie działac.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
jednomas bedzie pasował do do BEXa i BFB 6 gang quattro..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
spoko Pany ma ktoś dwumas z BFB 6 gang albo BEXa na wierzchu ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jakie to koło tam wsadziles ? jest sens wogole ? d*pa k03.. ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
oh my god coś ty zrobił
-
Wybor FMIC'a do AVF
przy 140 tez musisz podciać belke, fakt ze delikatnie, wez 180 i harataj belke
-
Passat 1.8t awt 222 KM 330 Nm
fajny wynik, a na przeplywce taki sam cyrk jak kiedyś w tym "dziwnym AWT" ? Pamietasz temat ?
-
Passat 1.8t awt 222 KM 330 Nm
stroił Łukasz.. chlodna aura sprzyja ładnym wynikom podasz jakies szczegoly ? boost przy koncu w piku, i przeplyw ?
-
Passat 1.8t awt 222 KM 330 Nm
pomiar benzyna i gaz ?
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
mały update w pierwszym poście dwumas, tarcza, nowa DV
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
czekaj czekaj w ANB sa krótkie ? takie same jak w BEX, BFB ? patrząć na foty po numerach które podałes to jednak długie bynajmniej jak dla mnie takie 320 to na styk pod k03s raczej ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jakie to były te wtryski z Saba co pasowały do ANB ? Ma ktos numery..? a może ktoś ma do pogonienia ?
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
TIP tylko na aucie spawać zadnych gotowców - same problemy ! dp - wiadomo pisac nie trzeba.. gruszka twarda.. 0.45 bar moze nawet wiecej ale to sie ciezko stroi wtryski z s3 to na styk będa - lepiej wieksze kolektor luzniejszy - raczej chinczyk.. Fmic raczej raczej 180 wysoki - Najwazniejsze rurki 60-63mm a nie jakis crap hybryd rozwiązań jest wysyp...
-
1,8t BEX wykres z hamowni
ja tam zawsze dzwonie pod 665-TUNING z takimi pytaniami poprosiłem go zeby zajrzał w temat
-
B6 DIVISION
Sama obudowa się nie różni dopiero bi się różninaciepane z GT-I9195 czyli bez problemu przełoże bebechy z moich xenonów do każdej obudowy ? A z ciekawosci czym się różni obudowa od bi-xenonu ? moze watro by odrazu zainwestowac ?