Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. Dev to to to lepiej hamuje niz zacisk z s4 ? wczoraj pojezdzilem a6 c5 z heblami 320 czy tam 321 i w porownaniu to moich 312/288 to jest niezla przepasc ;/ a tam jeszcze ciezsze auto.. powoli szukam alternatywy.. jakis zacisk z prosche siada w felge 17" ?
  2. Imhotet odpowiedział(a) na SCORPIO111 temat w 1.8T
    wysłałem zapytanie, wymieniać coś "przy okazji" ?
  3. Imhotet odpowiedział(a) na SCORPIO111 temat w 1.8T
    kolega H4mm3R sprzedaje rozrzady: ROZRZĄD KOMPLETNY DO 1.8T / 2.0 (AVJ, AMB, BFB, BEX ALT) (06B 198 119 A) 360zł w zestawie: 1x PASEK ZĘBATY 06B 109 119 F (NOMINOWANY ZNAKIEM AUDI/VW) 1x ROLKA NAPINAJĄCA 06B 109 243 E (NOMINOWANY ZNAKIEM AUDI/VW) 1x ROKLA ODWRACAJĄCA 06B 109 244 (NOMINOWANY ZNAKIEM AUDI/VW) 1x NAKRĘTKA 1x PODKŁADKA NOWA ORYGINALNA POMPA WODY DO 1.8 / 2.0 T 160zł Ceny ok? części ok brał ktoś ?
  4. a powiedz jak wygladal Twoj dwumas ? Byly slady mocnego zuzycia, cos stukalo ? szacowany jego przebieg?
  5. Imhotet odpowiedział(a) na SCORPIO111 temat w 1.8T
    Jako że wyszukiwarka pokazuje pelno tematow-smieci podepne sie tutaj.. Co ile zmieniac rozrzad w BFB? 60tys wiecej mniej ?
  6. Dev zdradz co bedziesz robil w aucie bo zalozenie turbo raczej sam sobie ogarniasz Pogadałes z Jarkiem na temat jednomasu do 6gang ? Mialem wczoraj dzwonic Ci przypomniec ale d*pa..
  7. taaa jak ja chciałem coś większego to nic nie było a teraz każdy jakąś masakre wykminił ;p
  8. to uchyl rąbka tajemnicy skąd to masz ?
  9. Z tego co słyszałem to jak posterujesz wariatorem to turbo wstaje od 1800 rpm, bede miał może u siebie niedlugo to pokaże logi. Tylko sie uporam z cieknacym spływem oleju bo juz 2 raz mi olej kapie (uszczelka ori...) A żeby mieć nutka to na tej k03s musisz niestety wiecej dmuchnąć z dołu, ale przecież Ty to wiesz o jakich dwoch rzeczach mówisz odnośnie setupu..? dalej masz tam stokera.. ? Jeszcze wałki z ADRa moga coś dawac..
  10. Jarek juz pokazywał podobne logi na k03s.. to sprawka tego tajemnego TINPa
  11. masakra dobra suszara.. Btw skoro sprzedajesz lalke to po co ładujesz ten setup ? ktoś sobie zażyczył czy z czystej ciekawości ?
  12. Imhotet odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    hmm sprawdze na weekend..
  13. Imhotet odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie jest to samo po sofcie poleciał tempomat i do tej pory nie działa..
  14. czyli jednak dwumas jest w stanie zniesc dosc dużo
  15. Sprzęgło tez zostaje to co miałeś ? Dalej latasz na seryjnym dwumasie ? jak wygladała tarcza po tym przebiegu i paru startach z procedury ?
  16. noooo jesli liczyc 1700-1800 to faktycznie sie nie oplaca.. ale czy tyle wyjdzie zalezy od farta tarcze 300mm tylko 300 zł kosztują ? to nawet nie wiedziałem
  17. Big Brake Kit, B5 Audi A4/S4 & C5 Audi A6/S6/Allroad Rear, 300mm Rotor Upgrade - 034 Motorsport Big Brake Kits - Brakes - Chassis Components - Products - 034Motorsport | Performance Parts for Audi, Porsche, and Volkswagen to chyba nie za drogo jak za taki set ?
  18. Imhotet odpowiedział(a) na koszykj temat w Audi A4 B5
    Woops nie doczytałem ze to AJL
  19. Imhotet odpowiedział(a) na koszykj temat w Audi A4 B5
    zrob logi dynamiczne 3+118 to cos powie o stane turbo, to ze gwizdze to tak jak mowi kolega znaczy ze zyje.. zalezy jak bardzo uciazliwy jest ten gwizd.. do 230hp potrzebujesz sporo gratów 4k musisz miec +-
  20. masz juz skonczone wtryski, pozatym w pierwszym logu wogole nie masz doladowania tak jakbys mial odpieta Nke (?) drugi log jesli chodzi o doladowanie to jest ok a teraz moje pytanie co to za temperatura w bloku 34 - 700 stopni?
  21. prawdopodobnie masz racje bo na stronie motorsporta jest kit na jednomas 240mm i : "Fits all 5-speed B5 & B6 1.8T applications. " także D***
  22. Imhotet odpowiedział(a) na koszykj temat w Audi A4 B5
    chłopie poczytałes chociaz troche forum zanim zapytales?
  23. uff co masz na mysli..? Woodi tez masz skrzynie 5gang ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.