Treść opublikowana przez michu93
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
ten topic jeszcze aktualny?
-
[B5 1Z] A4 TDi
chyba u twojego taty :gwizdanie: o kuzwa dopiero zauwazylem ze ma 17 lat u nas.
-
[B5 1Z] A4 TDi
ale u ciebie i tak ich widac nie bylo co innego u mnie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
no tez chce sobie sprawic maszynke - moze na lato co ciemny kolor to ciemny
-
[B5 1Z] A4 TDi
ale wypucowana
-
[B5 ADR] Mała zmiana
przód w ogóle strasznie wysoko stoi co do felg to delikatnie mówiąc są brzydkie.. ale to moje zdanie
- Strefa Śmiechu
-
Strefa Śmiechu
Wez dwie :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 19:37_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12465437 ale ma symetrycznie ustawiony wydech
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Pewnie Philips Blue Vision pewnie tak - ogolnie do najtanszych nie nalerza i niektorzy narzekaja, ze szybko koncza swoj zywot. Mielismy takie w szarej audi i swiecilo rewelacyjnie ale jak dlugo to nie wiem, podczas uzytkowania jedna sie spalila... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Radio pobiera z dużo prądu-pada akumulator
ori znaczy oryginalny
-
[ALL B5] Obniżenie -35 + felga 16 cali - potrzebna fotka
szczerze mówiąc, to teraz nawet nie mam zielonego pojęcia co miałem na myśli... jak mi się przypomni to napiszę
-
[ALL] Zarysowania (metalic)
Jakby nie pomogły to ew. dałbym to do lakiernika, ale musiałby to się mocno rzucać w oczy, bo inaczej szkoda malować.. Jeszcze coś?
-
[ALL] Zarysowania (metalic)
O może kredka nie używałem ale to też jest jakiś sposób ... Kolego ... jakbyś Ty wiedział jak dbam o ten samochód, jakim jestem miłośnikiem Audi to nawet byś nie śmiał tego napisać. Jesteś na tym forum kilka dni, jest to Twój pierwszy temat. Nikt tu nie jest duchem świętym, żeby wiedzieć, jak baardzo dbasz o swój samochód. Nawet nikt go nie widział - prawdopodobnie. Ale jak zaczynasz na tym forum temat - pierwszy temat, żeby sprayem zamalowywać rysy na karoserii to wybacz..
-
Internet w telefonie - wybór karty startowej.
Nie mam zielonego pojęcia... gdy wciskałem przycisk "zaloguj" rozłączało mnie. Na naszej klasie było tak samo..
-
[ALL] Zarysowania (metalic)
Malucha to możesz sprayem malować ale a4 ale z ciebie "HARDCORE"
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
zakładaj chromy z allegro co to tego jak to się będzie prezentować, to wg mnie jakby jeszcze felga 17" polerowana z audi a8 wbiła to byłoby świetnie
-
[B5 AJL] moja niunka :)
już jest świetnie, a jak ją ogarniesz ze wszystkim to będzie w ogóle już "sweetaśnie" ale felga to priorytet!
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
oj te felgi nie chcą się od ciebie odczepić... :gwizdanie:
-
Jak używać klimatronika - krótka instrukcja.
Zakładam ten temat, aby każdy wiedział, który przycisk do czego służy A więc tak: Tutaj jest opis funkcji panelu klimatronika z przed liftu (1994-1998) Na ekranach panelu są wyświetlane wszystkie włączone funkcje. A to klimatronik po lifcie (1999-2001) Świecące światełko przy danej funkcji oznacza, że jest ona aktywna. Klimatyzacja jest włączona gdy przy przycisku "ECON" światełko jest zgaszone. Może komuś się przyda, a może nie - taka krótka instrukcja zrobiona z nudów. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Jak włączać i wyłączać klimę?
A to ciekawe Jakieś uzasadnienie? Właśnie - wg. nie ma różnicy To tak samo jak jeden mówił, że gasi samochód na wyłączonym nawiewie
-
[ALL B5] Jak włączać i wyłączać klimę?
wcześniej nie było zdjęcia...
-
[ALL B5] Jak włączać i wyłączać klimę?
klimatyzacje włączasz i wyłączasz przyciskiem "śnieżynki" na panelu klimatronika. A w klimatyzacji manualnej podajże przyciskiem A/C
-
[ALL B5] Obniżenie -35 + felga 16 cali - potrzebna fotka
ale jak stoi to jest -30 a chodzi o to jak stoi a nie jak jeździ
-
[ALL B5] Obniżenie -35 + felga 16 cali - potrzebna fotka
im mniej tym lepiej - byle nie seria
-
[ALL B5] Obniżenie -35 + felga 16 cali - potrzebna fotka
po mierzeniu tak wyszło