Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Witam! Wczoraj do domu na święta zawitała kolejna a4 Po autko wybraliśmy się 300km Golfem II 1.6 TD na oponach letnich, prawie bez ogrzewania (było -17) i po ujechani jakichś 2 km wysiadło wspomaganie... A teraz o autku: Silnik: AHU 90KM Rok: sierpień 1996 Przebieg: 213000 (niby) Kolor: LYZM Wyposażenie: ABS el. szyby i lusterka 2 podłokietniki klimatronik 2 poduszki skórzana kierownica (obszyta) reg. świateł radio Grundig felgi 16" ZAGATO MILANO dzielona tylna kanapa obniżone zawieszenie -przód -40 tył -30 centralny zamek z pilotem i alarmem lotka z trzecim stopem. Zrobione: brewki KAMEI usunięte gril KAMEI zamieniony został założony znaczek OOOO na klape tylną w czarnym połysku ale szybko się znudził oponki przód letnie 205/55 przód Continental PremiumContact i tył Michelin. wyczyszczone felgi zaciski na żółto zamalowane pionowe wstawki w zderzaku - między kratkami podświetlanie podnóży wyczyszczone kominki Poniżej 11 zdjęć z dnia 22.05.2010 czyli: wyplakowane plastiki z zewnątrz, otarty z kurzy silnik i przeczyszczone zawiasy. reszta starsza. A teraz fotki: A tak było: :evil:
-
[ALL B5] Która lampa przypasuje do b5? przed i po FL
wiem że bez rezania to nie ma nic, tylko chodzi mi o to, że te lampy się różnią i czy na pewno ta pierwsza jest od a4?
-
[ALL B5] Która lampa przypasuje do b5? przed i po FL
Witam! Ja z małym zapytaniem, mianowicie: która lampa podpasuje do a4 b5 z przed lifta i dlaczego się różnią? http://moto.allegro.pl/item854226170_audi_a4_99_01r_przednia_prawa_lampa.html http://moto.allegro.pl/item831827313_audi_a4_1999_2003.html
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
czyli, że nas obrażasz?
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
wczoraj męczyłem się nad diodą, która miałaby oświetlac gałkę biegów. Już mnie nerwy brały bo nie mogłem jej ustawic ale wyszło przyjemnie - w passacie było łatwiej a efekt, na zdjęciu trochę słabo to widac, oczywiście winę zwale na aparat a tutaj trochę ubrudzona: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 11:38_________________________________________________SPRZEDANA ! ;(
-
Strefa Śmiechu
wyczymałem 10minutas :polew: no ale też było
-
[ALL B5] Dywaniki wnętrza .
wyglądają nie źle, ale nie jestem przekonany...
-
[ALL] Czy to jest AFN?
i wg mnie to bedzie avg. przepatrzylem troche zdjec silnikow i twoj silnik ma jakis czujnik przy przeplywomierzu (patrz foto), ktorego afn nie ma... 100% pewnosci nie mam ale 99% tak
-
[ALL] Czy to jest AFN?
Ja mam jeszcze 1 czrną naklejke na kielichu i tez mam tam napisane ze silnik AJM tak ze moze to coś pomoże. Ale mógł tu pójść jakiś wał z mocą a więc chyba jedynym pewnym sposobem bedzie hamownia. Bo jak masz 90 i ktos to sprzedał jako 110 to kryminał bez zajęknięcia. pozdro ZC to na 100% nie jest 90KM
-
[ALL B5] Dywaniki wnętrza .
dokładnie, albo kilka, tak dokładnych, żebym mógł to ocenić... p.s. sprzedałem swoją a4 i teraz poruszam się moją poprzedniczką (którąś z nich) taką czarną, którą sprzedałem kumplowi i tam są gumy...
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
świetny avancik fajny kolorek i podoba mi się wydech w macie, ale jestem ciekaw jakby wyglądał z srebrną otoczką
-
Śruba zabezpieczająca - klucz
żeby nie było: jak nie znajdziesz klucza to możesz, nie pamiętam dokładnie jak to było ale w tą śrubę wkręcasz inną i wykręcasz - coś w tym stylu. wulkanizator by wiedział o co chodzi albo może jakoś sprytnie naciąć nakrętkę, tylko tak żeby nie zniszczyć felgi...
-
[ALL B5] Dywaniki wnętrza .
nawet na zimę nie wsadzę nigdy gumy to jest ohydne a w czym miałby mi welur na zimę przeszkadzać? śnieg się roztopi i wyschnie a odkurzaczem resztę się wyciągnie lub wytrzepie na trzepaku
-
[B5 ADR] Przerobienie kierunkowskazów bocznych
w najlepszym wypadku jak powycinasz miejsce w błotnikach na te po II lifcie to taka łądna korozja może się pojawić, a inni będą twierdzić, że walona...
-
[ALL B5] Dywaniki wnętrza .
ja na dywaniki to mam jeden materiał upatrzony i nie chce innego... [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 22:38_________________________________________________a już broń Bożę jakakolwiek guma nawet do bagażnika
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
wszystkim tak się ten kolor tłumaczyło
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
w standardzie były chyba 4 głośniki - tylko w przednich drzwiach czyli dwa gwizdki i dwa sredniotonowe. a jak masz 8 to musisz mieć w tylnych drzwiach jeszcze
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item832828484_zestaw_xenon_ksenon_h1_h7_4300k_do_8000k.html w skład zestawu wchodzi: KOLOROWE OPAKOWANIE !!!
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
no świetny polift kolor jest rewelacyjny - miałem podobny w przedlifcie lampki tył - te co wybrałeś to chyba najlepszy wybór miłego użytkowania
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
narazie nie... jak nie sprzedam to się założy
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
jaką zimę? widzi ktoś gdzieś zimę
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
no to teraz czas na nas (to tylko tydzien jazdy)
-
[ALL B5] Kierownica multifunkcyjna z przedliftów?
czy to jest kierownica multifunkcyjna? może ktoś ma lepsze fotki takiej?
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
oglądałem to autko na allegro. kolor zaje*isty ale jasna tapicerka i brak klimy to duzy minus... z tego co pamiętam to w ogłoszeniu było kilka niezgodności co do auta, mam nadzieję że wszystko powytykałeś
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
bo stoi gdzieś na boku, prawie w krzakach, na cegłach, cała uje*ana, a z tyłu wygląda jakby strzała dostała