Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. Witam! Wczoraj do domu na święta zawitała kolejna a4 Po autko wybraliśmy się 300km Golfem II 1.6 TD na oponach letnich, prawie bez ogrzewania (było -17) i po ujechani jakichś 2 km wysiadło wspomaganie... A teraz o autku: Silnik: AHU 90KM Rok: sierpień 1996 Przebieg: 213000 (niby) Kolor: LYZM Wyposażenie: ABS el. szyby i lusterka 2 podłokietniki klimatronik 2 poduszki skórzana kierownica (obszyta) reg. świateł radio Grundig felgi 16" ZAGATO MILANO dzielona tylna kanapa obniżone zawieszenie -przód -40 tył -30 centralny zamek z pilotem i alarmem lotka z trzecim stopem. Zrobione: brewki KAMEI usunięte gril KAMEI zamieniony został założony znaczek OOOO na klape tylną w czarnym połysku ale szybko się znudził oponki przód letnie 205/55 przód Continental PremiumContact i tył Michelin. wyczyszczone felgi zaciski na żółto zamalowane pionowe wstawki w zderzaku - między kratkami podświetlanie podnóży wyczyszczone kominki Poniżej 11 zdjęć z dnia 22.05.2010 czyli: wyplakowane plastiki z zewnątrz, otarty z kurzy silnik i przeczyszczone zawiasy. reszta starsza. A teraz fotki: A tak było: :evil:
  2. wiem że bez rezania to nie ma nic, tylko chodzi mi o to, że te lampy się różnią i czy na pewno ta pierwsza jest od a4?
  3. Witam! Ja z małym zapytaniem, mianowicie: która lampa podpasuje do a4 b5 z przed lifta i dlaczego się różnią? http://moto.allegro.pl/item854226170_audi_a4_99_01r_przednia_prawa_lampa.html http://moto.allegro.pl/item831827313_audi_a4_1999_2003.html
  4. wczoraj męczyłem się nad diodą, która miałaby oświetlac gałkę biegów. Już mnie nerwy brały bo nie mogłem jej ustawic ale wyszło przyjemnie - w passacie było łatwiej a efekt, na zdjęciu trochę słabo to widac, oczywiście winę zwale na aparat a tutaj trochę ubrudzona: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 11:38_________________________________________________SPRZEDANA ! ;(
  5. wyczymałem 10minutas :polew: no ale też było
  6. wyglądają nie źle, ale nie jestem przekonany...
  7. i wg mnie to bedzie avg. przepatrzylem troche zdjec silnikow i twoj silnik ma jakis czujnik przy przeplywomierzu (patrz foto), ktorego afn nie ma... 100% pewnosci nie mam ale 99% tak
  8. Ja mam jeszcze 1 czrną naklejke na kielichu i tez mam tam napisane ze silnik AJM tak ze moze to coś pomoże. Ale mógł tu pójść jakiś wał z mocą a więc chyba jedynym pewnym sposobem bedzie hamownia. Bo jak masz 90 i ktos to sprzedał jako 110 to kryminał bez zajęknięcia. pozdro ZC to na 100% nie jest 90KM
  9. dokładnie, albo kilka, tak dokładnych, żebym mógł to ocenić... p.s. sprzedałem swoją a4 i teraz poruszam się moją poprzedniczką (którąś z nich) taką czarną, którą sprzedałem kumplowi i tam są gumy...
  10. świetny avancik fajny kolorek i podoba mi się wydech w macie, ale jestem ciekaw jakby wyglądał z srebrną otoczką
  11. żeby nie było: jak nie znajdziesz klucza to możesz, nie pamiętam dokładnie jak to było ale w tą śrubę wkręcasz inną i wykręcasz - coś w tym stylu. wulkanizator by wiedział o co chodzi albo może jakoś sprytnie naciąć nakrętkę, tylko tak żeby nie zniszczyć felgi...
  12. nawet na zimę nie wsadzę nigdy gumy to jest ohydne a w czym miałby mi welur na zimę przeszkadzać? śnieg się roztopi i wyschnie a odkurzaczem resztę się wyciągnie lub wytrzepie na trzepaku
  13. w najlepszym wypadku jak powycinasz miejsce w błotnikach na te po II lifcie to taka łądna korozja może się pojawić, a inni będą twierdzić, że walona...
  14. ja na dywaniki to mam jeden materiał upatrzony i nie chce innego... [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 22:38_________________________________________________a już broń Bożę jakakolwiek guma nawet do bagażnika
  15. wszystkim tak się ten kolor tłumaczyło
  16. w standardzie były chyba 4 głośniki - tylko w przednich drzwiach czyli dwa gwizdki i dwa sredniotonowe. a jak masz 8 to musisz mieć w tylnych drzwiach jeszcze
  17. http://moto.allegro.pl/item832828484_zestaw_xenon_ksenon_h1_h7_4300k_do_8000k.html w skład zestawu wchodzi: KOLOROWE OPAKOWANIE !!!
  18. no świetny polift kolor jest rewelacyjny - miałem podobny w przedlifcie lampki tył - te co wybrałeś to chyba najlepszy wybór miłego użytkowania
  19. narazie nie... jak nie sprzedam to się założy
  20. jaką zimę? widzi ktoś gdzieś zimę
  21. no to teraz czas na nas (to tylko tydzien jazdy)
  22. czy to jest kierownica multifunkcyjna? może ktoś ma lepsze fotki takiej?
  23. oglądałem to autko na allegro. kolor zaje*isty ale jasna tapicerka i brak klimy to duzy minus... z tego co pamiętam to w ogłoszeniu było kilka niezgodności co do auta, mam nadzieję że wszystko powytykałeś
  24. bo stoi gdzieś na boku, prawie w krzakach, na cegłach, cała uje*ana, a z tyłu wygląda jakby strzała dostała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.