Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ta druga połówka zawsze szybciej leci
  2. też nie lubię... poniżej połowy żadko schodzi wskazóweczka... a tak miło się patrzy jak ona tak powoli schodzi. kiedyś jechałem matizem z synem i szwagrem... 160km/h ale bujało... trzeba było poczekać żeby się rozpędził do tego... a podczas rozpędzania było widać jak wskazówka od paliwa się przemieszcza... syn wyskoczył z tekstem: "ciekawe czy pełny bak wystarczyłby mu do rozpędzenia się do prędkości maxymalnej... "
  3. duże masz to pęknięcie? miałem kupić właśnie autko ale okazało się że szyba jest pęknieta a za chwile musiałem jechać do niemiec... tam by mnie nie puścili :gwizdanie:
  4. hehe pływak rozumiem a szybka pęknięta???
  5. mi się podoba, spojler... moglbybyc gorszy zmień mieszek, bo... szkoda ze nie ma klimy... ale ogolnie super - fajne felgi
  6. fajny kolorek jak kiedys bedziesz mial klime to juz z niej nie zrezygnujesz ogromny plus za pełny bak paliwa nie rozumiem jak mozna miec diesela i jezdzic na rezerwie, jak to niektorzy robią... co to za kapelusze ??
  7. mi jakoś chyba lepiej leżą te lamki po I lifcie - po II auto staje się takie przymulone
  8. http://przemolasss.wrzuta.pl/audio/8Y5IqNcF88u/armin_van_buuren_-_a_state_of_trance_episode_337 zna ktoś tytuł?? [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:05_________________________________________________ już mam tytuł
  9. http://www.trackapartner.com/ nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, a że dużo osób przegląda ten wątek postanowiłem tutaj: taki portal co po numerze telefonu dzięki satelicie można się dowiedzieć, gdzie dana osoba się znajduje... tylko czekajcie cierpliwie bo dosyć długo się ładuje.
  10. moze zrobimy własny teścik - ankiete na ten temat
  11. kolega z forum golfa :kox: może ja się tutaj także swoim pochwalę... furka robi robote... już ją podziwiałem, ale jak dla mnie to licznik mógłby być czerwony a nie niebieskie... tak chce u siebie zrobić... - sympatia do podświetlenia w audi -
  12. narazie zadziałałem z Ukasz699 i jest spoko... problem z grubsza rozwiązany dzięki wszystkim za pomoc
  13. hehh... to przynajmniej pobawić się można
  14. no dobra, prędkość spalanie ok ale to przyśpieszenie... myślałem, że to pomaga jednak się też rozpędzić...nigdy nie miałem 4x4 z taką mocą więc nie wiem
  15. witam wyczytalem w wikipedii* ze a4 b5 z silnikiem 1.9 115KM ma lepsze przyśpieszenie niż to samo ale w quattro... Silnik 0-100 km/h Prędkość maks. Zużycie paliwa 1.9 TDI (115 KM) 10,5 s 200 km/h 5,3 l/100km 1.9 TDI quattro (115 KM) 10,9 s 196 km/h 6,0 l/100km *znaleziono na http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 07:53_________________________________________________co wy o tym sądzicie???
  16. sciagnalem wersje home edition i nie moge jej zainstalowac... wyskakujemi caly czas ze zeby zakonczyc instalacje trzeba ponownie uruchomic kompa a po tym znowu sie instaluje i znowu to samo w kolko... co gorsza wyskakuje mi info "system odzyskal sprawnosc dzialania po powaznym bledzie" i co kolwiek bym nacisnal bedzie dalej wyskakiwało... nie moge formata zrobic narazie... dopiero we wtorek... co teraz? pomozcie bo mnie szlag tu trafia ;([br]Dopisany: 02 Maj 2009, 19:11_________________________________________________dobra mam avasta - wykrylo mi robaka... tu jest problem - moze mi ktos powiedziec co to ejst za plik i czy moge go usunac empty.pif ktos kto sie zna moglby do mnie na gg napisac bylbym wdzieczny [br]Dopisany: 02 Maj 2009, 19:19_________________________________________________okienko z ' system odzyskal...' zniknelo
  17. potrzebuję jakiegoś antyvira na już i zdecydowałem się na tego kasperskiego - sciagne wersaje testowa tylko powiedzcie ktorey http://www.kaspersky.pl/download.html?s=prod_download niedlugo zamowie sobie full ale puki co trzeba coś mieć
  18. http://img152.imageshack.us/img152/4163/s4d.jpg :evil: :evil:
  19. e tam... tez bym smigal na 17" i ori zawiasie jakbym mial czym i jakbym mial 17"
  20. u mnie gwizdała... kiedyś kumpel wyskoczył :gwizdanie: mojej tez sie tak działo tzn jakby turbinka sie odlaczala a po zgaszeniu i odpaleniu bylo ok... prawdopodobnie przepływka... nie wymieniłem bo wczesniej sprzedałem ale wszyscy mowili ze przeplwywka
  21. złe nie są
  22. besęsu... chyba też bym nie zakładał, ale pokaż jak to wygląda
  23. Pogadaj ze Sprinterem słyszałem że przez wro na 17" można jechać 180km/h
  24. rzeczywiscie troche za jasno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.